Допомагаємо

Після початку карантину та закриття усіх громадських закладів міста, вінницький бізнес переживає важкі часи. Але ж є ті, що працюють з доставкою, онлайн. RIA закликає: «Підтримайте бізнес. Купуйте вінницьке!». Про те, як саме можна допомогти вінничанам та чому варто це зробити, розповів головний редактор 20minut.ua та RIA Вадим Павлов на телебаченні.

Представники бізнесу та установ міста об'єднуються для боротьби з коронавірусом. Громада прагне запобігти кризі та забезпечити лікарні усім необхідним.

Судді Сьомого апеляційного адміністративного суду (7ААС) оголошують благодійну акцію «Не стій осторонь, допоможи тим, хто потребує!».

В Україні кожного дня фіксують нові випадки захворювання на коронавірус. У Вінницькій області їх вже дев'ять. Наші лікарі мають бути готовими до боротьби з вірусом. Наше завдання — допомогти їм у цій підготовці. 

У Вінниці через коронавірус оголосили карантин. Волонтери допомагають дитячій обласній лікарні, медикам швидкої допомоги та іншим. Ми зібрали добірку, яка є потреба на зараз.

Озелення України: мільйон дерев за добу – саме така акція мала проходити 21 березня на усій території України. Через карантин озеленення перенесли на осінь. Зібрані на саджанці гроші вирішили віддати дитячій лікарні на маски і халати.

17 березня у Вінниці на вулиці Немирівське шосе сталась аварія за участі трьох автомобілів, серед яких карета швидкої допомоги. Постраждали п’ятеро людей. Потрібна допомога на лікування медикам, які їхали в швидкій.

Десять блокпостів на в’їздах-виїздах з Вінниці почали діяти з учорашнього дня На них організували спільне патрулювання поліцейських і гвардійців Кого зупиняють і що перевіряють?

Для безхатченків Вінниці волонтери закуповують дезінфікуючі засоби. Спиртовмісним рідинам — ні. Краще антибактеріальні серветки. Запрошують бажаючих допомогти тим, у кого немає даху над головою.

Вінницькій захисниці тварин Алефтині Українській 82 роки. Бабуся за власні кошти лікує, стерилізує та годує понад 30 кішок. Пенсіонерка отримала штраф від адмінкомісії міськради через скарги сусідів.

keyboard_arrow_up