Під звуки вибухів та ракетами над головою. Вінничани доставили на фронт РЕБи, дрони та провізію

Під звуки вибухів та ракетами над головою. Вінничани доставили на фронт РЕБи, дрони та провізію
 • Волонтери з Вінниці — Вадим Павлов та Віталій Павловський, з'їздили на Запорізький та Харківський напрямки, щоб передати нашим захисникам необхідну допомогу.

Днями волонтери з Вінниці здійснили ризиковану поїздку на Запорізький та Харківський напрямки, щоб передати нашим захисникам необхідну допомогу. 

Відео дня

Незважаючи на постійні обстріли та небезпеку, їм вдалося доставити:

 • Кілька РЕБів (радіоелектронних засобів боротьби)
 • 30 FPV-дронів з нічним баченням
 • Талони на паливо
 • Провізію
 • І навіть сирники, спечені Анею Константиновою!

«Під звуки вибухів, з пролітаючими ракетами над головою…ми все вчасно доставили! Бійці 14 НГУ та 82 штурмової бригади дякують! І я дякую! Дякую щиро за постійну підтримку колегам з RIA.com Marketplaces, Сергію Лужецькому, Артему Уманцю, Сергію Молдаховському і всім-всім!Ви рятуєте життя. Завдяки вам ми придбали РЕБи та дрони, які виготовив мій брат Андрій Турко, — пише у фейсбук Вадим Павлов, який разом з Віталієм Павловським возили допомогу. — Дякую і компанії LetyShops та Ігорю Гнатовському. Ви також підставили плече і це круто!
Коли бачиш, що р*сня робить з нашими людьми і нашою землею – хочеться ї*аш*ти невпинно. Слава нашим Героям! Слава Україні! Переможемо»!

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?

«Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею

Коментарі (2)
 • Тетяна💞

  🙏🇺🇦💙💛❤️Дякуємо, хлопці. Бережіть себе🙏🕊
 • Людмила

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇺🇦👍💋❤️❤️❤️❤️

keyboard_arrow_up