Допомагаємо

ГО «Туристична Ямпільщина» розмістила свій проект на платформі Спільнокошт. На що збирають гроші?Яка сума потрібна? Їхній проект може зацікавити кожного з нас? Чим саме?

Максим Басік постраждав в ДТП на Рівненщині, проте кошти на допомогу хлопцеві збирають усією країною. Вінничанка просить фінансової допомоги на лікування свого брата.

Діабет, муковісцидоз, а тепер ще й рак кісток. І усе це в одного підлітка з Вінниці. Мама збирає кошти на лікування. Просить долучитися й усіх небайдужих.   

У вівторок, 5 жовтня, з 9.30 до 13.00 у Veteran Hub Вінниця (вул. 8-го Березня, 29) проходитиме «Red Brunch» від проєкту «Я, Ніна». Організатори запрошують всіх охочих долучитись до доброї справи і стати донорами крові.

Прийшла осінь, а отже настав час перебрати речі у шафах. Якщо ви маєте одяг, який вам вже не потрібен з різних причин, але він у гарному стані, то його можна віддати.

Паломники будуть просити святителя Нектарія про зцілення, а також хочуть перепочити від лікування та відновити сили в комфортних умовах на лоні прекрасної природи в живильному кліматі грецького острова. Дні відвідування святителя чергуються з днями відпочинку в колоритному містечку Agia Marina, розташованому в мальовничій бухті Егейського моря.

У свої п'ять Андрійко робить перші кроки з ходунцями після десятків реабілітацій. І найбільша його мрія — зробити самостійний крок.  Андрій Журавський має ДЦП, спастичний парапарез. Через сильну спастику у ногах хлопчик не може повноцінно радіти дитинству та бігати разом з однолітками.  Покращити стан маленького вінничанина можна за допомогою дороговартісної операції на яку в рідних немає коштів. Вони просять вашої допомоги. 

В 1 рік хлопчику поставили діагноз – ДЦП, спастичний парапарез. Весь час родина проводить на реабілітаціях. Андрійко зараз ходить з ходунцями. Родина Журавських збирає 55 тисяч доларів на операцію Андрійкові, завдяки якій хлопчик зможе самостійно ходити. 

Надихнулися діяльністю клубу «28 петель» в Казахстані — і у Вінниці відкрився однойменний клуб. Волонтерки в’яжуть вовняні речі для недоношених діток з критично низькою вагою, яких ласкаво називають поспішайками.

Вікторія Павлік має важку форму ДЦП та впродовж майже всього свого життя вона бореться одразу з кількома важкими хворобами. Зараз дівчинці потрібно пройти реабілітацію, яка коштує 45 тисяч гривень. Родина звертається до усіх небайдужих з проханням допомогти, адже самотужки таку суму вони вже не можуть зібрати. 

keyboard_arrow_up