Допомагаємо

У Вінниці громадянам з соціально вразливих груп видають продуктові набори. На сьогодні вінничанам роздали понад шість тисяч пакунків з найнеобхіднішими продуктами.

Шотландські волонтери передали дитячі іграшки, одяг, коляски, засоби реабілітації та продукти

Вже почалися будівельні роботи в гуртожитку, де зараз проживають внутрішньо переміщені особи.

Безпосередній учасник подій з врятування людей після ракетного обстрілу розповів про те, що побачив у клініці «Нейромед» і будинку побуту «Ювілейний». Коли врятовану жінку дістали з-під завалів і поклали на ноші, вона знепритомніла. На стіні у «Ювілейному» бачили сліди крові. Чому довелося тимчасово припиняти роботи, не закінчивши їх?

Близько 2,5 тисяч порцій їжі та сотні літрів бутильованої води привезли рятувальникам та всім, хто допомагав постраждалим після ракетного удару по Вінниці.

Внаслідок ракетного удару 14 липня у Вінниці загинули 23 людини, багато отримали поранення. Головний рабин України Моше Реувен Асман розповів, як допомагає жертвам російського теракту.

Для коней, які дивом врятувалися від обстрілів російських агресорів, небайдужі створюють умови. Хто має можливість, може теж підтримати акцію з порятунку коней. Що вже зроблено і що ще планують зробити?

Молоко роздає сімейна ферма «Господар» Жмеринського району. Робити це вирішили на початку війни, коли завод перестав забирати молоко. З середини березня молоко знов купують, але частину його, як і раніше, роздають багатодітним.

Вікторія Павлік має важку форму ДЦП та впродовж майже всього свого життя вона бореться одразу з кількома важкими хворобами. Дівчинці мають робити операцію у Вінниці. Але перед нею потрібно обов'язково пройти дороговартісну для родини реабілітацію. Мати дівчинки у розпачі, і просить допомоги у всіх небайдужих. 

Через війну до сусідньої Польщі виїхало більше півмільйона наших дітей. Загалом у тамтешніх школах та дистанційно в українських там навчаються понад сімсот тисяч маленьких і юних українців.  Вінниця разом зі Львовом опинилася в числі тих міст, в яких оголосили про збір україномовної літератури для дітей біженців і переселенців. Ми дізнавалися, як реалізують ініціативу.

keyboard_arrow_up