Місіс Вінниця 2018
 • access_time 20 квітня 2018

20 травня у Вінниці відбудеться конкурс «Місіс Вінниця 2018», який пройде в музично-дрaмaтичному теaтрі ім. М. Сaдовського.

Захід матиме благодійну мету. Організаційний збір спрямують на соціальний проект «Місіс-рятівниця», придбання автомобіля швидкої допомоги для Першого добровольчого медичного шпиталю ім. М. Пирогова, який займатиметься медичною евакуацією на фронті.   

«Фінал стане грандіозним міським святом, адже ми запросили на «Місіс Вінниця 2018» зірок українського шоу-бізнесу, відомих в Україні знавців моди та стилю, - розповідає засновниця конкурсу Лілія Поліщук, - поки що всі деталі тримаємо у секреті, але, повірте, це буде справжній сюрприз і для учасниць, і для глядачів»  

Вибрати Онлайн-Місіс Вінниця 2018 можна, проголосувавши за найкращу кандидатку на сайті. Голосування триватиме до 18 травня, 15:00 год. 


 

 • ...
  remove_red_eye 14915
  thumb_up 817
  chat_bubble_outline 86
  share 48
  Галина, № 7
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Галина, №7 :   1. Якби вам дали чарівну паличку, щоб ви змінили у світі чи у власному житті.......? Людина повинна бути в гармонії з собою! Світ і так чудовий, не потрібно нічого змінювати. Не усе так просто дається в житті. Кожна людина коли пройде важкий життєвий шлях, життєві перешкоди тільки тоді чогось варта. Адже тільки в боротьбі ми стаємо сильнішими!    2. Як починається ваш ранок? Традиційно з кави чи .......? Мій ранок розпочинається з поцілунку і обіймів коханої людини, з гарних слів на вушко «Доброго ранку, Галинко» , міцних обіймів і солодких поцілунків своєї донечки. Ці слова надихають мене кожен ранок та на гарний настрій впродовж усього дня .    3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте чого....? Я, напевно, зіграла б роль у фільмі жахів - ту саму моторошну дівчину, актрису Дейві Чейз , яка вилізла з телевізора у кінострічці «Дзвінок». Чому цю роль? Для того, щоб побороти свої страхи, котрі переслідують мене з дитинства.   4. Приказка, яка найбільше вас характеризує? Коли ти робиш щось для інших від душі, не чекаючи подяки, хтось записує це в книгу доль і посилає щастя, про яке ми тільки мріємо!   5. З яких компонентів складається ваше особисте щастя? Це обійми і поцілунки коханої людини, посмішка, досягнення та успіхи моєї донечки, здоров‘я родини. Наше щастя і наше життя залежить від нас самих. Для мене щастя в тому, що я маю сім‘ю, яка мене любить та поважає, вірні друзі, на яких можна покластися у будь-яких життєвих ситуаціях.
 • ...
  remove_red_eye 11671
  thumb_up 644
  chat_bubble_outline 198
  share 50
  Віта, № 4
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Віта, №4   1. Якби Вам дали чарівну паличку, щоб Ви змінили у світі чи у власному житті? Взагалі не вірю в дію чарівної палички чи пігулки, тому не шукаю простих рішень. Процес змін – сам по собі насолода. Вмію насолоджуватися процесом, а не бути пасивним спостерігачем. Життя завжди дає шанс для змін на краще. Якщо діяти,  будь-який момент може відкрити невидимі раніше горизонти. Мій вплив на навколишній світ – це моя місія. Я хочу, щоб люди почали свідомо ставитись до свого життя і здоров’я. Це – моя робота і моє покликання.   2. Як починається Ваш ранок? Традиційно з кави чи …? Спочатку йдуть теплі обійми з чоловіком та дітьми. Далі –  склянка теплої води. Коли цей ритуал порушується, тоді я дію так: спочатку вода, потім обійми! Зазавичай сніданок і ранкову каву готує чоловік.   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте чому? Мене цікавить лише одна роль: головна роль в моєму фільмі «Життя, або як позбавитися нісенітниць».  Ця роль поєднує багато інших ролей. І кожна роль робить мене щасливою. Щиро радію, коли осягаю про себе щось нове.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує? Лежачий камінь мохнатіє. Три рази міряй, а раз одріж.   5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Життя – коктейль, а моя сім’я – головний інгредієнт у ньому.  В моїй сім’я мене приймають і люблять саме такою, яка я є. Щастя, коли здорові рідні. Щастя знати, що в моїх друзів все добре. Щастя – це розуміти себе і бути відданою своїм бажанням, триматися своїх принципів. Щастя – це відповідальність за своє життя. Відчуваю себе щасливою, коли мої пацієнти у ході нашої роботи починають свідомо ставитись до свого здоров’я, життя, ваги. Щастя знати, що в моєму житті є люди, котрі щиро радіють моїм успіхам і підтримують, коли важко. Дихати на повні груди – це щастя.  
 • ...
  remove_red_eye 11297
  thumb_up 516
  chat_bubble_outline 26
  share 42
  Оксана, № 6
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Оксана, № 6 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, щоб Ви змінили у світі чи у власному житті?  Переживши втрату близької людини, яка гасне на очах, розумієш, що перше, що я зробила б - це знайшла ліки від кожної невиліковної хвороби. У другу чергу я б зробила, щоб кожна дитина росла у щасливій родині, адже щасливе дитинство – це успішна доросла людина.   2. Як починається Ваш ранок? Традиційно з кави чи …?  Мій ранок починається із вдячності за попередньо прожитий день, обіймів моїх найрідніших  і, звісно, кави.   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти?Обґрунтуйте чому?  Скарлетт О'Хара, «Віднесені вітром». Героїня, яка викликає емоції глядачів. Має сильний характер,  життєву хватку, стійкість та силу.  А найголовніше, що попри справи, які вона робить і виклик, який  кидає їй життя, вона завжди залишається справжньою жінкою.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує?  «Кожен день треба проживати так, ніби він у вас останній». Саме тоді цей день буде вдалим. Лише так, я вважаю, ми  починаємо цінувати кожну секунду нашого життя і те, що маємо.     5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Особисте щастя для мене – це моя родина та улюблена справа, яку любиш і яка змінює світ.  
 • ...
  remove_red_eye 11280
  thumb_up 409
  chat_bubble_outline 47
  share 23
  Злата, № 8
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Злата, №8 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, що б Ви змінили у світі чи у власному житті? Если бы в моих руках оказалась волшебная палочка, я подарила бы всем неотъемлемое чувство любви к жизни, жажды жизни, понимание того, что жизнь одна и прожить ее надо достойно!   2. З чого починається Ваш ранок? З кави чи …? Моё идеальное утро — это 30 минут тишины, наслаждение кофе, погружение в мысли, с позитивным настроем для нового дня, а после такой релаксации  - завтрак для родных и самых любимых.    3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте? В кино я бы хотела сыграть роль абсолютно противоположного себе человека по характеру, энергетике, физическим возможностям... такое себе перевоплощение. Это точно было бы не легко для меня, но поэтому интересно и заманчиво.    4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує. «По чужим следам ходить не нам» — это обо мне.    5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Моё личное счастье не раздельно со счастьем моих детей. Это их улыбки, здоровье, личные достижения, их уверенность в себе и завтрашнем дне, в том, что родители никогда не подведут ... Это самая главная составляющая моего счастья.   
 • ...
  remove_red_eye 8899
  thumb_up 264
  chat_bubble_outline 29
  share 55
  Інна, № 12
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Інна, № 12 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, щоб Ви змінили у світі чи у власному житті? Я б змінила свідомість людей, додавши функцію “усвідомлення вiдповiдальностi за власне життя”.   2. Як починається Ваш ранок? Традиційно з кави чи …? Мій ранок починається із вдячності за можливість жити та радіти від того, що я поруч з тими, кого люблю.   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте чому? Я вважаю, що кожна жінка має бути трішки актрисою і усі свої  кращi ролi проживати у реальному житті. Кожного дня у мене iнша роль.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує? Якщо ти народженна без крил, не заважай їм рости.   5. З яких компонентів складається ваше особисте щастя? Моє особисте щастя - це жити у гармонії iз собою та свiтом, у вiдповідності до свого покликання i призначення. А ще, насолоджуватись кожною миттю життя, наче останньою.  
 • ...
  remove_red_eye 7803
  thumb_up 235
  chat_bubble_outline 32
  share 26
  Лариса, № 9
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Лариса, №9 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, що б Ви змінили у світі чи у власному житті? Я б хотіла змінити відношення людей до життя, щоб вони жили більше відчуттями, слухали свою душу і тіло, насолоджувалися кожним днем, а головне кохали і любили. Тільки так можна бути справді щасливим.   2. Як починається ваш ранок? Традиційно з кави чи…..? Мій ранок починається о 6 годині, я випиваю стакан теплої води з лимоном, потім -ранкова пробіжка або швидка хода. Після цього я готую собі сік зі свіжих фруктів. О 7 годині прокидається мій чоловік, я подаю йому сніданок і заварюю смачну каву.   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте, чому?  Мій улюблений фільм ''Малєна'' з незрівнянною Монікою Белуччі. Мені подабається Малєна тим, що вона мовчазна, загадкова і неймовірно прекрасна.  Я милуюсь і захоплююсь цією гарною жінкою і її  вмінням презентувати себе. Природа наділила героїню фільму дивовижною  красою, жіночою чарівністю, але найважливіше: Малєна залишилась вірною своєму чоловікові.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує.  «Нехай краще заздрять, ніж мають жаліти».   5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя?  Я відчувала б себе абсолютно щасливою, якби у всьому світі закінчились війни, винайшли ліки від усіх невиліковних хвороб, перестали голодували діти, а мої рідні були живі і здорові.  
 • ...
  remove_red_eye 6653
  thumb_up 220
  chat_bubble_outline 29
  share 15
  Наталя, № 3
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Наталя, № 3 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, що б Ви змінили у світі чи у власному житті? Якби у мене була чарівна паличка, я б наділила усіх людей, і в першу чергу себе, можливістю повертатися у минуле і виправляти свої помилки: вчасно сказати тепле слово батькам; приділити більше уваги дітям; дати пораду самій собі у дитинстві.   2. З чого починається Ваш день? Традиційно з кави чи…..? Вранці я підходжу до дзеркала і кажу до себе: “Добрий ранок, Королево! Сьогодні твій день і у тебе все буде добре”. Потім я приймаю контрастний душ з улюбленим ароматом і випиваю склянку води.   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте, чому? Мабуть, зі Скарлетт О’Хару, героїню легендарного фільму “Віднесені вітром”. Вона капризна і незвичайно чарівна дівчина, знає, що їй потрібно від життя і вміє цього досягти. Єдина її слабкість — кохання. Цей роман завжди був улюбленою книгою для мене. І, можливо, риси героїні відображаються у моєму повсякденному житті.   4. Якою приказкою можна Вас охарактеризувати? “І кравець, і жнець і на дуді гравець”. Тому що сучасна жінка, мама, має поєднувати в собі багато якостей і вміти перевтілюватись відповідно до життєвої ситуації.   5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Особисте щастя — це моя родина, коханий чоловік, здоров'я близьких, успіхи дітей, вірні друзі, улюблена робота, гарний настрій, мир і достаток в сім'ї та країні.  
 • ...
  remove_red_eye 7358
  thumb_up 183
  chat_bubble_outline 15
  share 8
  Світлана, № 15
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Світлана, №15 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, що б Ви змінили у світі чи у власному житті? Я би зробила так, щоб батьки жили вічно, не існувало би важких, невиліковних недуг, а також фізичних і психологічних страждань у дітей.     2. Як починається ваш ранок? Традиційно з кави чи…..? Мій ранок традиційно розпочинається із доброї кави з молоком і без цукру.   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обгрунтуйте, чому? Войовничу, впевнену в собі, сексуальна жінку, борця за справедливість. Цей персонаж повністю відповідає моєму характеру в реальному житті.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує. Доводити щось потрібно справою, с не словами. Життя необхідно прожити так, щоби потім не шкодувати про роки!!!   5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Задоволення від своєї життєвої позиції, здоров’я, кохання, взаєморозуміння та підтримка в родині.    
 • ...
  remove_red_eye 6795
  thumb_up 177
  chat_bubble_outline 18
  share 19
  Анна, № 13
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Анна, № 13 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, що б Ви змінили у світі чи у власному житті? Я б повернула найдорожчу людину. Я б зцілила і наділила міцним здоров’ям хворих дітей усього світу. Я б припинила жорстокі безглузді війни, щоб у світі запанували мир, гармонія, гуманність, терпимість і краса.   2. Як починається ваш ранок? Традиційно з кави чи…..?   Мій ранок починається з…..Instagram)   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обгрунтуйте, чому? Мені цікава роль Скарлетт О’Хари, головної героїні роману «Віднесені вітром», написаного Маргарет Мітчелл в 1936р. Скарлетт – це один з найвідоміших жіночих образів американської літератури, що став символом підприємливості, темпераменту, сили духу та вміння виживати. Норовлива та суперечлива, примхлива та не ідеальна, пристрасна та переконлива, яскрава та неоднозначна – саме такою вона постає перед нами.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує.  «Будь собою, інші ролі зайняті». (Оскар Уайльд)   5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Щастя для мене полягає в: Міцній родині, коханні, гармонії душевній і тілесній. Вірі в себе, в людей і добро. Задоволенні від отриманого та вдячності за наявне. Самоусвідомленні, саморозвитку, самореалізації. Відкритості до нових вражень, почутті гумору та легкості. Драйві, позитиві та оптимізмі.  
 • ...
  remove_red_eye 5772
  thumb_up 146
  chat_bubble_outline 27
  share 17
  Марія, № 11
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Марія, №11 : 1. Якби Вам дали чарівну паличку, що б Ви змінили у світі чи у власному житті? Я считаю, что менять Мир при помощи волшебства, может бать опасно. Изменения Мира или своей жизни нужно начинать с себя! Я твердо знаю, что все в руках человека – позитивное мышление и желание самосовершенствоваться исполняет любое желание. 2. Як починається ваш ранок? Традиційно з кави чи…..? Рано утром 2 моих ангела приходят из своих спален, забираются ко мне под одеяло и будят мамочку различными способами… Вот так, чудесно, начинается моё утро.)   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обгрунтуйте, чому? Я бы с удовольствием сыграла в кино! И не важно какую роль, в любом случае, это хороший опыт) 4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує. «Человек живет век, а добрые дела два» - я хочу оставить по себе след. Как мама – это достойное воспитание моих девочек, как художник – это красочные картины, как арт-терапевт - это помощь людям обрести себя.   5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Моё счастье - это гармония в каждой сфере жизни - семья, окружение, здоровье, личностный рост, самореализация, возможность отдавать, достаток.  
 • ...
  remove_red_eye 5790
  thumb_up 99
  chat_bubble_outline 6
  share 7
  Світлана, № 5
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Світлана Крученюк, № 5 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, щоб ви змінили у світі чи у власному житті? У своєму житті, мабуть, не міняла би нічого, бо дуже ціную те, що маю. Але скористалась би нагодою, щоби в кожну родину додати любові, поваги і взаєморозуміння.   2. Як починається Ваш ранок? Традиційно з кави чи….   Мій ранок починається з аромату. З аромату морозного ранку чи росяної трави, який вдихаю, коли вдосвіта відкриваю вікно. З аромату дитячого волосся, який вдихаю, коли поцілунком прошу малечу прокинулися. З аромату ніжності, коли обіймає коханий.   3. Яку роль у кіно Ви хотіли би зіграти? Я за характером спокійна, але у кіно із задоволенням зіграла би роль Скарлет О’Хара, адже для мене вона –  справжній символ підприємливості, шаленого темпераменту та уміння виживати і, до речі, теж мама 3 дітей. Принаймні ця деталь у нас з нею спільна.   4.Приказка, яка найбільше Вас характеризує? Який порядок у себе заведеш, таке й життя поведеш.   5. З яких компоненті складається Ваше особисте щастя? Взаємні почуття, дитячий сміх, мамина молитва, улюблена справа  
 • ...
  remove_red_eye 5166
  thumb_up 94
  chat_bubble_outline 12
  share 3
  Маргарита, № 10
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Маргарита, № 10 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, що б Ви змінили у світі чи у власному житті? Я б провела соціальне опитування людей і на основі їх відповідей прийняла би рішення. 2. Як починається ваш ранок? Традиційно з кави чи…..? Наш ранок називається сімейним, тому що він розпочинається із зарядки, а потім ми усі дружно разом снідаємо. 3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обгрунтуйте, чому? Хотілося, щоб роль у кіно не відповідала моїй ролі у реальному житті. Тобто я хотіла б нових відчуттів.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує. Справжнє щастя завжди попереду. 5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Компоненти мого щастя: здоров`я сім’ї, взаєморозуміння, власні досягнення, улюблена робота.  
 • ...
  remove_red_eye 5712
  thumb_up 88
  chat_bubble_outline 12
  share 5
  Анна, № 1
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Анна, №1 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, що б Ви змінили у світі чи у власному житті? Якби я могла щось реально змінити у цьому світі, то подарувала б усім людям мирне, безбідне і щасливе життя, без хвороб, злісті і заздрощів!)   2. Як починається ваш ранок? Традиційно з кави чи…..? Мій ранок  починається зі сніданку, кави і гарного настрою   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте!   Хотіла б зіграти Скарлет О’Хару у фільмі "Віднесені вітром", тому що вона  дуже сильна і харизматична  особистість, яка водночас є  жіночною, слабкою, тендітною і дуже гарною жінкою .   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує. У житті немає нічого неможливого! 5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Моє щастя - це з моя родина, кохання, здоров’я. Відчуваю себе щасливою, коли бачу радісні обличчя своїх рідних і відчуваю їх любов.  
 • ...
  remove_red_eye 5103
  thumb_up 70
  chat_bubble_outline 3
  share 4
  Марина, № 14
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Марина, №14 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, щоб Ви змінили у світі чи у власному житті? Наша планета потерпає від забруднення, на ній багато несправедливості і все це хочеться, звісно, змінити. Проте,  іноді саме недосконалість світу змушує нас шукати вихід,  розвиватися та дає поштовх до дій. Щоби розпочати цей процес, не обов’язково мати чарівну паличку, слід просто почати змінюватися  самому.   2. Як починається Ваш ранок? Традиційно з кави чи …? Мій ранок починається з поцілунків:). Я прокидаюсь, цілую коханого чоловіка, а потім лоскотами та обіймами пробуджую дітей.   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте чому? Я захоплююсь мудрістю, героїзмом і самовідданістю дівчини, яка переломила хід історії  Франції і стала її символом. Деякі риси свого характеру я впізнаю у цій видатній особистості, тому, якби випала нагода,  я б зіграла в кіно загадкову і таємничу Жанну д’Арк.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує? Найкраще характеризує мене вислів Альберта Ейнштейна «Життя  як велосипед… Щоб зберегти рівновагу, потрібно постійно рухатись вперед». За таким принципом я і  живу.   5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя? Щастя….? Це мої діти та близькі люди, турбота і любов чоловіка, улюблена робота та  мої захоплення. І ще дуже багато  приємних дрібниць, які трапляються зі мною в повсякденному житті. Крім того, я люблю дарувати приємні емоції іншим, від чого стаю сама щасливішою.  
 • ...
  remove_red_eye 3670
  thumb_up 64
  chat_bubble_outline 7
  share 14
  Ольга, № 2
  Учасниця конкурсу Місіс Вінниця 2018 – Ольга, №2 :   1. Якби Вам дали чарівну паличку, що  ви б змінили у світі чи у власному житті? У першу чергу,  я б поліпшила нашу екологію, щоб наші діти росли у чистому середовищі і зменшилась кількість захворювань . По-друге,  змінила б війну на мир. По-третє, змінила б масштаб світової фінансової нерівності, який продовжує швидко зростати.   2. Як починається Ваш ранок? Традиційно з кави чи …..? Мій ранок починається з посмішки до рідних і побажання доброго ранку,  а вже потім кава!   3. Яку роль у кіно Ви хотіли б зіграти? Обґрунтуйте . Хотілося б, звичайно, зіграти Джесіку Пірсон з фільму «Форс-мажори». Прекрасна актриса змогла передати всю велич своєї ролі. За  сюжетом, вона – власниця величезної юридичної компанії, впевнена у собі жінка, яка змогла самореалізуватися в житті. Джесіка завжди гарно, зі смаком  виглядає. Вона – мудра, поміркована, начитана та розумна жінка. Я вважаю, що з таких героїнь потрібно брати приклад, ставити перед собою цілі та впевнено досягати їх.   4. Приказка, яка найбільше Вас характеризує? Все у Наших руках, тому їх не можна опускати!  Кохання – найкраща косметика!!   5. З яких компонентів складається Ваше особисте щастя ? Щасливі, усміхнені діти; Люблячий, мудрий чоловік; Здорові, терплячі батьки; Все це разом – моя сім’я, від благополуччя якої залежить кар’єрний успіх, здійснення мрій і звичайно особисте щастя!!!!!  
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

08:19 Сьогодні вітаємо слідчих та Леонтія. Історія, заборони та прикмети 1 липня 21:01 «Готові дати відсіч ворогу». Добровольці продовжують готуватися до оборони photo_camera 20:39 Чим багата подільська кухня? Смачний тест від 20minut.ua 20:13 Спортшкола олімпійського резерву запрошує дітей на безкоштовні заняття з баскетболу photo_camera Від читача 18:19 Лохотрон на продуктовом рынке Лесопарк на Вишенке. 19:26 Вінничани в складі збірної України боротимуться за медалі на Євро із хокею на траві «5 x 5» 19:19 «Запитів від бійців багато». Вінничани розробили для фронту акумулятор і назвали його BanderaPower 19:10 Завдяки волонтерам область отримала майже 12 тисяч пляшечок дефіцитного дитячого харчування play_circle_filled 19:06 «Не пийте крижану воду і не відчиняйте вікна»: поради лікарки, як поводитись під час спеки 18:58 Не допомагайте ворогу, або як поводитися в соцмережах 18:26 Розслідування завершили. Судитимуть банду з Ладижина, яка виготовляла наркотики play_circle_filled photo_camera 17:41 Блювати кілька тижнів чи навіть місяців після кишкової інфекції. Чи небезпечно це, розкаже лікар 17:11 У центрі міста гвардієць освідчився військовій ЗСУ. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 16:01 Цьогоріч відремонтують дороги на 17 вулицях у приватному секторі photo_camera 15:25 Лідер «Динамо» Віктор Циганков одружився з вінничанкою. Земляк поділився фото з весілля photo_camera 15:02 Двоє вчителів з Гайсина купили за шість тисяч підробні ковід-сертифікати 13:59 По Кременчуку рашисти запускали ракети типу «Х-22»: відео та деталі від СБУ play_circle_filled photo_camera 13:01 Електронний проїзний: економія для тих, хто багато їздить у громадському транспорті 12:28 Порятунок коней, мільйон в шкарпетках та інше важливе за 29 червня у Вінниці 11:47 Вінницькі лікарі записали патріотичне відео до Дня Конституції України (блог МЦ Нейромед)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up