Допомагаємо

Три автомобілі гуманітарної допомоги завезла ГО «Шаргород оперативний» на деокуповану Херсонщину. Волонтерів вразила  не тільки розруха, яку залишили по собі російські окупанти — здивував інформаційний вакуум.  «Як ви про нас дізналися», «Що це за допомога? Від кого?» — запитували люди у херсонських селах.

Могилівчани висловлюють занепокоєння підняттям рівня води у Дністрі. Що відомо по ситуації?

Після короткострокового блекауту, наша журналістка Ольга Бобрусь відкрила у Гнівані свій пункт незламності. Для усіх, хто потребує допомоги, буде надаватись пару кімнат в будинку. тут є опалення, вода і можливість приготувати їжу. Оля впевнена, це може бути чудовим флешмобом. 

ГО «Шаргород оперативний» відгукнулися на біду херсонців. Збирають допомогу на дві машини. Доєдналися до шаргородців і вінничани.

Ставши амбасадоркою проєкту «Протези для Незламних», зіркова вінничанка спершу планувала зібрати мільйон на біонічні протези для українських захисників. Та за три тижні вдалося заплановану суму перевищити вдвічі! Рекордний внесок — 1 мільйон 700 тисяч гривень — перерахував нещодавно звільнений з полону захисник «Азовсталі» Михайло Діанов.

Християнська медична асоціація передала департаменту освіти Гніванської міської ради 640 аптечок першої швидкої допомоги. У Гніванську громаду аптечку доставили за сприяння нашої журналістки Ольги Бобрусь.

Впродовж останніх років вінничанка Марина Кушнір лікувала рак молочної залози. Ми часто писали, як жінка проходить ці часи. А як вона лікується в умовах війни?

Вікторія Павлік має важку форму ДЦП та впродовж майже всього свого життя вона бореться одразу з кількома важкими хворобами. Зараз дівчинці потрібно пройти реабілітацію, яка коштує 41 тисячу гривень. Родина звертається до усіх небайдужих з проханням допомогти, адже самотужки таку суму вони вже не можуть зібрати. 

Тетяна Мар’янчик сіла на трактор замість чоловіка-фермера, поки той на фронті. Що їй вдалося і не вдалося за цей час? Чи розрахувалася з людьми за паї, які фермер взяв в оренду в односельців?  

Дев’ять автомобілів гуманітарної допомоги завезли волонтери з Вінниці у звільнені міста і села Харківської та Донецької областей. Другий раз побували в Ізюмі, Куп’янську, уперше приїхали у Лиман, звідки недавно вигнали орків. Про непросту ситуацію у звільнених селах навколо Лиману свідчить хоча б такий факт: люди плакали, коли бачили хліб.

keyboard_arrow_up