Допомагаємо

Вінничани шукають людей з допомогою соціальних мереж. Зі словами «Зникла людина» або «Допоможіть знайти» там багато постять. Редакція дізналася, куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити, якщо зв'язок з близькою людиною втрачений.   

Через шквальний вітер в селі Крутогорб зі стовпа електроопори впало гніздо з маленькими лелеками. Молоді птахи вже через два тижні мали б вилітати з гнізда, але через падіння сильно травмувалися. В одного птаха зламана лапа, в іншого — забій грудної клітини. Про порятунок боцюнів руками волонтерів, а також про догляд за дикими птахами — читайте далі в матеріалі.

Невелика річка Яланка після зливи перетворилася у бурхливий потік. На одному з її острівців опинилася 47-річна жінка. Хто і як врятував її?

З проханням про допомогу звернувся батько шестирічного Сашка Чернишова. Тремтячим голосом чоловік благав допомогти врятувати сина. У хлопчика виявили пухлину головного мозку.

Історія дівчинки, від якої після пологів втекла мама, має своє продовження. Нині дитина в обласному спеціалізованому будинку дитини. А що далі?

Керівник Вінницького благодійного фонду розвитку людини Марина Ревенко просить всіх небайдужих про допомогу. Її хвора на ДЦП донька Поліна потрапила у важкому стані в реанімацію ковідного відділення. Жінка виховує дитину з особливими потребами одна.

Мешканець Вінниччини Ілля Сивак взимку повернувся з зони бойових дій. Зараз він в лікарні у вкрай тяжкому стані. Лікарі дають шанс, але для порятунку потрібно 100 тисяч гривень на операцію. Він три роки захищав нас, зараз без нашої допомоги не зможе.

Щоб допомогти онкохворому хлопчику вінничанка Тетяна Посоюзна відрізала свою довгу косу. Волосся вирішили продати, а за виручені кошти купили спеціальне харчування для хворого на рак крові Артема. Одна баночка їжі для нього коштує близько 400 грн.

Ангеліні Черній 12 років і вона мріє повернутися додому з лікування, щоб гратися з молодшим братиком і сестричкою. Проте, на жаль, у хвороби для Ангелінки з'явилися інші плани.  У дівчинки саркома Юїнга з метастазуванням у легені. Зараз вона потребує термінової трансплантації кісткового мозку та високодозової хіміотерапії.  Родина за вісім місяців безперервного лікування в Ізраїлі вже витратила всі можливі кошти та тепер просять допомоги у вас.   

У 11-річного вінничанина Олексія Буйненка діагноз гліобластома або агресивна форма пухлини головного мозку. Лікування у вітчизняних клінках нічого не дало, стан дитини невтішний. У батьків хлопчика залишилася одна надія — лікування за кордоном. Рідні просять всіх небайдужих долучитись до збору коштів.

keyboard_arrow_up