Допомагаємо

У Артемчика діагностувати вроджений мієлоїдний лейкоз (рак крові). Малюку лише три місяці та він вже на лікуванні у Турреччині. Медики дають шанси на життя. На операцію треба понад 100 тисяч євро. Але в родини немає таких коштів .

До обласної станції переливання крові декілька днів приходять військові частини 3008. Донорів у дні карантину небагато. Нині не вистачає четвертої групи крові з позитивним і негативним резус-фактором.

Сьогодні, 10 квітня, у ста країнах світу садили дерева у рамках акції «Озеленення планети». У Вінниці з’явилися молоді саджанці на честь лікарів, які рятують від коронавірусу, і чорнобильців — 35 років тому вони врятували світ від ядерної катастрофи. Як відбувалася акція?

Вінницький тур-клуб «Бідняжка» запрошує вінничан приєднатися до флешмобу «Чистяшки від бідняжки». Мета заходу — чисте довкілля. Учасники прибирають громадські місця, де є сміття, і за це можуть отримати подорож до Карпат.

На аеродромі у Калинівці створять пункт авіаційної безпеки та цивільного захисту. Які завдання виконуватиме новий підрозділ? Чому саме Калинівку обрали місцем для його базування?

Понад п’ять років Павло Волошенюк робить дерев’яні будиночки для птахів. Передає їх у Томашпільське лісництво. Чому витрачає час на роботу, за яку не просить грошей?

Днями завершилась акція допомоги тваринам з притулків. Вінничани впродовж місяця могли зробити подарунок чотирилапим й отримати за це приз. Що вдалось зібрати та які саме притулки отримали гостинці, розповідають організатори «Дай5» журналістці «20 хвилин».

Після рецидиву раку молочної залози Світлані провели складну операцію на головному мозку. Пухлину вдалося видалити, але лікування досі триває. Родина не справляється фінансово.

У Могилеві-Подільському втратили меморіальну дошку у пам'ять про Олену Пчілку, маму Лесі Українки. Дошка знаходилася на фасаді будинку, в якому проживала Пчілка. Будинок розвалили, а дошка де? Її пошуки дали несподіваний результат.

На сайті єдиної системи місцевих петицій з'явилося звернення щодо  створення у Вінниці фонду допомоги онкохворим дітям.

keyboard_arrow_up