Конкурс «Ідеальна пара Вінниці». Переможці Тетяна та Евгеній Петлінські
 • access_time 22 січня 2018

До Дня святого Валентина сайт 20minut.ua та ресторан «Тифліс» проводили традиційний конкурс «Ідеальна пара Вінниці».

12 лютого закінчилось голосування за учасників, які розміщували на сайті свої фото та історії кохання. Найкращу пару обирали читачі сайту. Редакція ретельно перевірила усі фото на відповідність до умов конкурсу та голоси учасників на наявність "накруток".

За результатами голосування перемогли Тетяна та Евгеній Петлінські. 

Пара отримує сертифікат вартістю 500 гривень на романтичну вечерю від нашого партнера ресторану «Тифліс»

Конкурс для жителів Вінниці та Вінницької області.

Увага! На численні прохання користувачів сайту редакція вводить нове правило: в конкурсі не можуть брати участь читачі, які протягом останніх 6 місяців перемагали у одному із попередніх конкурсів.

 • ...
  remove_red_eye 4308
  thumb_up 410
  chat_bubble_outline 44
  share 54
  Віталій та Олена Дарнопук
  Мої чудові батьки, кохання яких триває вже 15 років, але від цього стало тільки міцнішим. Вважаю їх прикладом ідеальної пари, котра, подолавши разом багато перешкод, залишились вірні своєму коханню.
 • ...
  remove_red_eye 4695
  thumb_up 299
  chat_bubble_outline 30
  share 38
  Тетяна Петлінська
  Серед усіх чудес світу найбільше чудо - це людина і кохання. 7 років тому, ще у шкільні роки, ми зустріли один одного. Спочатку це були дружні стосунки, які згодом переросли у почуття любові. Живучи один від одного на відстані 40 метрів, ми навіть не підозрювали, що в майбутньому будемо сім'єю. 22 липня 2017 року ми стали чоловіком та дружиною. Я дякую долі за те, що маю таке щастя. Женічка, ти моя опора та надійне плече! Я кохаю тебе!
 • ...
  remove_red_eye 3278
  thumb_up 182
  chat_bubble_outline 31
  share 12
  Ратушнюк Юлія
  Доброго дня! Дружба - це одне головного у відносинах між чоловіком та жінкою. І якби банально це не звучало, наші відносини почались саме з дружби. Мій, на даний момент, чоловік Вадим Ратушнюк, десь у шкільні роки був моїм найкращим другом, познайомились ми випадково влітку на Вишенському озері. Спілкувались довгий період часу і я все-таки вважала, що це тільки дружба, зустрічалась з іншим хлопцем, завжди розповідала йому про Вадима. Але з часом ми ставали спілкуватись все менше і менше, тоді я не розуміла чого Вадим віддаляється від мене. У мене своє життя, у нього своє, бачились кілька разів випадково в місці. Роки 4, можливо і більше, я взагалі не знала нічого про його існування, але в моєму житті стались кардинальні зміни і саме тоді, коли мені була потрібна пітдримка, бувши в морально подавленому стані, з'являється в моєму житті ВІН. Випадково побачивши його фотографію у соціальних мережах, я поставила лайк, а він мені у відповідь, так і почались знову спілкуватись. Я хотіла з ним зустрітись, побачити його, спитати як він живе, і після кількох тижнів спілкування у соціальних мережах я запропонувала зустрітись. Кілька разів ми зустрічались, пили чай, згадували минуле і в ці моменти мені здавалось, що більшого в житті і не потрібно. Якось наша поновлена дружба переростала у щось більше. Вже через місяць він познайомив мене зі своєю мамою і розказував чому тоді перестав спілкуватись зі мною. Виявилось, що він завжди щось почував до мене і йому важко було просто дружити, розуміючи, що признатись в своїх почуттях не вистачить духу. З кожним проведеним днем разом ми розуміли, що створені один для одного, і як цього можна було не побачити раніше?! Рідна сестра мого батька, була просто вражена побачивши Вадима, він дууже схожий на батька, коли той був молодим і взагалі в багатьох речах вони дуже схожі. Не довго думаючи, вже на 9-му місяці відносин мені Вадим зробив пропозицію і звісно ж я відповіла згодою, 16 грудня 2017 року ми стали офіційно чоловіком та дружиною. І скажу по секрету, що справи, які ми робимо разом, всі виходять дуже добре і я не перестаю думати, що свою ідеальну половинку я вже знайшла. Лише не вистачає малесенького Чуда, з яким, думаю, затягувати ми не будемо.)) Я дуже сильно кохаю свого чоловіка і бажаю кожному зустрітити своє справжнє кохання !
 • ...
  remove_red_eye 3869
  thumb_up 147
  chat_bubble_outline 18
  share 21
  Марія Волоська
  Кохання з першого погляду...мені 27, коханому 28. Познайомились банально..на роботі, після двох років стосунків-освідчення і наше веселе весілля, ще рік і ми дізнались що уже втрьох! Зараз ми вже не ідеальна пара - ми ідеальне тріо.
 • ...
  remove_red_eye 4266
  thumb_up 134
  chat_bubble_outline 35
  share 76
  Катерина и Тарас Дубовые
  Мы просто друг без друга не живем! А любовь нашу ни словами передать, ни в письме написать! Просто любим!
 • ...
  remove_red_eye 2231
  thumb_up 107
  chat_bubble_outline 33
  share 20
  Валентина Рожко
  Ми з ним як Маша і Ведмідь: я маленька і приставуча, а він великий сильний і мене захищає...=) мій коханий Євгеній (27 років) - найцінніше, що маю у житті)
 • ...
  remove_red_eye 1892
  thumb_up 87
  chat_bubble_outline 16
  share 20
  Ігор та Юлія Стадник
  Познайомились 8 років тому. Одружені 4 роки, розписалися в чудовий день закоханих - 14.02.2014 року, вінчання та саме весілля було 4 травня того ж року. На даний момент маємо двоє маленьких синочка. Вважаю що у нашій сім'ї найщиріші та найтепліші стосунки в яких панує щастя, довіра, вірність, ніжність, турбота, а найголовніше - взаємне кохання!!!!
 • ...
  remove_red_eye 2472
  thumb_up 69
  chat_bubble_outline 14
  share 18
  Олена Дребнюх
  Справжня, щира, міцна сім'я починається з дружби. Наша сім'я тому підтвердження. Будучи знайомими багато років почали спілкуватися як друзі. Напевно, саме в цей час ми пізнали один одного. Теплі, ніжні почуття лише розвивалися і зростали, а справжня пристрасть і кохання розгорілися на концерті Океан Ельзи у Львові, музика з душею та змістом зворушила нас і атмосфера поєднала назавжди. З того дня ми нерозлучні зовсім). Спільне життя-пропозиція руки та серця - весілля- медовий місяць- новина про майбутнє диво- вагітність- пологи- наша донечка - радість кожну секунду) І саме головне,що разом! Підтримуючи один одного у всіх переживаннях! Можливо, наша історія не має чогось особливого, але вона має справжні, щирі, вірні, віддані почуття у повазі та довірі, чого на даний час ще треба пошукати)
 • ...
  remove_red_eye 2538
  thumb_up 54
  chat_bubble_outline 2
  share 30
  Кристина Майструк
  Моя підтримка, моя опора - це мій коханий чоловік Вадим. Почалась наша історія кохання з весілля друзів, на якому ми були свідками. Разом ми вже 2 роки, і в нагороду за наше кохання Господь подарував нам донечку.
 • ...
  remove_red_eye 940
  thumb_up 53
  chat_bubble_outline 4
  share 6
  Ірина Абросімова
  З моєю коханою половинкою зустрілись ще в 2011 в засніжених горах. Але тоді, як зазвичай буває, ми навіть не звернули своїх оченят один на одного. Завертілось все після приїзду до рідної домівки. Все відбулось з хорошої дружби, інтересів і поглядів на життя, а потім довгі роки романтичних і часом не дуже стосунків. А тепер - Віталік, мій самий найкращий на всій планеті чоловік. А ще друг, підтримка, допомога... і просто людина з якою комфортно))) P.S Дякую тобі, що ти художник мого життя. Цілую)))
 • ...
  remove_red_eye 977
  thumb_up 37
  chat_bubble_outline 5
  share 2
  Людмила Грамарчук
  Я думаю, кожна людина завжди мріє про місце, де він може говорити про свої проблеми, спілкуватися з близькими друзями, де він може відчувати себе щасливим і спокійним. Для мене це моя сім’я і мій дім. Це найкраще місце в світі, і мої найдорожчі люди. Це мій коханий чоловік Василь та донечка Анна. Ідеальна сім"я - це люди, які завжди підтримають одне одного. Ідеальна сім"я - це взаєморозуміння між двома людьми. Ідеальна сім"я - це коли одружуються, бо присутнє справжнє кохання. Люблю свою сім'ю! Василь(30років) Людмила (32роки)
 • ...
  remove_red_eye 2028
  thumb_up 36
  chat_bubble_outline 6
  share 5
  Ірина Спотикайло
  Наша історія кохання почалась з електрички...... Ми були давно знайомі, але ніяких проявів не було. І ось я їду на навчання в Київ, а Олег на роботу, в одній електрічці,  але в різних вагонах, і коли я виходила ми зустрілися, хоча ще б хвилина і ми б тоді не зустрілися......Запросив на прогулянку, потім ще на одну і на тій же запропонував заміж, зараз ми одруженні вже майже 5 років, закохані і щасливі, виховуємо донечку.......
 • ...
  remove_red_eye 1244
  thumb_up 32
  chat_bubble_outline 1
  share 11
  Руслана Лукаш
  Нас обєднувала справжня міцна дружба, з самого початку ми навіть не уявляли, що будемо разом, але в один прекрасний теплий день 25 квітня 2015 року ми зустрілися поглядами в парку тоді зрозуміли, що наша дружба переросла в почуття, яке зветься коханням. Ми зрозуміли, що бути поруч один з одним підтримувати, цінувати та берегти в нашому житті - це є найбільше щастя. Я Руслана мені 19 років на даний момент я щаслива. Дякую Богові за те, що він в мене є та його батькам, що виростили такого чудового сина та хорошу людину, яку я люблю понад усе. Моєму Андрію 22 роки, він впевнено може сказати, що я є та сама єдина та неповторна з якою він хоче поєднати своє життя)))
 • ...
  remove_red_eye 2204
  thumb_up 28
  chat_bubble_outline 3
  share 15
  Ірина Бурдейна
  Мою другу половинку звати Анатолій. Ми разом уже майже чотири роки, з них три - як одружені. Познайомив нас спільний друг. Це було кохання з першого погляду що в мене, що у мого чоловіка. Спалах почуттів накрив нас з головою, ми просто зрозуміли, що знайшли один одного і почали зустрічатись. З того часу ми і не розлучалися. Ми просто з перших хвилин спілкування занурилися з головою один в одного. За весь цей час я жодного разу не пожалкувала, що саме для нього стала дружиною. А 2017 рік подарував нам чудового синочка. Безмежно кохаю свою сім'ю.
 • ...
  remove_red_eye 1130
  thumb_up 28
  chat_bubble_outline 0
  share 8
  Сергій та Ольга Шевчук
  Наша сімейка
 • ...
  remove_red_eye 914
  thumb_up 27
  chat_bubble_outline 7
  share 6
  Анастасія Байнак
  Зі своім коханим ми познайомились на дні народженні!!!! Це було кохання з першого погляду!!!
 • ...
  remove_red_eye 1304
  thumb_up 24
  chat_bubble_outline 3
  share 6
  Ганна Брижак
  Наша історія кохання розпочалася в день святого Валентина. Це було 14 лютого 2014 року. Познайомилися ми у колі спільних друзів. Мій коханий - Юрій, довго не міг наважитися освідчитися у своїх почуттях, а в день усіх закоханих він приготував мені дуже романтичний подарунок, який мабуть запам'ятається на все життя, і з тих пір ми вже майже 4 роки разом. Я його дуже сильно кохаю, і з кожним днем наші почуття стають все міцнішими.
 • ...
  remove_red_eye 787
  thumb_up 24
  chat_bubble_outline 3
  share 4
  Світлана Шевчук
  Зі своїм коханим чоловіком Віктором познайомись ще у 2012 році. Згодом весілля, народження синочка. Люблю своїх своїх мужчин безмежно!!! Світлана - 31 рік, Віктор - 35 років.
 • ...
  remove_red_eye 863
  thumb_up 23
  chat_bubble_outline 3
  share 6
  Ірина Гуршал
  З коханим ми познайомили через мережу інтернет, а саме 'Вконтакті' через додаток 'Фейсконтроль' (там можна ставити лайки та писати повідомлення випадковим людям, які сподобалися). Чомусь я собі вирішила, що він буде моїм. На той момент не мали стосунків обоє. Вирішили спілкуватися. Через місяць коханий приїхав до мене у гості. Це були чудові декілька днів, адже на той час коханий відстоював свободу нашої рідної України на Сході. За 8 місяців очікування ми бачилися лише 3 рази, коли випадали відпустки. Першого разу познайомилися самі вживу, другого - з батьками, а третього - зробили сватання. По поверненні коханого додому через 3 місяці зіграли шикарні весілля. У шлюбі уже 2 роки і 4 місяці. Разом 3 роки і 3 місяці. Зараз нас уже троє, маємо синочка, якому 9,5 місяців. Ось така історія.
 • ...
  remove_red_eye 1811
  thumb_up 21
  chat_bubble_outline 0
  share 12
  Анастасія Сеничич
  Анастасія і Ян Сеничич, нам по 22. Разом уже 6 років, з них 1,5 роки в шлюбі. На фото ми в очікуванні надзвичайного... Зараз нашому Диву вже 11 місяців
 • ...
  remove_red_eye 472
  thumb_up 21
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Таня Коваль
  Так по дитячому все починалось, А закінчилось ось так! Сім років зустрічались, Десять років в шлюбі живемо. З часом наше кохання не зів'яло, А лиш усе нам примножило. Живіть з позитивом у думках та з любов'ю в сердці!!! Андрюша, рідко тобі зізнаюсь, але щодня дякую Богу за те, що ти поруч зі мною. Дуже сильно тебе кохаю.
 • ...
  remove_red_eye 1542
  thumb_up 20
  chat_bubble_outline 4
  share 6
  Олена Охельська
  Історія Кохання Євгена та Олени... У долі немає випадковостей. Усі випадковості не випадкові... Наша неймовірна історія кохання тому підтвердження! Мені завжди казали: "Твоя доля, твоє кохання, твоя половинка ходить десь зовсім поруч, зовсім близько. Просто ще не прийшов той час та місце". І як виявилось, ці слова були для мене пророчими. Моє дитинство було звичайним, легким та веселим. Потім школа, коледж, університет. Вся в навчанні, в справах, та мріях. Здавалось все як у всіх, нічого особливого, але ..... 14 лютого (День Святого Валентина) для всіх особливий день, це день всіх закоханих. Я завжди вірила у казку, у щось надприроднє й завжди була впевнена, що поцілунок амурчика мене не омине). Минулого року, в цей самий день, моя подруга святкувала своє весілля. Так як ми жили поруч та дружили з дитинства, я мала приємність бути присутньою в них на святі. За святковим столом зібрались всі знайомі, сусіди та друзі (адже ми живемо всі в приватному секторі і один одного добре знааємо). Серед них був і Женя. Гарно одягнений, галантний, ввічливий, з гарним почуттям гумору та елегантними манерами чоловік весь вечір приділив мені, дівчині, яка знає його ніби все життя, але не знає нічого про нього, лише те, що він мій сусід). В один прекрасний момент мені спало на думку: "Сьогодні він буде моїм, а може й не тільки сьогодні..", але згодом посміхнулась і запевнила себе, що пожартувала. Навіть згодом мені мама призналась, що побачивши такого стильного, галантного чоловіка на мить подумала про себе: "От було б добре якби він був моїм зятем"... Напевно думки інколи й справді матеріалізовуються, якщо в це вірити чи сильно хотіти. Після свята Женя провів мене додому (хоча дууже далеко ми жили один від одного, аж навпроти) і сором’ячись попросив мій номер телефону. Дзвінок пролунав аж напередодні 8 березня. Моїй радості не було меж. Серце вилітало з грудей, коли я почула його голос по ту сторону телефону: "- Привіт, красуня.! Не бажаєш прогулятись зі мною, випити чашечку смачної кави?". Я не пам’ятаю що відповіла, але на побачення ми все ж сходили. З тих пір ми разом!!! Довгий час ми нікому не розповідали про наші стосунки, але згодом не було сенсу щось приховувати, адже й так було помітно, що ми постійно разом, де б ми не були. Наші рідні та близькі були дуже здивовані такою звісткою, але водночас були за нас надзвичайно раді. Нам було легко, невимушено, ми були щасливі разом, ми завжди думали однаково, у нас збігались смаки у всьому, нам навіть говорили, що ми схожі. Ми просто знайшли один одного ось і все пояснення! Рівно через 8 місяців наших відносин, мій коханий зробив мені пропозицію руки та серця. Це було дуже романтично, душевно та трепетно з його боку, адже я бачила як він хвилювався і хотів цього від щирого серця. І я йому відповіла Так! Одна з моїх дитячих мрій здійснилась – я стала щасливою нареченою, а вже потім гарною дружиною. 30 квітня 2017 року у нас відбулося наше пишне, гучне, душевне та неймовірно веселе весілля. Ми створили нашу сім’ю, наше гніздечко. Ми тепер сім’я Охельських!!! Ми дуже щасливі, що ми є один в одного, що доля дала нам такий шанс зустріти Нас. PS...Тож вірте в свою долю і вона Вам обов’язково всміхнеться!!!
 • ...
  remove_red_eye 1257
  thumb_up 20
  chat_bubble_outline 10
  share 4
  Ольга Борошньва
  З своїм чоловіком познайомилася п'ять років назад. Два роки зустрічалися, три заміжня. Разом виховуєм донечку, яку любимо безмежно. Ніколи б не подумала що буду дружиною цієї людини. Але доля єднала нас! Та подарувала нам все про що мріяли!
 • ...
  remove_red_eye 1405
  thumb_up 19
  chat_bubble_outline 5
  share 8
  Настя Куца
  Мене звуть Настасія, тут немає помилки, саме таке у мене ім’я. Незвичайне як і моя історія кохання. Я середньостатистична дівчина, росла з мамою, коли мені було 4р. мої батьки розлучились. Так, на сором собі повина зізнатися: в моєму житті не було чудес… пишних святкувань дня народження, сімейних вечорів, спільних свят..Те що для когось може виявитись справжньою дрібницею, для мене було б найбільшим подарунком. Хоча з татом сплікуюсь, але завжди мріяла про повну родину, а в те що існує кохання не вірила взагалі. В школі мене дражнили і ображали однокласники, в дворі було теж саме. Я була сірою мишкою, на яку ніхто з хлопців навіть глянути не хотів, звісно свято вірила, що у мені немає нічого гарного, дівочого...в голові постійно була одна думка: «страшна як атомна війна!» Бо ж про це мені нагадували мало не щодня. Життя кардинально змінилось, коли я вступила до вузу. Захотілось нової чистої сторінки. Я змінила зачіску, змінила погляд на себе і світ. І ось будучи на 2 курсі зі мною і сталась ця дивовижна історія. Ввечері від нічого робити я подумала: «скільки ще мені бути самій?». Я взяла телефон відкрила ще тоді нову, а зараз стару як світ програму ISQ і долучила навмання 10 хлопців у друзі, серед яких виявився мій чоловік. А щоб ви не сумнівались в унікальності даної ситуації поясню: в 2009 у мене був телефон нокія 7373 і в даній програмі було тільки ім’я і id номер співрозмовника. Тобто, це вам не теперішні контакти чи інстаграми, де можна багато дізнатись про життя особи яка вас зацікавила. Скажете зовсім жіночка тютю, бо хіба не можна десь так познайомитись. Можливо, але на той час в мене не було як на дискотеки бігати. Звичайно, могла і на маніяка втрапити та подруги завжди говорили, що я трохи божевільна. Я не одразу звернула увагу на свого Максима, він пояснив, що має дівчину. Не в моїх правилах було заважати чиїмось стосункам. Але згодом він зізнався, що все ж у них не зрослось. Не знаю досі чим він мене зацікавив можливо тим, що вгадав на кого я вчусь і цим заінтригував. Не можу сказати точно,але так ми спілкувались місяць. І першого грудня чудо все ж завітало у моє життя, ми пішли на перше побачення. Тоді в кінотеатрах йшли Сутінки-2, так ми вирішили познайомитись в живу і нарешті побачити один одного. Він написав: «Сутінки..сага..ти зі мною?..». Так як зустрічались ми, напевно ще було в 90 р.х. Це були перші наші серйозні стосунки, ті чарівні сором’язливі прояви симпатії один до одного, я мабуть, буду пам’ятати усе життя. Що ж говорити, любі читачі, поцілувались ми на 3 побаченні, що для типової молоді зовсім не те. Так ми прозустрічались 3 роки. А от 1 грудня 2012 року я погодилась стати дружиною свого Максимки. І знаєте ми знайомі вже 8 років, з яких 4 одружені, але я кожний день дякую небесам за цей випадок. Бо без нього не було б нашого маленького Євгенчика, сім’ї про яку так мріяла.
 • ...
  remove_red_eye 362
  thumb_up 18
  chat_bubble_outline 6
  share 3
  Мирослава Насіковська
  Як кажуть "Якщо твоє, то прийде" Так і у моїй сім'ї. Жили ми все життя майже по сусідству, а один одного не помічали.В один прекрасний момент доля таки звела нас на дні народження спільної подруги. Сталось це приблизно років 5 тому. І з того часу ми вже не змогли один без одного.
 • ...
  remove_red_eye 1439
  thumb_up 17
  chat_bubble_outline 3
  share 8
  Наталія Ходак
  Ми познайомились коли чоловік служив в армії в моєму місті. Чоловіка звати Сергій. Зараз йому 25. Мене Наталія і мені 24. Познайомились, закохалася і одружились. За 4,5 роки спільного життя в нас з'явилось 2 щастя... Дві донечки... Ми дуже щасливі і безмежно. Любимо одне одного. Любимо і діточок, які посилюють нашу любов
 • ...
  remove_red_eye 1271
  thumb_up 16
  chat_bubble_outline 1
  share 2
  Яна Дудіна
  Познайомились ми ще у школі, з того часу 5 років як зустрічаємось, з часом розуміємо що не можем один без одного, о тож любимо, цінуємо кожен момент проведений разом. Яна 21рік, Ігор 21рік.
 • ...
  remove_red_eye 1261
  thumb_up 14
  chat_bubble_outline 1
  share 4
  Галина та Олександр Кухар
  Познайомились випадково у соцмережі, вирішили прогулятися. Це було кохання з першого погляду. Постійні розмови та повідомлення, зрозуміли що одне без одного не зможемо. Через місяць вирішили проживати разом. Пройшло 2 місяці як отримала пропозицію вийти заміж, це було з самого ранку на день закоханих. Так несподівано, переповнювали емоції. Звісно що я сказала "Так". Літом було весілля, ці хвилювання та емоції має пережити кожен. Як же приємно зранку проснутись і усвідомлювати що сьогодні твій день! Ти станеш для нього коханою дружиною. Щасливі та закохані! Разом 1 рік та 3 місяці
 • ...
  remove_red_eye 1273
  thumb_up 13
  chat_bubble_outline 2
  share 8
  Маріна Ямкова
  Ми познайомились у сестри на роботі на місцевому пляжі))) спочатку дружба, яскраві емоції, незабутнє літо. Потім перший поцілунок, через місяць знайомство з його батьками. І зовсім неважливо, що різниця у віці 9 років. Уже 18 місяців у мене є підтримка, опора і щастя. Дякую тобі коханий за все** Маріна 21 рік, і Вова 29 років
 • ...
  remove_red_eye 1611
  thumb_up 11
  chat_bubble_outline 5
  share 2
  Людмила та Андрій Радзієвські
  "Все як я собі мріяла у дитинстві з красивим весільним платтям і гостями. Мій коханий подарував мені мрію, яка здавалася нездійсненною. Зі мною любляча людина, яка ніколи не зрадить і любить мене такою, яка я є"❤
 • ...
  remove_red_eye 742
  thumb_up 11
  chat_bubble_outline 3
  share 9
  Віта Ватаманюк
  Мене звати Віта, а мого коханого чоловіка звати Віталій, ми з ним познайомились 5 років назад. З них два зустрічали, а три вже в шлюбі. Насправді я дуже щаслива жінка і мама, адже завдяки йому у нас родився синочок, який дуже схожий на нього, і я дуже йому за це вдячна. І я з ним дуже щаслива, він зробив мене такою, і я ні хвилини в ньому не сумнівалася і не жалкувала, що стала його дружиною. Дякую йому за все))))
 • ...
  remove_red_eye 692
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 6
  share 0
  Альона Пахольчак
  12 лютого наша Сім'я святкує 18 років! Це неймовірні роки спільного життя!!! Познайомились ми в день весілля моєї подруги, бути точнішою, на другий день весілля за 16 годин, тому що в перший день ми фліртували флюїдами, створювали, так скажим, хімію в стосунках! Після спілкування, ми зрозуміли, що маємо бути разом на все наше життя! Ми ідеальна СІМ'Я - пройшли все: "С"варки "І"нтриги "М"ирову " ' " & "Я" наше, при цьому, об'єднували завжди в єдине "МИ ІДЕАЛЬНА ПАРА" назавжди!!! Ми ходим в одну ногу, ми дихаєм в один ритм, ми "буркаємось" і відразу миримось, бо забуваємо, що в нас були якісь негаразди....))) В нас чудовий син - нагорода для наших стосунків!!! Я люблю і любима!!! Всім того ж бажаю!
 • ...
  remove_red_eye 1025
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Катя Глінська
  Толя і Катя Глінські
 • ...
  remove_red_eye 974
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 1
  share 1
  Марина Цирканюк
  Ви вірите в долю? Я ТАК! 4 роки тому мої подруги сиділи у кафе, я була неподалік і зайшла до них вже в той момент, як вони попросили рахунок, тобто я з ними сиділа хвилин 10-15. Перед виходом з кафе ми зайшли "припудрити" носик і коли ми виходили мене незнайомець вхопив за руку і поклав записку зі своїм номером та підписався Ярік. Я довго вагалася подзвонити? написати?? Врешті -решт я написала йому повідомлення і через 2 роки мій коханий зробив мені пропозицію. І вже 7 місяців ми виховуємо нашу донечку. Тому якщо це доля, то навіть 10 хвилин достатньо щоб бути назавжди щасливими.
 • ...
  remove_red_eye 421
  thumb_up 7
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Валерия Дворницкая
  Мы семейная пара уже 1,5 года. Мой теперешней муж, сделал очень красивое и не забываемое предложение. Это было в дильфинарие, делфин вынырнул с розой на которой было колечко - это было очень трогательно. Этот день незабудем никогда ❤
 • ...
  remove_red_eye 440
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Ирина Мураховская
  Ирина и Александр, вместе 6 лет. Всем любви, любви и еще раз любви
 • ...
  remove_red_eye 1007
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 1
  share 1
  Юлия Недовеса
  Степан (25) и Юлия (22), вместе мы уже почти 6 лет, наша "История любви" очень интересная и насыщенная, это незабываемые годы, полные нежности, любви и понимания. Чувства проверенные километрами и ожиданиями, и вот мы уже 2 года семья. Спасибо, милый за то, что ты у меня есть!))) Ты мне нужен любой, раздражительный, ласковый, легкий, улыбчивый, трудный... Потому что ты - МОЙ человек. Я тебя люблю!)
 • ...
  remove_red_eye 560
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Юлія Стелюк
  Бути коханим – це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим – значить бути щасливим.
 • ...
  remove_red_eye 894
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Наталя та Володимир Воронюки
  Почну, мабуть, з того, що ми з коханим з одного села. Майже ровесники - йому 24 роки, мені 23. Здавалось, що тут може бути романтичного, навчались в одній школі, інколи бачились на дискотеці, були знайомі з батьками, і взагалі…та все ж, була одна особливість - я його просто терпіти не могла! Зіпсоване хлопчисько, думала я, якому на думці тільки алкоголь, шкідливі звички, друзі, яких він втягував в різні неприємні історії. А одна історія взагалі мене обурила, коли я з його другом репетирувала танець для місцевого концерту, і мій майбутній коханий прийшов і просто зірвав репетицію, а перед самим концертом і взагалі його відмовив виступати, мовляв не чоловіче це діло! Пройшли роки, після навчання я повернулась в рідне село працювати, звісно в культурі, пройшло літо, холодними осінніми вечорами нічого не залишалось робити як сидіти в нічних чатах (куди ж зараз без них!). Після оновлення головної фотокартки о 3 годині ночі мені поставила лайк одна особа, про яку, як ви могли вже здогадатись, я щойно в яскравих фарбах і розповідала. І тут почались переписки, адже ніч ще більше надихає на розмову, і вже через годину ми сиділи з співрозмовником на лавці під зірками і пили запашну каву. Говорили про різне, і як виявилось не такий вже і поганий цей «зіпсований» хлопчисько, доречі про танець ми також згадали, але крім сміху ніяких емоцій цей спогад не викликав. Вже коли мій півень почав горлапанити ми зрозуміли що ця приємна мить має закінчуватись, домовившись що підемо дивитись футбол у місцеве кафе. А далі почалось… Так як мою творчість потрібно було кудись діти, все пішло на різні романтичні вечори при свічках, 3Д кіно тільки для двох, квести з випробуваннями, ну загалом все можливе що можна зробити у селі, але село не велике, і якоїсь миті моя фантазія вичерпалась, романтичність переростала в буденність чи просто набридла і я вже думала що в кожної історії є своє завершення, і тут… сюрпризи почались для мене! Можливо цим вас і не здивуєш, але моїм здивуванням не було меж! Але він не просто списував мої роботи, чи дарував подарунки, а був наскільки непередбачуваним, що я й отямитись не встигла як на правій руці зявилась каблучка… А згодом, перериваючи різний непотріб, точніше свій сімейний архів, я знайшла особистий щоденник, знаєте такий що ключиком відмикається, і від прочитаного я ледве не зомліла. Виявляється що я свого чоловіка кохала, ще коли була в 5 класі, інакше як пояснити те, що я цілу сторінку списала що «я люблю Вову». Як показує нам життя, кохання приходить не тільки з першого погляду, випадкового знайомства чи «по розрахунку». В моїй історії умісне прислів’я «Від ненависті до кохання один крок», ми з чоловіком зробили цей крок, за це і вдячні долі.
 • ...
  remove_red_eye 776
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 1
  share 0
  Альвіна Зелена
  З коханим Віталієм, якому 25 років, ми знайомі з дитинства. Зустрічатись розпочали коли мені виповнилося 17, саме на мій день народження. Після двох років наших стосунків, а саме в новорічну ніч, я отримала пропозицію.. на яку звісно ж сказала "так")
 • ...
  remove_red_eye 611
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Вікторія Кириченко
  Я безмежно кохаю свого коханого! Він в мене найкращий!
 • ...
  remove_red_eye 653
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 1
  share 1
  Євгеній та Ольга Луценко
  Наша історія кохання розпочалася з обміну лайками❤️в соціальній мережі.Наразі ми виховуємо маленького синочка
 • ...
  remove_red_eye 255
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Юрій Дець
  Щасливі і закохані.
 • ...
  remove_red_eye 233
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Оксана Бровчук
  Вірю, що долі коханих людей поєднуються на небесах. Саме так нас поєднав випадок і це почуття триває вже 17 років. Дякую тобі, Петрику, за те, що ти з'явився в моєму житті!!!
 • ...
  remove_red_eye 65
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Віталіна Півторак
  Віталіна ,22 роки. Ох, ця історія завжди вражає. Як кажуть “доля тебе сама знайде”. Так і в нашій історіі кохання. Побачив мене чоловік у кафе, і з того часу ми насолоджуємось одне одним напротязі 4 х років. У нас були дуже романтичні відносини. Писати дуже багато. Одружились, маємо донечку Вікторію. Чоловік Андрій, 28 років саме сьогодні 10 лютого у нього день народження. Я безмежно щаслива дружина та мама. Всім бажаю найти свою половинку.
 • ...
  remove_red_eye 1130
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 1
  share 5
  Усик Юлія
  Ми Саша (19р) та Юля (21 р). Познайомились ми через те, що обоє активні громадські активісти. Вже через декілька днів, на 8 березня, Сашка прийшов на зустріч до мене з букетиком квітів. Це було дуже мило і мене вразило. Вже через місяць ми закохана парочка... Сашка неймовірно терплячий та спокійний, бо дівчина у нього жахливо капризна та має вередливий характер. Разом ми вже майже рік. І я дуже люблю свого медведика*
 • ...
  remove_red_eye 905
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Ирина Онищук
  Мы счастливая семья Ирина и Николай. Нам чуть больше 40 лет. Познакомились благодаря нашим папам, которые вместе работати и решили нас познакомить больше 20 лет назад. Поженились в день войны...так получилось, так как искали зал на 250 человек и нашли.. зал только на 22 июня.....поэтому и свадьба была в это день..., но повенчались раньше. В счастливом браке живем уже 20 лет (было в прошлом году). Воспитываем двоих сыновей... гордимся старшим сыном, курсантом 3 курсником и младший школьником-шкодником. У нас много друзей, любим путишествовать, любим активный отдых, любим выезды на природу, палатки, рыбалку и шашлычек. Мой дорогой муж - люблю тебя и спасибо тебе за эти первые 20 лет брака.... уверенна, что вторые 20 лет будут еще веселее и радостнее. Главное,что мы вместе. Я ГОРЖУСЬ СВОЕЙ СЕМЬЕЙ. Я СЧАСТЛИВАЯ.
 • ...
  remove_red_eye 844
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Ірина Зелененька
  Як іноді складно знайти себе у цьому житті… А ще важче зустріти своє кохання, зуміти розгледіти серед тисячі – тисяч облич ті очі, які змусять тебе зупинитись, затамувати подих, трепетно забитись вашому серцю і зрозуміти, що це ваша доля! Це було кохання з першого погляду, яке супроводжує нас уже більш, як 10 років.
 • ...
  remove_red_eye 787
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ольга Гаджук
  Наша історія кохання з моїм хлопцем Сашою, розпочалася ще два роки тому. Познайомились ми через інтернет, і до сьогоднішнього часу ми живемо разом. Вже зовсім скоро ми плануємо побудувати свою поки що маленьку сім'ю.
 • ...
  remove_red_eye 708
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ольга Шкатула
  Мій коханий чоловік, моя надійна опора, найкращий друг, самий спокійній і терпеливий чоловік. Познайомились 5 років тому завдяки моїй подрузі, сусідці по парті. Довго дружили, спілкувались, але трапилось так, що спілкування обірвалось на цілий рік. Я думала, що це кінець і ми більше ніколи не зустрінемось, але один телефонний дзвінок, одна зустріч перевернула наші життя і воз'єднало воєдино. В результаті - вже два роки щасливого шлюбу, нових вражень, цікавих подорожей та безмежного кохання!
 • ...
  remove_red_eye 721
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Олександра Бербега
  Разом 3 роки)
 • ...
  remove_red_eye 674
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ксенія та Максим Зінчук
  Ми дуже любимо одне одного. Він найкращий чоловік і батько двох доньок. Дякую йому ,що він зявився в мому житті. Ми завжди все робимо разом готуємо їсти,виховуємо дітей, їздимо відпочивати та за покупками завжди разом. Взаєморозуміння і ніяких сварок в нас немає. ❤
 • ...
  remove_red_eye 696
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Юлія та Генадій Пилявські
  Моєму коханому-34, мені-26. Це було кохання з першого погляду, яке дало свої плоди-в нас є донечка Вікуся, якою ми пишаємось. Хоч у шлюбі ми вже 7 років, але за цей період нічого не змінилося-ми кохаємо один одного!
 • ...
  remove_red_eye 689
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Катя і Тарас Дубові
  Ми найвеселіша, наймиліша, найприкольніша та найдобріша пара на цілому світі )) Всі хто нас знає - згадують нас лише з посмішкою та позитивом. У нас двоє чарівних діток доця Ліза та синочок Влад. МИ одне ціле, дружня сім'я, завжди на позитиві і просто по-справжньому щасливі!!!!) Бажаємо усім мати таке щастя та взаємне кохання, яке є у Нас.
 • ...
  remove_red_eye 644
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Вікторія Румянцева
  Вікторія і Ігор познайомились у навчальному закладі несподівано. Разом уже 4 місяці.
 • ...
  remove_red_eye 566
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Свєта Виглазова
  Ми познайомилися в інтернеті, наші відносини спочатку не дуже складалися. Але на даний час ми живемо разом рік та зустрічаємось 2 роки і в нас все добре
 • ...
  remove_red_eye 558
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Марина Федорук
  Ми разом уже більше двох років. Познойомились у гуртожитку одного навчального закладу. Колись я поставила собі ціль, що Сашко буде моїм. Я його дуже люблю, тому в нас 18 лютого весіля. Це те кохання, яке привело до створення сім'ї.
 • ...
  remove_red_eye 398
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Яна и Юрий Сторч
  Познакомились в интернете после того было несколько свиданий, а уже потом начали жыть вместе..... Поженились, а после того родилась наша доченька!!!!!! И уже как два года вместе!!!!
 • ...
  remove_red_eye 383
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Юлія та Вася Коваль
  Познайомились в гуртожитку під час навчання. Зустрічались два роки. На даний час вже два роки одружені.
 • ...
  remove_red_eye 268
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Олександр + Юлія Юрченко
  Привіт! Повідаю Вам історія нашого кохання... Ми працюємо в одній компанії. Познайомились, вже працюючи в одному відділі. За рік наших стосунків встигли одружитися. Я безмежно щаслива, адже щодень пірнаю в океані пристрасних та щирих почуттів, які даруємо один одному...
 • ...
  remove_red_eye 265
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Віта Ватаманюк
  Мене звати Віта мені 23 роки, а тому чоловіку 26. Ми познайомились 5 років назад, з них 3 роки в шлюбі. Мій чоловік найкращий, я дуже щаслива людина завдяки йому, я дякую йому за нашого синочка. Я дуже щаслива мама і дружина, і я ні одного дня не пожалкувала що я його зустріла, і я його безмежно кохаю і дякую йому за все)
 • ...
  remove_red_eye 323
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Тетяна Дяченко
  В цьому світі так! мало речей, Що від холоду душу зігріють. В цьому світі так! мало людей, Що душу мою зрозуміють. Я бажала зустріти плече, Об яке було б можна обпертись. Бог призначив для цього тебе. Лиш тобі відкриваю я серце. Тож, давай пройдем нашу книгу життя У надії, вірі, любові. Я люблю тебе, чуєш люблю!
 • ...
  remove_red_eye 217
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Михайло Оксентюк
 • ...
  remove_red_eye 192
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Юлія Маліновська
  З Вадімом познайомились майже рік тому. В нас тепер щаслива сім'я, тому що в мене дві донечки, в яких тепер найкращий тато у світі, а в мене найтурботливіший чоловік.
 • ...
  remove_red_eye 186
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Лєна Байда
  Найщасливіші
 • ...
  remove_red_eye 198
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Вікторія Гадомська
  Все в наших руках, никогда не опускайте их!
 • ...
  remove_red_eye 146
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Діма Лічманюк
  )))
 • ...
  remove_red_eye 122
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Максим і Танюша Владика
  Просто гарна пара))))
 • ...
  remove_red_eye 67
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Олена Шпіта
  З коханиим познайомились 5 років тому у соціальній мережі. Потім виявилось що у нас є багато спільних знайомих. Від тих пір більше не розлучалися. А пів року тому одружилися)) Коханого звати Діма, йому 23 роки.
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

21:01 «Готові дати відсіч ворогу». Добровольці продовжують готуватися до оборони photo_camera 20:39 Чим багата подільська кухня? Смачний тест від 20minut.ua 20:13 Спортшкола олімпійського резерву запрошує дітей на безкоштовні заняття з баскетболу photo_camera 19:26 Вінничани в складі збірної України боротимуться за медалі на Євро із хокею на траві «5 x 5» Від читача 18:19 Лохотрон на продуктовом рынке Лесопарк на Вишенке. 19:19 «Запитів від бійців багато». Вінничани розробили для фронту акумулятор і назвали його BanderaPower 19:10 Завдяки волонтерам область отримала майже 12 тисяч пляшечок дефіцитного дитячого харчування play_circle_filled 19:06 «Не пийте крижану воду і не відчиняйте вікна»: поради лікарки, як поводитись під час спеки 18:58 Не допомагайте ворогу, або як поводитися в соцмережах 18:26 Розслідування завершили. Судитимуть банду з Ладижина, яка виготовляла наркотики play_circle_filled photo_camera 17:41 Блювати кілька тижнів чи навіть місяців після кишкової інфекції. Чи небезпечно це, розкаже лікар 17:11 У центрі міста гвардієць освідчився військовій ЗСУ. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 16:01 Цьогоріч відремонтують дороги на 17 вулицях у приватному секторі photo_camera 15:25 Лідер «Динамо» Віктор Циганков одружився з вінничанкою. Земляк поділився фото з весілля photo_camera 15:02 Двоє вчителів з Гайсина купили за шість тисяч підробні ковід-сертифікати 13:59 По Кременчуку рашисти запускали ракети типу «Х-22»: відео та деталі від СБУ play_circle_filled photo_camera 13:01 Електронний проїзний: економія для тих, хто багато їздить у громадському транспорті 12:28 Порятунок коней, мільйон в шкарпетках та інше важливе за 29 червня у Вінниці 11:47 Вінницькі лікарі записали патріотичне відео до Дня Конституції України (блог МЦ Нейромед) 11:45 Негода у Вінниці знеструмила вісім вулиць. Працюють електрики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up