Допомагаємо

Стасіку п’ять років. Віднародження він дихав або завдяки апаратам штучної вентиляції легенів, або спеціальній трубці, яку йому ввели в трахею.  Українським лікарям не під силу вирішення цієї проблеми, але за кордоном готові за неї взятися. Нижче ми розказуємо довгу і зовсім не солодку історію Стаса та просимо вас допомогти зібрати гроші на його лікування.

Майже рік вінничанин Діма Шилов бореться з раком. Спочатку в нього це виходило добре, але потім хвороба почала брати над ним верх. Зараз хлопчик знаходиться у важкому стані і лікується в Києві.

Вінничанка двічі входила в ремісію, але хвороба поверталася до неї знову. Віднедавна пухлина перестала піддаватися лікуванню хімією. Допомогти тепер можуть лише дороговартісні протипухлинні ліки. 

Дитина не мала жодних щеплень. Недуга розвивалася поступово, і нині Алла у важкому стані. Причиною зараження стала травма пальця на нозі.

Після кількох помилкових лікарських висновків, хлопцю все-таки діагностували рак крові. Останні півроку він знаходиться в стаціонарі однієї зі столичних лікарень. Олег сподівається, що скоро йому вдасться полетіти до Туреччини на трансплантацію кісткового мозку. Більшість суми вже є, не вистачає зовсім трішки. 

Напередодні Різдва ми писали про хворого хлопчика, якому потрібна кров. Дмитрик Шилов з Вінниці бореться зі страшною хворобою — раком. Дитині знову потрібна донорська кров групи 3+ для чергового курсу хіміотерапії.

На Гайсинському спиртзаводі три тижні триває експеримент. Перевіряють, чи можна прибрати «аромати» відходів виробництва біологічним методом. Ініціювали дослідження чотири ГО і залучили підприємство, яке вирощує мікроводорості під назвою хлорела. Який отримали результат?

Завтра, 9 квітня, о 17.00 біля Першої міської клінічної лікарні (Хмельницьке шосе, 96) учасники Вінницького Клубу Ділових Людей передають 180 захисних медичних багаторазових комбінезонів і 70 бахіл до лікарень Вінниці.

У семирічної Софії Алгаш рідкісний вроджений розлад, через який вона може померти. Єдиний вихід — трансплантація кісткового мозку від нерідного донора.

Майже 15 тисяч гривень для закупівлі медичного обладнання, засобів захисту та розхідних матеріалів у вінницькі лікарні зібрали читачі RIA і «20хвилин». На зібрані кошти ми придбали 1 293 пари стерильних латексних рукавичок, які передали Вінницькій обласній клінічній дитячій інфекційній лікарні. Ми продовжуємо збір коштів і просимо вас підтримати місцеві лікарні будь-якою сумою.

keyboard_arrow_up