Допомагаємо

Завтра о 5-й ранку у Вінниці стартує ультрамарафон «Біг Добра 100 км». Троє чоловіків і жінка будуть бігти, аби зібрати кошти на порятунок онкохворих дітей. Ірина Нечипорук з корпорації RIA у нинішньому році уже набігала 2300 (!) кілометрів. Допомагатимуть  бігунам в дорозі представники клубу NoBoringRunners («Нескучні бігуни»). Де проходитиме маршрут?  

19 вересня з площі Могилка стартує 100-кілометрвоий забіг. Його назва « Біг добра 100 км». На старт вийде Сергій Ярмоленко, який запрошує долучатися інших любителів бігу. Вінничанин ставить за мету зібрати кошти на лікування онкохворих дітей.   Як можна підтримати ініціативу?

Вінничанин Олексій Буйненко в 3-річному віці переборов гострий лімфобластний лейкоз.  Днями хлопчик переніс операцію на головному мозку, під час якої знайшли злоякісне утворення. Рідні просять допомогти зібрати кошти на термінове лікування дитини.

11-річна Настя Мейко останніх півроку щодня бореться за своє життя. У дівчинки — саркома Юінга, злоякісна пухлина, з ураженням кісток тазу і легких.  Такий діагноз зустрічається лише кілька разів на мільйон.  Настя вже пройшла два блоки хіміотерапії, але попереду її чекає складна операція. Вартість останньої для батьків дівчини непідйомна сума. 

Впродовж останніх кількох місяців Марина лікувала рак молочної залози імунотерапією.  Цей новітній метод був останнім протоколом в Україні, який міг би їй допомогти.  Він і допомагав. Однак для його повного завершення Марині необхідно було знайти ще 4 мільйони гривень.  Для неї ця сума була непідйомною, тому дівчина почала шукати порятунок в іноземних клініках. 

Гострий лімфобластний лейкоз переборов раніше маленький вінничанин Олексій Буйненко, а днями переніс операцію на головному мозку. Рідні просять допомогти зібрати кошти на реабілітацію дитини.

Мужній маленький борець Кирилко Богданович за шість років життя побачив багато. Хлопчик пройшов 13 курсів хіміотерапії та не раз був в реанімації. Нещодавно лікарі повідомили, що пухлина зупинила ріст. Але на лікування потрібні гроші, яких в матері просто немає.

За місяць семирічному вінничанину мають зробити складну операцію. Під час неї хлопчикові видалятимуть кісту. Родина просить допомоги у зборі коштів. 

Катерина вже кілька місяців береться з раком. Прогнози на одужання має хороші, але грошей на лікування у неї не вистачає. Ціна питання — 300 тисяч гривень. 

Сайт «20 хвилин» та громадська організація «Центр Промінь надії» розпочинають спільний проект «По той бік життя», в рамках якого ми розкажемо про життя безхатченків. Ці люди живуть поруч з нами. Ми їх помічаємо та іноді подаємо гроші. Іноді проходимо повз. Під Вінницею волонтери допомагають колишнім безхатченкам повернутися до життя. Зараз там є потреба у холодильнику та морозильній камері, які коштують близько 26 тисяч гривень. Волонтери просять наших читачів допомогти у покупці техніки.

keyboard_arrow_up