Mrs.Vinnytsia International 2019
 • access_time 18 січня 2019

Легендарний міжнародний конкурс краси Mrs. lnternotionаl, який проходить в Україні.

Mrs. lnternotionаl - один з найпрестижніших i відомих конкурсів, який проводиться щорічно в США, за підтримки уряду краіни, протягом 30-ти років. В Україні цей конкурс стартував в 2018 році. У Вінниці 9 лютого буде обрано переможницю королеву, яка представить наше місто у Всеукраїнському конкурсі Mrs Ukraine International-2019.
Переможниця Всеукраїнського конкурсу, в свою чергу, представлятиме нашу Країну на конкурсі в США.

Місія конкурсу - нести в світ справжню красу українки, красу жінки, яка реалізувалась як дружина та успішна бізнес-леді.
Наші конкурсантки - втілення всіх сучасних еталонів краси: зовнішніх та внутрішніх. Вони ycпішні, як в сімейному житті так i в своєму бізнесі. Їх життєва позиція є прикладом для тих, хто прагне до вершин досконалості. Саме так Вінничанки отримають можливість заявити про себе, проявити свої найкращі якості, продемонструвавши не тільки зовнішню привабливість, але i можливості, таланти, гідно представити наше місто на Всеукраїнському конкурсі ставши в лютому учасницями конкурсу краси Mrs. Vinnitsya lnternotionаl 2019.

Яскрава шоу-програма не залишить байдужим нікого із присутнiх.
Захід пройде у ресторані MONT BLANC 9 лютого.
Ведучим буде Григорій Решетник, у програмі - червона доріжка, зірки шоу-бізнесу, телебачення, преса, банкет та подарунки.
Організатор конкурсу Анна Окрема - регіональний директор Mrs. Vinnitsya lnternotionаl 2019, «Перша Віце-Місіс ЗЕМЛЯ УКРАЇНА 2017».

Замовлення квитків на фінал конкурсу за тел.+39 063 160 15

 • ...
  remove_red_eye 14337
  thumb_up 699
  chat_bubble_outline 141
  share 203
  Валентина Онофрійчук
  Учасниця №10 Любляча дружина та матуся донечки. Має дві вищі освіти - це диплом з відзнакою КНТУ ВТЕІ та Університет Внутрішніх. Більше ніж 10 років успішно працюю в сфері страхування та автокредитування і є провідним фахівцем у цій галузі. Веде активний спосіб життя і багато вільного часу присвячує читанню книг та самовдосконаленню. Любить співати та подорожувати, але понад усе любить проводити час зі своєю сім’єю. На думку Валентини, ідеальна жінка - це поєднання краси та розуму, доброго серця і щирої душі, успішності та цілеспрямованості. У конкурсі краси участь бере тому, що це здійснення дитячої мрії, а також можливість заявити про себе у іншому форматі, розкрити свої сторони і отримати новий досвід та публічно заявити про свою успішність!
 • ...
  remove_red_eye 10297
  thumb_up 550
  chat_bubble_outline 100
  share 174
  Антоніна Пачевська
  Учасниця №4 Помічник Голови Сьомого апеляційного адміністративного суду. Донедавна поєднувала основну роботу із викладацькою діяльністю у Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса та професією телеведучої у інформаційному випуску «Новин» на ТРК «Вінниччина». Має чудесну сім’ю без статусу «подружжя за законом». Серед родинних традицій відпочинок на природі, подорожі, зокрема катання на велосипеді. Антоніна захоплюється основами астрології, тож коли має вільну хвилинку, полюбляє складати астрологічні портрети своїх знайомих. З-поміж усіх занять є слухачем європейського навчального проекту з психоаналізу.  Антоніна переконана, що треба використовувати кожен шанс, який дає доля. Саме тому і пішла на конкурс. Для неї це насамперед цікаве спілкування з неординарними людьми, змога отримати нові навички «справжньої леді» та корисні «жіночі» секрети. А ще, можливо наблизить її до заповітної мрії - екрану центральних телеканалів.
 • ...
  remove_red_eye 9269
  thumb_up 448
  chat_bubble_outline 109
  share 141
  Інна Цимбалюк
  Учасниця №7 Заміжня, мама двох синів, дипломована спеціалістка з фінансів, втім, за фахом не працювала жодного дня, оскільки ще у студентські роки відчула в собі бажання спілкуватись з людьми, а не з цифрами. Стала успішним весільним організатором та івент організатором VIP-заходів, зокрема презентацій, урочистостей, світських та благодійних раутів. Серед захоплень — керування авто та музика. Обожнює танцювати вдома, залишаючись наодинці із собою. Улюблена сімейна традиція — святкування днів народжень кожного члена родини. Це окремий цікавий ритуал, де завжди до дрібниць обмірковують найменші деталі, стилістику свята, сюрпризи. Інна обожнює подорожі з чоловіком, після яких поповнюється їхня колекція тарілок з різних країн світу. Велика добірка цього посуду прикрашає їх кухню. Це не лише красиво, а й корисно, адже в такий спосіб діти вивчають ази географії. На конкурс краси пішла аби пізнати з різних сторін власне «я», стати досконалішою і для себе, і для рідних. Переконана, тільки тоді, коли ти знаходиш свій шлях, ти можеш бути щасливою і цілісною людиною.
 • ...
  remove_red_eye 8889
  thumb_up 368
  chat_bubble_outline 123
  share 129
  Вікторія Завальнюк
  учасниця №11 Народилася і виросла у м. Вінниця, та ось уже 11 років проживає в столиці. Працює бухгалтером та успішно опановує професію коуча. Дуже любить навчатися, експериментувати та передавати свій досвід людям. Завдяки цим якостям створила вже декілька авторських програм: «Как Стать Денежным Магнитом»; «Тотальная Чистка» и «21 День К Идеальному Телу». На конкурс Mrs. Vinnytsia International 2019 пішла з декількох причин. Насамперед Вікторія прагне втілити у життя дитячу мрію, хочу показати своїм прикладом, що можливо все, варто лишень захотіти. По життю іде з девізом “Ви можете більше, ніж думаєте” та “Мрійте, мрії мають властивість збуватися”.
 • ...
  remove_red_eye 8482
  thumb_up 291
  chat_bubble_outline 85
  share 163
  Яна Врублевська
  учасниця №9 15 років тому вирішила, що справою її життя буде стоматологія. З 2008 року розпочала викладацьку діяльність у цьому напрямку, а в 2014 разом з чоловіком відкрили власну Стоматологічну клініку. Робота в житті Яни займає величезну частину часу, а колектив для неї наче родина. Як керівник вона постійно сприяє відвідуванню колегами тренінгів та семінарів з підвищення професійної кваліфікації. Спростовуючи міф про те, що спільна робота негативно впливає на побут, подружжя майже весь вільний від роботи час намагається проводити в родинному колі. Мама завжди підтримує чоловіка та синів у змаганнях із Зендокай Карате. Спільно подорожують в екзотичні країни, на теперішній час найбільш вподобали Домінікану. Полюбляє родина активний відпочинок - катання верхи, лижі, тюбінг, альпін та аквапарки, водночас чудово проводять час на пікніках чи досліджуючи історичні архітектурні пам’ятки. Яна з дитинства захоплюється історичними романами та містикою, колекціонує монети. Участь у конкурсі Mrs.Vinnytsya International 2019 для неї це виклик самій собі, випробування своїх сил та здібностей. Витрачаючи час, сили та енергію вона прагне отримати нові емоції, переживання та враження; подивитися на себе зі сторони, вдосконалитися, провести певну роботу над собою та своїми помилками. Здобуття корони навряд змінить темп життя, радше стане "шаленим емоційним вибухом" який більше не дозволить з головою пірнути в побут.
 • ...
  remove_red_eye 8764
  thumb_up 274
  chat_bubble_outline 86
  share 99
  Тетяна Шумник
  учасниця №5 Директор туристичного агентства, за фахом економіст, заміжня, виховує з чоловіком двох донечок. Любить подорожувати, займатись спортом, захоплюється живописом, тенісом, йогою, обожнює активні види відпочинку, швидку їзду на авто, людей та життя в усіх його проявах. Гостинність є також однією із сімейних традицій. Часто за сімейним  столом Тетяна збирає рідних та друзів - на Великдень, Різдво, Новий рік. Підтримка один одного і спільне вирішення проблем - саме це лежить в основі родинних цінностей. Тетяна завжди мріяла взяти участь у конкурсі краси, хотіла пережити бурхливі емоції пов`язані з виходом на велику сценою, відкрити свої внутрішні резерви, ну і звичайно буде щаслива отримати корону. Для неї це неймовірні відчуття, що надають впевненості в собі для нових досягнень.
 • ...
  remove_red_eye 7237
  thumb_up 245
  chat_bubble_outline 41
  share 109
  Олена Грабік
  Учасниця №3 У 2007 році закінчила Національну юридичну академію України ім.Ярослава Мудрого (м.Харків). Тривалий час працювала у судовій системі, однак у 2014 року отримала Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та стала керуючим адвокатом у Адвокатському Бюро “Грабік Олени”. Серцем свого світу вважає доньку Соломійку, що надихає Олену на нові досягнення і вчить її пізнавати та відчувати цей світ краще саме через любов. Найважливішою складовою свого життя називає постійний рух та бажання реалізувати себе, як жінка та особистість, а також досягнення внутрішньої гармонії. Займається йогою та любить пробіжки на свіжому повітрі. Віднедавна відкрила у собі пристрасть до творчості, а саме малювання. Порівнює своє захоплення із медитацією, адже під час занять наповнюється неймовірною енергією та силою, а також знаходить відповіді на питання, що турбують. Участь у конкурсі на думку Олени – це вже перемога над собою, своїми сумнівами та страхами. А перемога - це лише випадок, і кожна з учасниць гідна корони! Олена Грабік переконана, що жіночих ідеалів не існує, а досконалість є у кожній жінці, її лише варто відшуковувати у собі.
 • ...
  remove_red_eye 7294
  thumb_up 189
  chat_bubble_outline 27
  share 58
  Іванюта Валентина
  учасниця №2 34 роки, в шлюбі 10 років, мати двох дівчаток Навчалася у Вінницькому медичному університеті імені М.І.Пирогова, працює за фахом “косметолог”. Власне це і є її хобі. Завжди розвивається і слідкує за новинами в сфері косметології. Свого часу закінчила модельну школу разом із старшою донькою. Любить свою сім'ю та проводити час із рідними. На конкурсі заради своїх дівчаток. Хоче бути для них прикладом краси та жіночності.
 • ...
  remove_red_eye 7589
  thumb_up 123
  chat_bubble_outline 18
  share 70
  Олена Жагловська
  Учасниця №8 Кандидат технічних наук, заступник декана факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем з навчально-виховної роботи, доцент кафедри електроніки та наносистем у ВНТУ. Має 90 публікацій, з них 78 наукового та 12 навчально-методичного характеру, 1 навчальний посібник. Але основним своїм досягненням Олена вважає народження любого синочка, якому уже 6 років. І незважаючи на технічну сферу роботи, говорить про себе, як про творчу особистість. Захоплюється малюванням, танцями, спортом. ​На думку Олени, головна зброя жінки – не лише краса, але й розум та інтелект. ​ На участь у конкурсі її підштовхнуло бажання поділитись власним досвідом, показати, що жінка – це не лише зовнішня краса, але й самореалізована особистість. Олена вважає, що секрет підкорення світу простий – треба бути справжньою, щирою людиною і кохати! А корона королеви краси – це лише приємний бонус, адже для своїх рідних ми і без корони - Королеви!
 • ...
  remove_red_eye 4264
  thumb_up 33
  chat_bubble_outline 1
  share 18
  Ірина Літинська
  Учасниця №6 Косметолог, закінчила Вінницький Національний Медичний Університет ім. М.Пирогова та Європейську бізнес-beauty школу Космотрейд м.Київ. Обожнює те чим займається, має власний сайт по косметології. Захоплюється йогою, медитацією, музикою, подорожами, психологією. У конкурсі краси бере участь тому, що переконана - краса, успішність та самореалізація мають бути у кожній сучасній жінці. Для Ірини є дуже важливим постійно йти вперед, розвиватись як особистість і жінка.
 • ...
  remove_red_eye 2086
  thumb_up 8
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Інна Сукманова
  Учасниця №1 За фахом менеджер, бухгалтер та перекладач, а за покликанням фотограф. 20 років у шлюбі. Мати трьох чудових дітей - двох дівчат та хлопчика. З дитинства мріяли про багатодітну сім'ю. Тож коли ж з'явилися діти, Інна вирішила сама займатися їх вихованням. Відтак у її родині сформувались ряд традицій. Серед них Новорічні - ялинка, прикрашання будинку, накривання столу, співи, танці, ігри. Всією сім'єю заведено ходити кататися з гірки в парку вночі, ліпити снігову бабу. На Великдень родина має за звичку вирушати до "чарівного лісу" в пошуках подарунків від зайчика. А ще полюбляють всією сім'єю грати у пошуки скарбів, придумуючи дітям різні цікаві маршрути по місту, малюючи їм карти із завданнями. Також уже традиційно родина прощається з літом, а у День народження вітають з раннього ранку. Вибиратися на природу, гуляти в будь-яку погоду, всією сім'єю кататись на велосипедах, роликах, ковзанах, санках, подорожувати Україною, відвідуючи старовинні замки та фортеці - також стало звичним для родини Сукманових. Серед особистих захоплень старовинні танці та аргентинське танго. Інна любить співати, кататися на конях, човнах, гуляти вночі. Мріє професійно навчитись малювати. Брати участь в конкурсі краси мріяла з дитинства, але тоді забракло впевненості. Нині ж Інна розуміє, що незалежно від результату, вона стане кращою, адже отримає новий незабутній досвід. Найголовніше у жінці Інна Сукманова вважає любов і бажання ділитися нею, роблячи цей світ кращим та добрішим.
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

21:13 Небезпечне харчування. У 14 працівників дитячих їдалень виявили золотистий стафілокок 20:50 «Усі реанімаційні ліжка зайняті», — лікарі про ситуацію з коронавірусом у Вінниці stars 20:34 Змінив навчання на роботу. Об'явився неповнолітній студент, якого шукали два тижні 20:20 «Київський Гауді» й «батько будинку з химерами». Що відомо про Владислава Городецького play_circle_filled photo_camera stars Від читача 11:18 "Школа успіху. Вінниця" повертається! 19:56 Серед евакуйованих — немовля. На Василя Порика горіла багатоповерхівка 19:19 «Моя Маша не сонячна, а вогонь!», — каже мама дівчинки з синдромом Дауна, яка руйнує стереотипи photo_camera stars 18:31 До України йде серйозне похолодання та штормовий вітер. Синоптик назвала дату 18:17 Covid-19 у Вінниці. Велика завантаженість лікарень, а усі пацієнти — кисневозалежні 18:03 У Бершадському районі зловили п'яного на «ВАЗ». Водій хотів відкупитися за 5 тисяч 17:38 Сайт 20minut.ua — серед лауреатів конкурсу спортивних журналістів і ЗМІ «Україна Олімпійська» 17:30 Вінничанка — ведуча нового сезону «Танці з зірками». Цікаві факти про Іванну Онуфрійчук photo_camera stars 17:26 «Нива» приймає лідера групи — столичний ФК «Лівий берег» 16:52 Трагічна смерть на заводі у Польщі. Загинув колишній студент Барського коледжу 15:43 Стало безпечніше. У Щітках встановили «розумний» світлофор photo_camera 14:45 «Знущання з людей і сором для міста». Чому не зникають черги під вінницькою газконторою stars 14:10 Потрощені машини та потерпілі. У Немирові зіткнулися Opel та Fiat photo_camera 14:02 «Чи знає син, що мама пропадає?». Без житла і без пенсії залишилася жінка. Як їй допомогти? 13:13 В області сім смертей від корони та 444 нових хворих за добу. Дані по захворюваності 12:50 Рак молочної залози в жінки. Першопричини захворювання: медичні чи психологічні?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up