Допомагаємо

Минулої неділі, 17 січня, у Вінниці відкрився новий кризовий центр «Ми поруч». Там можуть допомогти жінкам, які потерпали від домашнього насильства або через складні життєві обставити опинилися на вулиці. Ми поспілкувалися з засновницею центру Юлією Дякун і дізналися, яким виявився перший тиждень роботи кризового центру та як жінки можуть туди потрапити.

Кілька останніх днів на вулиці мороз та сніг. У таку пору безпритульні особливо потребують допомоги та підтримки.  Для них у місті облаштували кілька пунктів обігріву. Розповідаємо та показуємо, як вони працюють, для того, щоб кожен з нас, зустрівши безхатченка, порадив, де йому погрітися. 

Журналістка «20 хвилин» дізналася історію Борьки та Мухи з Вінницького муніципального притулку для тварин. Якщо немає змоги взяти песика додому, можна просто провідати його у притулку, принести гостинці або подарувати трохи уваги.

Журналістка «20 хвилин» дізналася історію Ізюмчика та Жорчика з вінницького притулку для тварин, які шукають нову сім’ю. Перш ніж взяти песика додому, можна познайомитись із ним ближче у центрі адопції.

Для 12 студентів-сиріт з Могилева-Подільського міська влада виплатила стипендії. Грошову допомогу вони отримують двічі на рік. Хто вітав стипндіатів?

У вінницькому притулку живе багато собак, які чекають на господарів. Працівники притулку вакцинують, стерилізують і обробляють від паразитів усіх песиків. Перед тим як забрати тварину додому, можна познайомитись з нею ближче в центрі адопції. Журналістка «20 хвилин» дізналася історію Бусі та Роджера, які шукають новий дім.

Вінничанину встановили діагноз — гострий лімфобластний лейкоз. Єдиним порятунком для нього була трансплантація кісткового мозку. Її зробили. Але тепер родина збирає кошти на аналізи та обстеження у турецькій клініці. 

Під час акції «Вифлеємський вогонь миру» вінничани зібрали 112 кілограм подарунків. Пластуни надіслали всі речі в Бахмут Донецької області.  Ініціатор акції Олег Вдов’як має відвідати понад 10 військових підрозділів.

Вінницькі матусі збирають гроші на веновізор для Вінницької дитячої обласної лікарні. Для цього вони вирішили організувати ряд благодійних заходів.  Такий пристрій допомагає бачити вени — він проектує на шкіру пацієнта зображення венозної системи, і завдяки цьому медсестра може зробити внутрішньовенну ін’єкцію з першої спроби.

У школі №20, що в мікрорайоні Малі Хутори, завершилась благодійна акція «Монетки на життя». Учні закладу збирали монети, які вийшли з обігу, щоб обміняти їх в банку на «живі» гроші. Виручили майже 12 тисяч гривень, які передадуть важкохворим учням школи. Чи збиратимуть далі?

keyboard_arrow_up