Найжіночніший проект Місіс Вінниця Місіс Поділля. Номінація: Місіс глядацьких симпатій онлайн.
 • access_time 9 квітня 2021

Це не класичний конкурс краси!

Він вільний від таких стереотипних уявлень про жіночу вроду, як вік та фізичні параметри. Ми не оцінюємо попередній досвід учасниць, їх сімейний статус чи професійну діяльність. Наш проєкт дає можливість жінкам з різних куточків Поділля проявити себе, як особистість і передовсім через важливі соціальні ініціативи.

Вони будуть реалізувати проєкти, котрі покращуватимуть різні сторони життя краю. А це і психологічна реабілітація після коронавірусу, і робота з усвідомленим харчуванням у підлітків, і підтримка лікарів тощо. 

Та найголовніше — проєкт «Місіс Вінниця/Поділля» має спільну для всіх, надважливу благодійну мету.

Об’єднавши зусилля, ми прагнемо дати шанс на безпечне і комфортне життя одній з підопічних вінницького кризового центру «Дім Мама». 20-річна жінка опинилась у надзвичайно складних життєвих обставинах. Її рідні мають алкогольну залежність, тато 1,5 річної доньки відмовився від виконання своїх батьківських обов’язків, тож молода мама-одиначка залишилась без даху над головою і фінансової підтримки. Її заповітна мрія — мати маленьку хату у селі, вирощувати городину власноруч і виховувати дитину.

Закликаємо вас долучитися до цієї благодійної мети!

Кошти для її втілення акумулюватиме Ольга Череватова – засновниця першого безкоштовного кризового центру для жіноцтва «Дім Мама».
Підтримайте нас!    

5168 7456 0750 3114 Ольга Череватова

Голосування  проходитиме з 10 квітня по 22 квітня включно (до 23 години 59 хвилин) 
 

 • ...
  remove_red_eye 13393
  thumb_up 3989
  chat_bubble_outline 0
  share 190
  Людмила Недошовенко
  33 роки Соціальний проект "Усвідомлена краса" Як учасниця масштабного жіночого проєкту «Місіс Поділля» мотивуватиму дівчат власним прикладом. Легкість, стрункість, енергійність досягається через усвідомлене харчування, а воно полягає у виборі корисних продуктів і збалансованому меню. Мій девіз по життю - це Завжди досягати мети! Надихати і надихатись! Любити і віддавати любов! Відкривати нове і не стримувати емоцій! Жити лише так, щоб бути щасливою!!!❤ А щаслива я тільки в кругу своєї сім'ї та в кругу вірних друзів. Отже, моя сім'я - це мій Всесвіт. Саме вони роблять найщасливішою у світі , даруючи свою любов , ніжність і турботу. Завдяки люблячому чоловікові і синочку мені хочеться розвиватися кожного дня. Рух ,  то моє життя , кожний день нові зустрічі, нові відкриття , нові емоції , нові знання . Полюбляю робити те, що ніколи не робила , адже виходячи із своєї зони комфорту ми стоїмо за крок до мети . А моя мета - це побачити світ. Я дуже люблю подорожувати, тому моє хобі -це моя робота, яка дарує радість людям, відкриваючи їм цілий світ. Наша компанія надає можливість подорожувати на круїзних лайнерах, за доступними цінами. "Вирушити у подорож ! Ось найкращий шлях відкрити душу й серце чомусь новому! "
 • ...
  remove_red_eye 13331
  thumb_up 2770
  chat_bubble_outline 0
  share 116
  Горобець Вікторія
  41 рік Проект «Шлях до себе» допомагатиме тим, хто потребує відновлення  емоційного стану та ресурсності в материнстві, стосунках чи професійній сфері. Завдяки різноманітним вправам та методикам, в учасників буде можливість навчитися уникати емоційного виснаження чи виявляти його на початковому етапі. Вже 20 років працюю в банківській сфері. Навчаюсь в магістратурі Донецького Національного університету ім. В. Стуса за спеціальністю «Психологічна реабілітація» та в Інституті розвитку символдрами і глибинної психології. Займаюсь вокалом, спортом, люблю подорожувати, проводити час з подругами та сім’єю.
 • ...
  remove_red_eye 11149
  thumb_up 1688
  chat_bubble_outline 0
  share 100
  Мігуля Альона
  37 років Кожний мій день наповнений любов‘ю і щастям, адже я маю чудову велику сім‘ю, у якій кожен поважає, любить і цінує один одного. Саме  це і є найбільшим моїм досягненням, тому що все починається з сім‘ї, а вже потім усі сімейні цінності: любов, повага, розуміння, вдячність, прощення транслюються в суспільство! Саме на любові, взаємоповазі, розумінні, дисципліні побудований не один наш бізнес! Зранку, залишивши затишну домівку, я відкриваю двері виробництва натуральної оболонки для ковбасок і зустрічаю щирі та щасливі посмішки наших працівників, адже сьогодні в тій ситуації, що склалася, вони не залишають своїх сімей у пошуках заробітків, а мають гідні зарплати та постійне місце роботи. Водночас кожен день я приймаю сотні дзвінків від вдячних клієнтів, які  висловлюють подяку за нашу якісну продукцію, яка дає їм змогу  приготувати смачні ковбаски як до святкового столу, так і в будень! Усе це  ще більше надихає мене працювати в команді разом зі свої чоловіком, якого я завжди підтримую і поділяю  його плани заради майбутнього наших діток, а отже, держави! На цьому мій внутрішній потенціал не вичерпується! Я продовжую розвивати себе у сфері моди і дизайну, створюючи чудові колекції для маленьких поціновувачів одягу! Коли я створювала бренд дитячого одягу, то перше, що мені хотілося, це створити незабутні асоціації в голові дитини, щоб навіть через багато років, побачивши полуницю у кошику в магазині, дівчинка змогла згадати чудову сукню,  яка мала принт у полуницю, саме ту, яку матуся після прасування ще тепленьку одягала на дитяче тіло))) Усе моє життя  пов‘язане з мріями! Ще одна моя мрія - навчатись бальних танців. І ось уже  2 роки як вона успішно реалізована! Тому  впевнена, що кожна людина повинна мати сміливість реалізовути свої мрії! Саме тому я хочу створити організацію "Шлях до мрії", головною метою якої буде  допомогти випусникам дитячих будинків і випускникам з неблагополучних сімей виявити їхні таланти  і реалізувати їх у реальному житті, а також допомогти з працевлаштуванням, житлом, надавати психологічну підтримку, а при потребі підтримати і фізичне здоров‘я! Я вірю, що  «Шлях до мрії» зможе допомогти реалізувати  мрії багатьох молодих людей.
 • ...
  remove_red_eye 17245
  thumb_up 1491
  chat_bubble_outline 0
  share 276
  Білан Яна
  Вік: 33 роки. У такий складний період для людей, я вирішила підтримати дітей із сімей різних категорій. Мій соціальний проєкт для дітей і про дітей. Має назву "Всі діти різні, всі діти рівні!". У власному центрі розвитку дітей "Унікум"започаткувала благодійні майстер-класи, виручені кошти з яких підуть на допомогу дітям. Реалізовуємо на базі центру продаж свічок, зроблених руками Тетяни Добровольської. Виділено безкоштовні абонементи дітям із сімей різних соціальних категорій Дарую безкоштовне місце  у групі навчання і розвитку творчим дітям. Я педагог! Щаслива мати, дружина і донька! Перебуваю у абсолютній гармоніїї сама із собою, отримую задоволення від кожного дня, щаслива, що змогла реалізувати  поставлені цілі і сповнена енергією будую нові плани, з відкритим серцем дивлюсь у майбутнє. Я прагну постійно самовдосконалюватись. Ніколи не здаватися і завжди діяти, незважаючи на перешкоди! Моє життя - це наче картина, яку я малюю щодня. Та я створюю її не одна, адже її прикрашають своїми барвами моя муза, радість - люба, мила донечка Анюта; моя опора, моя сила - коханий чоловік за яким я більше 5 років як за сильною, мужньою стіною; мої два крила: матір і батько; рідні, друзі. За професією я -педагог. Займаюся освітньою діяльністю11 років. Рік тому започаткувала власну справу - центр розвитку дитини "Унікум". Центр розвитку - це моя досягнута мета,до якої я йшла ще зі студентських років. "Унікум" допомагає мені реалізовувати цікаві проєкти у нашому місці, налагоджувати нові знайомства з цікавими і творчими особистостями.
 • ...
  remove_red_eye 12799
  thumb_up 1025
  chat_bubble_outline 0
  share 155
  Василевська Ірина
  45 років Проект "Корисні віршики" Ціль проекту-випуск книги з цікавими та корисними віршиками ,які я пишу сама,для дітей старшого дошкільного та молодшого Шкільного віку українською мовою. Віршики ,які стануть у пригоді дітям у різних сферах життя,розвиваючі,з легкою ненав'язливою мораллю і добре запам'ятовуються. Пишу вірші з 5-го класу.випустила вже одну книгу,яку люблять багато малюків. Діти-це найвдячніша аудиторія,це наше майбутнє і писати для них-найвище задоволення
 • ...
  remove_red_eye 9852
  thumb_up 803
  chat_bubble_outline 0
  share 55
  Олександра Хедоян
  Дизайнер одягу, КМС з універсального бою, чорний пояс в тейквандо. Вік: 31 рік.  Власниця бренду Alexandra Khedoyan «Одяг для впевнених у собі жінок, які не бояться сміливих рішень». Соціальний проект « Здійснення мріі» покликаний реалізувати бажання дітей - сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. Хедоян вже організувала та провела Благодійний вечір, кошти з якого пішли на здійснення дитячих побажань. Її вже підтримали відомі вінничани та вінничанки. І це тільки старт благодійної справи, якою Олександра планує займатися і надалі.
 • ...
  remove_red_eye 10891
  thumb_up 752
  chat_bubble_outline 0
  share 127
  Юзвак – Слоквіч Ольга
  34 роки Я щаслива людина! Наповнена любов‘ю, якою хочу ділитись зі світом!  Благословенна світлим почуттям коханння та трьома прекрасними янголятами! За освітою юрист, магістр журналістики, але за покликанням душі - творча особистість! З самого дитинства муза надихає мене на написання віршів! 2017 року вийшла у світ моя творча первістка - збірка віршів «Дежавю». Допомога іншим - це невід‘ємна частина мого життя! Я підтримую кілька родин та  опікуюсь бабусею, яка стала мені, як рідна! Наша сім‘я частий гість дитячих будинків, ми творимо добро разом та зрощуємо у наших дітках любов до ближнього!  Способи релаксації: спів та латиноамериканські танці. Працюю у сфері культури та маю на меті реалізувати культурно - просвітницький благодійний проєкт «Wings of hope”! Я хочу одягнути крила надії кожному, хто втратив віру та потребує підтримки. Суть проєкту зібрати під одним дахом культурні надбання нашого міста, розкрити уміння талановитих містян, виокремити нашу Подільську автентичну кухню, створити візитівку міста, де все буде зроблено руками вінничан ! Мій проєкт - це унікальний метод допомоги найбільш вразливим верствам населення на постійній основі та чудова можливість самоідентифікувати культурний ресурс нашого міста!  Це зародок добра та милосердя, який ми передаватимемо у спадок із покоління у покоління!
 • ...
  remove_red_eye 11115
  thumb_up 567
  chat_bubble_outline 0
  share 116
  Вовкодав Тетяна
  30 років Свій соціальний проект я назвала «Віддай людині крихітку себе».  Моя мета допомогти родині Руцьких, а саме 11 річному хлопчику Саші, який має важкий діагноз ДЦП. Дітки з таким діагнозом мають особливі потреби навіть в звичайних  побутових речах. Зараз родина гостро потребує  спеціалізованих ходунків з-за допомогою яких Сашенька зможе стояти та тренуватись ходити  без сторонньої допомоги! Для багатьох з нас - це звичайна річ ... Прости піти... а для Саші ... це мрія! Я щаслива від того, що маю статус коханої дружини та мами двох синочків! Я рада що знайшла себе і реалізувала в професії, а головне, що знайшла баланс між сім’єю і професійною реалізацією. Як кожна жінка маю свої власні «секрети щастя». Це вихідні з моєю родиною, а також час для речей, які мене надихають. Я люблю кінні прогулянки та верхову їзду. В такі моменти я відчуваю, як перезавантажуюсь та відновлюю внутрішній баланс від буденних справ. Також естетичне задоволення отримую від фотографування особливо від процесу підбору деталей для постановки кадру.
 • ...
  remove_red_eye 8370
  thumb_up 546
  chat_bubble_outline 0
  share 123
  Гуркач-Асафатова Анна
  29 років Мій соціальний проект «Краса в тобі» Кожна жінка від природи прекрасна! Ми давно вже перестали бути «слабким полом», але іноді трапляються такі життєві історії від яких подих завмирає. Історії дівчат/жінок, сила духа яких мотивує!! Ніжні і тендітні - але з такою не легкою історією... А хто як не ми дівчата можемо зроміти і відчути одна одну. Тому цілью проекта є проявити вдячність таким жінкам за їхню незламність і роскрити всі чари їх краси, додати впевненості і потішити ту «маленьку дівчинку» яка живе в кожній з нас! Анна творча натура, наповнена ніжністю та добротою . В минулому чемпіон України і Європи, також тренер по сучасним танцям, має музичну освіту по фортепіано і флейті. По освіті режисер кіно та телебачення - має нагороду за режисерьску справу на кіно фестивалі «Молодість» за короткометражний фільм «Танго». На сьогоднішній день власниця салону краси «Secret de Beaute». Головними життєвими цінностями для неї є чесність, вірність, справедливість, ніколи не зраджувати собі та залишатися собою, розвиток духовний та реалізація призначення, життя в моменті тут і зараз.
 • ...
  remove_red_eye 9259
  thumb_up 533
  chat_bubble_outline 0
  share 85
  Вікторія Григоренко
  35 років СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «БУТИ ЖІНКОЮ» У кожної людини в душі є сонце… Тільки дайте йому світити… У це беззаперечно вірить учасниця найжіночнішого проекту «Місіс Вінниця/Поділля 2021» Вікторія Григоренко. Вік 35 років. Вона — творча, романтична, позитивна вінничанка. Щаслива жінка, кохана дружина, любляча мама чудового 6-річного сина Андрійка, якого лагідно називає смайликом і заради якого готова змінювати цей світ на краще. А чоловік — це опора та підтримка Вікторії в усіх її життєвих починаннях. Маючи такі надійні крила, вона прагне розвиватись і відкривати у собі нові грані. Її надихає саме життя, адже кожна секунда на землі — неповторна. «Моє внутрішнє сонце яскраво світить, розфарбовуючи своїми променями усе моє життя, — розповідає Вікторія. — Моя жіноча сутність завжди прагне внутрішньої гармонії. Тому я намагаюсь дослухатись до своїх відчуттів, захоплююсь психологією, йогою і медитацією. З радістю відгукуюсь на прохання інших про допомогу». Організація, де Вікторія працює бухгалтером, надає правовий та соціальний захист, благодійну допомогу медичним працівникам. Підтримувати тих, хто рятує життя людей, Віка вважає прекрасною, благородною місією. Її серце відкрите також до творчості і у вільний від основної роботи час Вікторія опанувала новий для себе напрям — дизайн одягу. Нещодавно вона заснувала власний бренд домашнього жіночого одягу «QueenVictoria», який займається розробкою якісного, стильного одягу для відпочинку та дому. Вікторія мріє бачити кожну жінку щасливою, жіночною, красивою і впевненою у собі. Жіночність саме та риса, яку важливо зберегти у швидкому ритмі сучасного життя. 3. Зовсім недавно родина учасниці пережила справжнє випробування, яке підштовхнуло до рішення про реалізацію соціального проекту «Бути жінкою». На коронавірусну інфекцію захворіли батьки Вікторії і це змусило по-справжньому переоцінити життя. Тривожна смуга хвилювань і боротьби за рідних людей показала, якими мужніми героями є українські медичні працівники. Тож, суть соціального проекту — дати ангелам у білих халатах можливість навіть у нинішніх непростих умовах почуватися жіночними, елегантними, вишуканими. «Професійні і незламні вони цілодобово боряться за кожен подих своїх пацієнтів. Мої рідні живі саме завдяки таким героям», — каже Вікторія. За допомогою соціального проекту «Бути жінкою» Вікторія Григоренко прагне підтримати жінок-медиків. Кожна з них поза роботою — передовсім дружина, донька, мама. Важливо зберегти цю внутрішню рівновагу. Соціальний проект «Бути жінкою» буде поширювати вірус добра і милосердя! Відсоток від продажу одягу йтиме на підтримку щоденних потреб інфекційного відділення — на допомогу ангелам у білих халатах. Вікторія Григоренко закликає усіх нас частіше казати медичним працівникам «дякую!» Це слово має унікальну здатність зігрівати людські серця! Як сонце, котре світить у кожному з нас.
 • ...
  remove_red_eye 8777
  thumb_up 511
  chat_bubble_outline 0
  share 51
  Ольга Москаленко
  39 років Соціальний проект «Крила надії».  Суть проекту в наданні якісної і глибинної психотерапевтичної допомоги жінкам, що опинилися в складних життєвих соціальних і психологічних умовах: жінкам, соціально незахищеним, не прийняти ми суспільством; матерям, що вимушені шукати прихисток від тиранії домашнього насилля, аби вберегти власних дітей. Основною метою проекту «Крила надії»  - сформувати у даної групи жінок віру в свої власні сили та допомогти їм взяти відповідальність за своє життя і життя своїх дітей, які є заручниками важких доль. Надати таким матерям групове та індивідуальне психотерапевтичне консультування по власним запитам та потребам їх дітей.  Уся психотерапевтична робота буде націлена на створення мотивації до пошуків альтернативи та сили для боротьби з залежними стосунками.  Моєю головною задачею є  - допомогти цим жінкам виростити крила, власні крила надії, крила для вільного польоту у нове життя.      Я,  Ольга Москаленко, сімейний психолог-психотерапевт, працюю за покликом душі вже близько 11 років. Автор статей в періодичних виданнях,  тренер та розробник власних майстер – класів на різні психологічні тематики. Щаслива мама трьох синів. Цілеспрямована і вільна людина, відкрита до власних бажань, сповнена творчих намірів та шалених ресурсів. Я люблю життя, люблю людей. Понад усе ціную їх «справжність», щирість та силу. Вірю у світло у кожному. У вільний час обожнюю творчість: батік, розпис по дереву, дудлінг, квілінг, декупаж, вишивання. Вірю, що вміння бачити красу навколо наповнює наші серця вдячностю і любов'ю до світу.
 • ...
  remove_red_eye 9054
  thumb_up 470
  chat_bubble_outline 0
  share 33
  Катерина Ковтун
  32 роки Назва соц. проекту «Тепле коло» Тематичні зустрічі людей, які раніше вели дуже активний спосіб життя, займали висові посади, але, з віком, за певних обставин залишились наодинці. Щиро бажаю, щоб ці мудрі, досвідчені люди почувались потрібними. Турбота про старше покоління-ознака дорослого, гуманного суспільства. І внутрішньої краси кожного з нас.   Катерина Ковтун Керуюча ресторану RICH з 2018 року, місце де панує особлива атмосфера. Головне натхнення для мене-це улюблена справа. Я вважаю себе комунікабельною і відкритою людиною і ці ж якості ціную в оточуючих, а почуття гумору- то невід’ємна частина мого життя. Захоплююсь музикою, дуже люблю подорожувати, навчаюсь новому щодня.
 • ...
  remove_red_eye 9507
  thumb_up 463
  chat_bubble_outline 0
  share 57
  Губанова Анна
  Вік: 32 роки Назва та опис соц.проекту: "Захисти природу від пластику та голоду". Співробітники гіпермаркету "ЕпіцентрК" м.Вінниця долучаються до здачі використаних ПЕТ пляшок на переробку. На отримані кошти буде закуплено зоопродукти та передано їх до притулку для тварин. Дві добрі справи в одній - збереження навколишнього середовища від забруднення пластиковими відходами та допомога бездомних тваринам, які дуже її потребують.    Про себе:  Три мої життєві пріорітети: сім'я, самореалізація, подорожування. Я не вмію сидіти на одномі місці, обожнюю все нове та цікаве. Ціную та пишаюсь всім, що я сьогодні маю.  Вмію бачити красу, де її не помічають інші і незалежно від обставин  завжди знайду привід для радощів та посмішки.
 • ...
  remove_red_eye 9229
  thumb_up 421
  chat_bubble_outline 0
  share 61
  Ковтун Наталія
  34 роки Психологічне здоров’я людини не менш важливе, аніж фізичне. Водночас саме психологічний стан великою мірою залежить від обставин, атмосфери у родині, колективі, громаді, державі. COVID-19 торкнувся практично кожної сім’ї в України, тому психологічної підтримки зараз потребує більшість населення нашої держави. Поширення практичних рекомендацій про те, як пережити біль, втрату, страх, депресію, розпач допоможе людям відновити внутрішню рівновагу, а отже повернути психологічне здоров’я. Саме на це націлений мій проєкт. Люблю та ціную життя, себе та своїх рідних. Кожен день сприймаю як можливість жити, творити, розвиватись, кохати. Досі шукаю себе і вірю, що можна все змінити на краще і вік при  цьому не має значення. Карантин 2020 року сприйняла, як нову можливість розвиватись та змінюватись. Наразі навчаюсь у двох вищих навчальних закладах, здобуваю професію психолога, практикую консультування. Намагаюсь гармонійно поєднувати різні життєві ролі — жінки, дружини, мами, доньки, спеціалістки.
 • ...
  remove_red_eye 8249
  thumb_up 348
  chat_bubble_outline 0
  share 70
  Щербань Вікторія
  38 років Реалізую соціальний проект “Friendship” у співпраці з кінним клубом «Характерник» ТОВ Ронко. Ідея проекту полягає у тому, щоб навчити дітей розповідати англійською мовою про Україну. Повідати про діяльність кінного клубу «Характерник», особливу чарівність нашого краю, його історію.  Проводячи онлайн Speaking Club, започаткувати дружні стосунки з дітками з інших країн. Запросити їх відвідати наш гостинний край і особисто для кожного відкрити Україну!   Я – мама двох чарівних донечок. Я – донька мудрої та турботливої матусі. Я – власниця школи англійської мови «Англійська для всіх». Я – щаслива людина, бо щодня роблю те, що мені дуже подобається і надихає. Я люблю моїх учнів, вони - найкращі. І для мене вони є друзями, яким я допомагаю вивчати іноземну мову і застосовувати її у житті.
 • ...
  remove_red_eye 7445
  thumb_up 337
  chat_bubble_outline 0
  share 47
  Яна Дядчук
  Вік 35 років Мій соціальний проект «Повір у себе!» саме для них. Хочу нагадати усім, яка незламна потужна сила схована у кожній жінці, які вершини ми здатні підкорювати. Однак ключ до розвитку — завжди всередині. Через любов до себе ми здатні розкривати внутрішній потенціал. У межах свого проекту я організую команді жінок день перетворення. Учасниці проекту експериментуватимуть з образами та зможуть відчути себе по-новому. А разом з відчуттями прийде усвідомлення: чого прагнути, куди рухатись, якою бачити себе у майбутньому. Я, Яна Дядчук, мама двох чудових діток, бізнес-тренер, коуч із ефективної мотивації. Навчаю людей мислити стратегічно, планувати своє життя, бачити перспективу. При цьому, залишатись тендітною,люблячою та розуміючою людиною. Моє життєве кредо-«Все починається з тебе».Дякую за все!Завжди посміхаюсь та радію !
 • ...
  remove_red_eye 6940
  thumb_up 158
  chat_bubble_outline 0
  share 26
  Присяга Людмила
  45 років Соціальний проект "Дружба без бар'єрів" спрямований на соціальну підтримку людей з інвалідністю. У цьому проекті я хочу показати, як важливо підтримувати одиноких людей з інвалідністю.Спілкуватися,допомагати вирішувати господарські та соціальні проблеми,проводячі разом вільний час і відпочинок. Психологічно підтримувати. Кожен з нас  може стати ментором,помічником,супутником та другом. І в майбутньому,нас буде багато. А разом ми сильніші. І зможемо подолати найважчі труднощі.   Я жінка...Мати...Подруга..Донька...Сестра...Українка і Хмельничанка. Власниця салону штор "Одяг для вікон".Це справа мого життя. Цілеспрямована і сильна,але водночас ніжна і романтична. Люблю життя і щирих людей у ньому
 • ...
  remove_red_eye 6151
  thumb_up 138
  chat_bubble_outline 0
  share 27
  Карпова Ольга
  35 років Мій соціальний проект «Щасливі діти». Діти це велике щастя для нас, Тому моя мрія щоб всі дітки  були щасливими! Нажаль так стається що ці маленькі янголятка ще з малого віку важко хворіють, і їх життя перетікає у стінах лікарні, тому щоб хоть трішечки змінити їх день та доповнити приємними емоціями я вирішила зробити подарунок Химич Іринці з діагнозом прогерія, у вигляді костюму по її розміру, так як для неї купувати з магазину є проблема. А також влаштувати майстер клас з подарунками талановитій Данієлі Юхименко з діагнозом крона. Дівчинка цікавиться дизайном одягу і створила вже свою першу колекцію, тому я хочу поділитися своїми знаннями,  хочу щоб її день зі мною пройшов в задоволення!!! Я, Карпова Ольга! Дизайнер одягу уже 10 років! Моя кар’єра розпочалась у кімнаті квартири і до відкритого шоуруму в Центрі міста. Я з гордістю можу сказати що я та людина яка зробила себе сама і з величезним задоволенням роблю це надалі! Моя робота це те що наповнює мій день цікавими знайомствами, визначними проектами та головне вона наповнює мене вірою в себе! Для мене створення одягу порівнюється зі створеню картини, це творча робота яка розпочинається з малюнку моделі до підбирання ниток та фурнітури. Також я щаслива мама чудової трьох річної донечки- Мілени. Це моя зірочка яка заповнює мене любов'ю, та сенсом життя, це моя муза, це моє життя! Моє хобі дизайн інтер'єру, а особливо створення власноруч  з природних матеріалів частини інтер’єру- я так відпочиваю. Я людина яка ніколи не зупиняються на досягнутому та завжди прагне змін на краще!
 • ...
  remove_red_eye 6437
  thumb_up 116
  chat_bubble_outline 0
  share 14
  Семенець Інна
  34 роки Соціальний проек « Любов у творінні- для покоління» « Все починається з любові !!!! І я щаслива, що маю Божий дар творити для людей!!!!» -говорить Інна. Для неї  важливо передати досвід та знання в покоління, сімейні цінності, та силу у любові. Інна провела  декілька майстер-класів для дітей. Для Інни  дуже важливо було передати їм любов та навики, які вони б могли надалі використовувати в своєму житті. Дітки з допомогою своїх батьків декорували футболочки та масочки для себе. Таким чином вони навчились створювати та доповнювати власний одяг, та застосовувати свої навики надалі , для виготовлення подарунків своїм близьким та рідним.  Але це була лише частина запланованої роботи. Також дітки декорували декілька футболок і масочок для аукціону. Метою даної роботи було навчити та показати діткам , що вони будучи в такому ранньому віці мають можливість , завдяки творчості заробити свої перші кошти, на свої власні мрії.Початок аукціону буде проходити у соціальних мережах  ( група в фейсбук « Любов у творінні - для покоління!!!!» ) і в день проведення фіналу «Місіс Вінниця». Кошти , які будуть отримані з аукціону, будут спрямовані на мрії дітей, які їх виготовляли! Це дуже важливо, тому , що це не подарункові кошти, а зароблені власною працею, вони є найбільш цінні. Інна дуже просить підтримати та сприяння  їхнім починанням!!!! Інна вважає , що найбільший і найважливіший подарунок в нашому житті це є любов і знання, це те, що неможливо підробити, забрати чи вкрасти, це назавжди залишається з людиною продовж усього її життя, незалежно від того як складуться обставини, знає це на власному досвіді!!! Для Інни важливо - залишити після себе в цему світі щось корисне для поколінь, це є її  місія!!! Інна просить  Бога мудрості і допомоги, щоб її  наміри були корисними і мали продовження в житті цих дітей.  Інна щиро хоче бути корисною для них!!! Мрія Інни створити школу творчості, де діти будуть навчатись творчості і передавати свої навики у покоління!!!!
 • ...
  remove_red_eye 5045
  thumb_up 81
  chat_bubble_outline 0
  share 17
  Волкова Наталія
  40 років Соціальний проект " 60+ в тренді" Культурно-розважальний благодійний вечір. Спрямований на соціально-культурну адаптацію одиноких людей поважного віку.   Я,  в першу чергу жінка, любляча мати і донька. Впевнено і легко йду по життю, долаючи усі незгоди з посмішкою. Принципова і життєрадісна Успішна керівниця: "Несу людям світло"'- у прямому смислі цієї фрази)))😉 Хай  світло завжди осяює Ваш шлях! Творіть добро і все повернеться до Вас сторицею
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

21:01 «Готові дати відсіч ворогу». Добровольці продовжують готуватися до оборони photo_camera 20:39 Чим багата подільська кухня? Смачний тест від 20minut.ua 20:13 Спортшкола олімпійського резерву запрошує дітей на безкоштовні заняття з баскетболу photo_camera 19:26 Вінничани в складі збірної України боротимуться за медалі на Євро із хокею на траві «5 x 5» Від читача 18:19 Лохотрон на продуктовом рынке Лесопарк на Вишенке. 19:19 «Запитів від бійців багато». Вінничани розробили для фронту акумулятор і назвали його BanderaPower 19:10 Завдяки волонтерам область отримала майже 12 тисяч пляшечок дефіцитного дитячого харчування play_circle_filled 19:06 «Не пийте крижану воду і не відчиняйте вікна»: поради лікарки, як поводитись під час спеки 18:58 Не допомагайте ворогу, або як поводитися в соцмережах 18:26 Розслідування завершили. Судитимуть банду з Ладижина, яка виготовляла наркотики play_circle_filled photo_camera 17:41 Блювати кілька тижнів чи навіть місяців після кишкової інфекції. Чи небезпечно це, розкаже лікар 17:11 У центрі міста гвардієць освідчився військовій ЗСУ. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 16:01 Цьогоріч відремонтують дороги на 17 вулицях у приватному секторі photo_camera 15:25 Лідер «Динамо» Віктор Циганков одружився з вінничанкою. Земляк поділився фото з весілля photo_camera 15:02 Двоє вчителів з Гайсина купили за шість тисяч підробні ковід-сертифікати 13:59 По Кременчуку рашисти запускали ракети типу «Х-22»: відео та деталі від СБУ play_circle_filled photo_camera 13:01 Електронний проїзний: економія для тих, хто багато їздить у громадському транспорті 12:28 Порятунок коней, мільйон в шкарпетках та інше важливе за 29 червня у Вінниці 11:47 Вінницькі лікарі записали патріотичне відео до Дня Конституції України (блог МЦ Нейромед) 11:45 Негода у Вінниці знеструмила вісім вулиць. Працюють електрики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up