Допомагаємо

У першій вінницькій бібліотеці проводять безкоштовні курси з жестової мови. Заняття для працівників та відвідувачів започаткували, аби заклад став доступнішим для користувачів із вадами слуху. Про це розповіла працівниця бібліотеки Лідія Гнатенко.

У Вінницькій територіальній первинній організації Українського товариства сліпих (УТОС) вже стало доброю традицією відвідувати своїх членів, які мають проблеми з пересуванням. Приходять до них із подарунками і словами підтримки.

Благодійний ярмарок вінницьких майстрів відбудеться 28-29 жовтня у торговому центрі Plaza Park. Виставки і майстер-класи організовують в рамках благодійного проєкту. Підтримати вінницьких майстрів та взяти участь у ярмарку можуть всі охочі.

Акцію «Каштановий донат» організували для дошкільних, позашкільних та освітніх закладів Вінниччини волонтери громадської організації «Подільська ластівка». За тиждень до станції юних натуралістів принесли понад сотню сіток каштанових плодів.

Клієнти центру реабілітації «Гармонія» активно долучаються до пошиття нош, адже розуміють, що роблять важливу справу. Така робота корисна для реабілітації людей з інвалідністю. Це сприяє розвитку дрібної моторики. Також такий захід важливий і в педагогічному, і в соціальному контекстах.

Вінницький муніципальний притулок — це місце, де тварини, які залишилися без дому, отримують допомогу та догляд. Співробітники закладу щоденно докладають зусиль, щоб забезпечити комфорт і безпеку тваринам.

Новітні апарати призначені для виходжування і проведення ефективного догляду недоношених і ослаблених дітей в умовах термостабільного середовища. Інкубатор для недоношених дітей має головну функцію — захист немовляти від шкідливого впливу навколишнього середовища. Також він створює сприятливі й оптимальні умови для знаходження дитини всередині кувезу, що гарантує більш ефективне лікування.

У Вінницькому ліцеї №3 під час благодійного ярмарку зібрали 156 тисяч гривень, за які планують придбати авто для ЗСУ.

Бібліотеці у селі Кричанівка уже 102 роки. Цей факт підтверджений архівними документами. Нещодавно сільська книгозбірня поповнилася новими книгами. Чому їх вирішила передати землякам колишня односельчанка?

Днями у вінницькому ліцеї №10 відбулась урочиста передача двох систем опалення та пакунків з солодощами, чаєм, кавою та особистими малюнками для батальйону 171. Після завершення патріотичного марафону до Дня Захисників та Захисниць України діти взяли участь у конкурсі стройової пісні.

keyboard_arrow_up