Конкурс «Ідеальна пара Вінниці»: переможці Наталія та Володимир Липкань
 • access_time 18 січня 2020

20minut.ua та ресторан «Тифліс» проводили конкурс «Ідеальна пара Вінниці».

12 лютого закінчився конкурс «Ідеальна пара Вінниці»Редакція ретельно перевірила усі фото на відповідність до умов конкурсу та голоси учасників на наявність "накруток".

Отже, за результатами голосування найбільшу кількість голосів (400) набрала пара Наталія та Володимир Липкань

Наталія та Володимир отримують сертифікат вартістю 1000 гривень на романтичну вечерю від нашого партнера ресторану «Тифліс»

Вітаємо переможців!

Конкурс для жителів Вінниці та Вінницької області.
Редакція ретельно перевірить усі фото на відповідність до умов конкурсу та голоси учасників на наявність "накруток".
Тож будьте чемними, і дотримуйтесь правил.
Нагадуємо - у конкурсі не можуть брати участь читачі, які протягом останніх 6 місяців перемагали у одному із попередніх конкурсів.

 • ...
  remove_red_eye 3878
  thumb_up 400
  chat_bubble_outline 0
  share 120
  Наталія та Володимир Липкань
  Це було кохання з першого погляду... Зустрівшись вперше на роботі, не змогли відвести одне від одного погляду. Зрозумівши, що не можемо бути порізно, мій майбутній чоловік зробив мені пропозицію і ми одружилися на мій день народження. Це був найкращий подарунок для мене! Зараз ми разом майже 2 роки і ні на хвилину пожалкували, що сказали "так" одне одному.
 • ...
  remove_red_eye 6247
  thumb_up 383
  chat_bubble_outline 0
  share 116
  Аліна Кушнаренко
  Рік і 7 місяців щасливих стосунків♥ Знайомство відбулось у колі спільних друзів.
 • ...
  remove_red_eye 7438
  thumb_up 266
  chat_bubble_outline 0
  share 146
  Олічка Сіренко
  10 щасливих років! Познайомилися в коледжі. Закохалися! Зустрічались 3 роки та одружилися! 5 жовтня буде 7 років як ми одружені. Виховуємо синочка!
 • ...
  remove_red_eye 7431
  thumb_up 261
  chat_bubble_outline 0
  share 71
  Дар'я Пшенична
  Моя мама працює в тій школі, де я началась. Коли я була в 11 класі, вона була класним керівником 10 класу. Мама сказала мені, що до неї в клас прийшов симпатичний хлопець, щоб я звернула увагу 😅. Але спілкування в нас не складалось. Мій і його клас разом поїхали у подорож і там вже ми почали зустрічатися. І разом ми вже 2 з половиною роки ❤️
 • ...
  remove_red_eye 3403
  thumb_up 156
  chat_bubble_outline 0
  share 48
  Яна Муравська
  Наша історія кохання розпочалася в далекому 2010 році. Познайомилися в травні, почали дружити, в липні почали зустрічатися, і з того часу пліч о пліч, і в печалі і в радості.... Влітку 2017 року була довгоочікувана пропозиція, хоча на той час ми вже 3 роки проживали під одним дахом! В квітні 2018- ми офіційно стали чоловіком і дружиною, а в травні 2019 наша сім'я стала повноцінною! В нас народився найпрекрасніший в світі малюк, наш любий, солодкощокий синочок, він наша любов - щира і безмежна! Щасливі разом ♥️
 • ...
  remove_red_eye 2451
  thumb_up 150
  chat_bubble_outline 0
  share 53
  Юрій Присяжнюк
  Моє сонечко
 • ...
  remove_red_eye 2110
  thumb_up 144
  chat_bubble_outline 0
  share 44
  Олена Коновальчук
  Десять років, як один подих в унісон двох сердець. Андрій--ти найрідніший та найкращий чоловік у світі. Згадую наше знайомство, на хрестинах, де, я й гадки не мала, що ти моя доля. Декілька побачень і серце підказало, що ти мій... Ти мій!!! Вже 10 років! Коли кажуть, справжній чоловік за життя має посадити дерево, народити сина і збудувати дім, це про тебе, коханий. Я щаслива, адже маю не тільки сина, але й донечку. Я вдячна долі, що вона звела нас з тобою. ЛЮБЛЮ ТЕБЕ!!!
 • ...
  remove_red_eye 4206
  thumb_up 111
  chat_bubble_outline 0
  share 42
  Валентина Кожухар
  Наше знайомство відбулося дуже дивно. Він приніс мені цукерки і пішов, а наступний день запросив на побачення. І ось ми вже 2,5 роки разом. 10 серпня 2019 р. ми стали щасливим подружжям.
 • ...
  remove_red_eye 3306
  thumb_up 106
  chat_bubble_outline 0
  share 27
  Аліна Сливка
  Аліна + Сергій . Жила собі спокійно, а тут бац і ти в 17 років вже маєш другу половинку ❤️ Романтика, квіти, цукерки, побачення і логічне завершення через 2 роки - весілля . І жили вони довго і щасливо.... Ми одруженні вже 6 років і можу з упевненістю сказати: на цьому казка не закінчується і все залежить лише від нас. Насправді в такій казці бувають різні моменти: І сварки , і образи. Але це все справжнє життя. Не потрібно боятись проблем , сірих будніх. Бережіть своє кохання та один одного. Всім кохання ❤️❤️❤️
 • ...
  remove_red_eye 2200
  thumb_up 105
  chat_bubble_outline 0
  share 57
  Вика Раковская
  Любовь-морковь ого-го уже сколько,🥰
 • ...
  remove_red_eye 3553
  thumb_up 101
  chat_bubble_outline 0
  share 35
  Денис та Олена Куліковські
  Наша зустріч була випадкове! Але як говориться в народі "випадковостей не буває!" Я святкувала свій день народження зі своїми друзями в одному з місцевих кафе. В мене на день народженні був присутній брат як виявилося майбутнього мого чоловіка) коли свято лише розпочалося, до нього хтось подзвонив, і він сказав, що змушений поїхати, так як до нього приїхав здалеку його брат і хоче х ним зустрітися! Так склалося, що в мене було ще одне вільне місце в кафе, і я запропонувала, щоб він приєднався до нас) І ось приїхав мій майбутній чоловік. Але якось в нас не виходило з ним поспілкуватися, але він весь час був в центрі моєї уваги на танцювальному майданчику! На наступний день, так вийшло, що ми їхали до мене в село на продовження свята, і він поїхав з нами! Далі була така картина: стоїть незнайомий хлопець і каже до моєї мами: "Мами, виходьте, зять приїхав!!!" Після святкування він поїхав до себе додому в Ладижин, а я залишилася у себе вдома! Між нами відстань 120 км. І почалося спілкування по телефону і переписки! Але нам цього було замало і він, через 3 місяці спілкування на відстані, покинув усе: роботу, дім і ми почали винаймати квартиру і жити разом у Вінниці! Ще через 3 місяці я отримала пропозицію руки і серця і влітку у нас було весілля! Ми дуже щасливі разом! І тепер ми впевнені на всі 100% - наша зустріч була не випадкове!!
 • ...
  remove_red_eye 2118
  thumb_up 87
  chat_bubble_outline 0
  share 28
  Олена та Вадим Мазурчак
  Наше знайомство відбулося у 2009 році, після знайомства ми не бачились 4 роки. І тут випадково ми зустрілися у Новорічну ніч 2013. Кажуть у Новорічну ніч здійснюються бажання, от і моє здійснилось. Але після цієї зустрічі доля знову нас розлучила майж на 2 місяці. І після нашої третьої зустрічі 17.02.2013 року ми почали зустрічатися і залишилися разом на все життя. В наших відносинах за 7 років було багато хороших і в той же час сумних моментів. Довгий час наше кохання було на відстані. Але ми це все пройшли разом. Головне у відносинах це довіра, розуміння, підтримка і КОХАННЯ... Ми вже майже 3 роки у шлюбі і виховуємо маленьку принцесу. І це тільки початок нашої історії кохання...
 • ...
  remove_red_eye 1180
  thumb_up 83
  chat_bubble_outline 0
  share 40
  Инна Юрий Бака
  Наше знайомство відбулося 3.01.13. Так ми уже 7 щасливих років разом)
 • ...
  remove_red_eye 1423
  thumb_up 80
  chat_bubble_outline 0
  share 43
  Олександра Гнатковська
  10 років разом...Маємо 4 чудових діток. Вважаємо,що потрібно насолоджуватися життям ....і робити це кожного дня!!!
 • ...
  remove_red_eye 2742
  thumb_up 78
  chat_bubble_outline 0
  share 32
  Анастасія Клишевич
  Мене звати Настя, мені 26 років, мого чоловіка звати Михайло йому 32р. Кохання до кожного приходить в свій час, у нього на шляху є безліч перепон, страхів та різних НО.... Так і наша сімейна історія почалась, 4 роки тому, з просто дружби. Тривалий час ми не проявляли свої почуття, бо знову ж таки було багато Но. І врешті розуміючи, що так далі продовжуватись не може, ми разом зірвали ярлики Друзі та стали парою. Та ось в чарівну дату 02.02.2020р. ми стали подружжям.
 • ...
  remove_red_eye 2406
  thumb_up 78
  chat_bubble_outline 0
  share 20
  Олена Пушкар
  Максим+Олена Наша сім’я достатньо молода, та ми знаємо що таке сімейне щастя . І вам того бажаємо💋
 • ...
  remove_red_eye 1848
  thumb_up 77
  chat_bubble_outline 0
  share 25
  Таня Жученко
  У кожного з нас своєрідна, неповторна історія, доленосна зустріч із коханою людиною. Але ці історії складалися з подій… Події - це цікаво. Вони живуть усюди: прозаїчні та романтичні, серйозні й дивовижні, короткі та з продовженням. Маленькі історії, з яких складається життя жіночого щастя. Мені на все життя пам'ятався чудовий, весняний день 8 Березня.Саме в той день, познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком Богданом) Йому 25 мені 22, осінню 2019 р. одружились, і тепер разом з коханим складаємо багато планів на майбутнє, подружнє життя)
 • ...
  remove_red_eye 2435
  thumb_up 65
  chat_bubble_outline 0
  share 37
  Леся і Володимир Ткач
  Ми разом щасливих 11 років. Зустрічалися 5 років, а у 2013 р. одружилися. Кожний день для нас це чистий аркуш, якого ми наповнюємо змістом - нашим коханням, довірою, підтримкою, взаєморозумінням, позитивними емоціями і враженнями від пережитих подій. В сімейному житті все буває - і радощі, і сірі будні, але коли є поруч мужнє і сильне плече чоловіка, мудрість жінки, спільне світле почуття один до одного, то все складається! Найбільше щастя для нас - це наша красуня донечка. Тому кохайте один одного і будьте щасливі!
 • ...
  remove_red_eye 2981
  thumb_up 63
  chat_bubble_outline 0
  share 38
  Олена та Олег Рожко
  Нашій чудовій сім'ї 14.09 буде 9 років. Все почалось досить незвично адже ми з коханим познайомились в інтернеті. Зустрічання тривало півтора року, ми спілкуватись по телефону, але було таке відчуття наче знайомі уже не один рік. Я дуже щаслива що доля звела нас з моїм коханим Олегом, адже наше кохання подарували нам дві чудові красуні донечки. Старша особлива сонячна Ангелінка 7 рочків та Дар'я 5 рочків. Так як у кожній сім'ї були різні моменти, але разом ми сила і все долаємо міцною любов’ю. Хочу побажати моїм коханим чоловіку та донечкам, щоб наша сім'я з роками міцнішала як витримані вино, мала свою іскринку яка буде щорік яскравішою та оригінальною, та душевного спокою💕💞💖💐Люблю вас безмежно 💖💞💗
 • ...
  remove_red_eye 3192
  thumb_up 54
  chat_bubble_outline 0
  share 9
  Сім'я Ящишених Женя та Оксана
  Доброго всім дня, познайомилися ми з чоловіком банально, у поїзді, їхали у Київ, я на роботу, він до брата! Одружились, виховуємо денечку !
 • ...
  remove_red_eye 998
  thumb_up 49
  chat_bubble_outline 0
  share 20
  Дар’я Борисова
  На переломі свого тридцятирічча була закоренілою холостячкою. З дому на роботу і навпаки, вся така серйозна з принципом « не заводити романи на роботі». І ось в один зовсім звичайний робочий день, хлопець, який мені спочатку здався школярем який втік на завод підробити, нахабно і безсоромно запитав «Даш а в тебе пацанчик імеется». Перебуваючи в ступорі від того що вперше не знаходиться як з сарказмом відповісти. Я пормямляла « А ти когось хочеш посовЕтовать». І ось з того моменту «школьнік» не виходив з голови. Зустрілись ми через 1 рік, і тут почались вмовляння сходити на каву, кіно чи ще кудись. Але в мене мій принцип «не зустрічаюсь з колегами». І ось після тисяч дзвінків і мільон хвилин розмов, а також бескінечних жартів про його службу в армії «барикада впала».27.10.2017 ми пішли на ковзанку і з тих пір разом. PS. А 2,5 місяці назад ми народили синочка. І не уявляю як б я без вас двох була.
 • ...
  remove_red_eye 1618
  thumb_up 48
  chat_bubble_outline 0
  share 26
  Катерина Засаднюк
  Познайомилися 7 років тому у Вінницькій районній лікарні,в ЛОР відділенні.Вже 5 років,як у щасливому шлюбі,маємо синочка Кіріла,якому 1.4 роки.
 • ...
  remove_red_eye 3605
  thumb_up 47
  chat_bubble_outline 0
  share 66
  Інна Воловодівська
  Щаслива пара
 • ...
  remove_red_eye 2376
  thumb_up 46
  chat_bubble_outline 0
  share 24
  Інна Грицюк
  Познайомилася з чоловіком у технікумі, одружились і маємо прекрасну донечку Марію. З стого часу ми разом вже 12 років))
 • ...
  remove_red_eye 1381
  thumb_up 45
  chat_bubble_outline 0
  share 11
  Богдан Мазур
  Познайомились в 2012 році , в соц сети . З першого побачення я зрозумів що це саме та людина яка мені потрібна , 2014 року в щасливому шлюбі , маєм красуню донечку .
 • ...
  remove_red_eye 1259
  thumb_up 44
  chat_bubble_outline 0
  share 23
  Наталія Серветник
  Всім привіт!😊 Мене звати Наталія, мого чоловіка Рома❤️ Ми познайомилися 6 років тому, в нічному клубі у новорічну ніч💫 Наше знайомство було незвичним, я сиділа за барною стійкою з подругами, біля нас став молодий хлопець, який поглянув на мене, запитав як звати і сказав твердо « Ти будеш моєю дружиною!», я проігнорувала це і відвернулася від нього, скидаючи все на те що Новий рік, мабуть перебрав спиртного бідолаха 😂🤪 Ця історія забулась, ми зустрілися на наступний раз через 11 днів і з того дня ми одне ціле❤️ Ще через рік, 11.01.2015р мій коханий зробив мені пропозицію в тому самому нічному клубі, де відбулось перше знайомство, а вже 05.09.2015р, ми відсвяткували наше весілля💋 Через 3,5 роки подружнього життя у нас народилася наша кохана донечка Іринка, наш Всесвіт💫❤️ Я дякую долі, що звела наші шляхи, ти найкращий чоловік і батько❤️💋 ми тебе дуже сильно любимо❤️❤️❤️ А ми найщасливіші дівчатка поряд з тобою🥰 Наталія 22 роки, Рома 29 років.
 • ...
  remove_red_eye 2543
  thumb_up 44
  chat_bubble_outline 0
  share 31
  Марина Антоненко
  Amore
 • ...
  remove_red_eye 1724
  thumb_up 43
  chat_bubble_outline 0
  share 12
  Тетяна Старостіна
  Півтори роки тому я вийшла заміж за найкращого у світі чоловіка! Це був неперевершений день: сонячний, веселий, яскравий і щасливий! Нині виховуємо малесенького чарівного синочка, якого безмежно любимо!
 • ...
  remove_red_eye 1397
  thumb_up 43
  chat_bubble_outline 0
  share 19
  Інна Король
  З моїм коханим чоловіком ми познайомилися ще в дитячому садочку , ще тоді ділилися іграшками і гралися разом . Потім разом пішли в перший клас тримаючись за руки ми сіли за одну парту , він завжди у всьому допомагав ,але й були часи коли тягнув за косички залицявся напевно , але тоді мені це не дуже подобалося . Ми дорослішали і дивился один на одного другими очима, тоді з'явилися перші почуття, в дев'ятому класі він пішов навчатися , а я залишилась в школі без нього стало зовсім сумно , ми почали листування в соціальній мережі , потім дзвінки , зустрічі , в наших очах спалахнуло кохання . Зустрічалися ми п'ять років за цей час було багато приємних емоцій, на побачення я летіла як на крилах , а дальше ми розуміли що не можемо один без одного .Коли коханий зробив пропозицію я закричала так , потім ми відгуляли весіллячко і почали жити разом .Це таке щастя коли поруч людина яку ти знаєш ще з дитинства , вечорами ми згадуємо дитинство ,шкільні роки і сміємося з того всього ... Ми разом вже більше року осінь для нас особлива пора саме в осени в нашому житті стаюця всі найголовніші події перша зустріч , перший поцілунок, пропозиція , весілля ,а сама головна подія для нас була шостого вересня 2019 року на світ з'явився наш синочок Тимофійчик ми щасливі разом , а це саме головне 🥰Хочеця побажати всім палкого справжнього кохання , і сімейного затишку 🤗
 • ...
  remove_red_eye 2667
  thumb_up 39
  chat_bubble_outline 0
  share 21
  Уляна та Ігор Крисько
  Ми щаслива сім'я вже 1,5 року. Познайомилися здається звичайно 😅 коханий, та на той момент ми нормально і знайомі не були, взяв мій номер телефону у своїх друзів і позвонив до мене, щоб запитати чи можна до мене дзвонити😂 отак почали спілкуватися! Майже рік проспілкувавшись зрозуміли, що ми щасливі разом ❤️ одружилися і на світ з'явився сенс нашого кохання - синочок Іванко, якого ми безмежно любимо! Ми щасливі, та бажаємо щастя усім💋
 • ...
  remove_red_eye 731
  thumb_up 39
  chat_bubble_outline 0
  share 15
  Олександр Іваниця
  Голосуй
 • ...
  remove_red_eye 1556
  thumb_up 38
  chat_bubble_outline 0
  share 20
  Альона Плахотнюк
  Ми з чоловіком одружений 14-років.Чоловіка зовуть Юрій. У нас е синочек Богдан, даний Богом. Наша сімья щаслива.
 • ...
  remove_red_eye 1651
  thumb_up 33
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Тетяна Волошина
  Познайомились на весіллі у друзів, були свідками молодих! На третьому побачині коханий зробив пропозицію руки і серця, і ось вже 5 років разом! Коханого звати Артур))
 • ...
  remove_red_eye 3447
  thumb_up 32
  chat_bubble_outline 0
  share 22
  Танюшка Гречана
  Наша історія теж чимось незвична - ми знайомі ще з дитинства, часто в одній компанії гуляли, в коханні зізнавалися, в школі одне повз одного не могли спокійно пройти... так як в мене від природи незвичний колір волосся це слугувало причиною щоб мене зачепити - зараз смішно це згадувати бо малі ще були, але мама завжди казала це точно буде мій зять.. Випустившись зі школи кожен поїхав навчатися, так і перервалось наше спілкування на кілька років А знову зустрілися ми на роботі, на яку я влаштувалась, а Паша перевівся практично одночасно - почуття відразу дали про себе знати, зрозуміло що все подорослому - і я зрозуміла що це моє кохання, і моя половинка якої мені так не вистачало.. Але тут доля вирішила за нас - не пройшло і року як його забирають в АТО(на той час) і ще рік випробувань наших сердець, але цей рік ще більше нас прив'язав одне до одного, і кохання стало сильнішим. Приїхавши у відпустку Паша мені освідчився і я звісно з радістю погодилась. Разом ми 4 роки, в шлюбі 3 роки, маємо прекрасну донечку..
 • ...
  remove_red_eye 2660
  thumb_up 32
  chat_bubble_outline 0
  share 19
  Марина Кравчук
  Наше знайомство не було одним і найромантичніших, і зовсім не таким як я собі уявляла бо навіть не думала що віртуальне може бути настільки реальним. Коли вперше почула його голос і те, що йому подобається гладити волосся та навіть все, що він говорив здавалось ніби він знає все, що мені подобається. Перша зустріч, на яку я зовсім трішки запізнилася, була дуже бажаною оскільки чекали на неї приблизно два місяці і не було дня щоб ми не спілкувались. Мене чекала цікава композиція з улюблених квітів (притому що вперше запитавши які мені подобаються, вирішив що "Точно не ромашки" хах) і звичайно те без чого життя не здавалось би таким солодким, це смажені вафлі з темним шоколадом, мммм - подумала я, він знає що я хочу. І так це відбувається вже більше року, ми знаємо хто чого хоче і вміємо читати думки одне одного, доходить навіть до того що хтось з нас говорить "може досить ритись у моїй голові?!". Не хочу наврочити, але єдина суперечка була лише за те яке вино ми купимо до вечері) До моменту коли його зустріла, здавалось що не існує такого як я намалювала у своїй голові, але зараз він поруч і я його дуже люблю. Він мій єдиний, коханий і найкращий. Часто йому це говорю і чую теж у відповідь та відчуваю себе щасливою...
 • ...
  remove_red_eye 771
  thumb_up 30
  chat_bubble_outline 0
  share 7
  Марина Кальніченко
  Ми сім'я Кальніченко! Разом уже 4 роки, з яких 2 роки у шлюбі. Наші рідні домівки знаходяться досить далеко одна від одної... але доля все вирішила за нас і нам судилося зустрітись. Познайомились ми з моїм чоловіком Романом в Вінниці. У цьому прекрасному місті рік назад у нас народився синочок! Тепер ми неймовірно щаслива сім'я!
 • ...
  remove_red_eye 2315
  thumb_up 27
  chat_bubble_outline 0
  share 4
  Анастасія Чеська
  Це мій коханий чоловік Ігор, разом вже майже 7 років. Виховуємо двох чудових дітом))) Дуже сильно тебе люблю❤❤❤❤❤
 • ...
  remove_red_eye 999
  thumb_up 26
  chat_bubble_outline 0
  share 14
  Аліна Столяр
  Йде 8-й рік як ми разом з коханим Дімою. Познайомились через друзів. Зустрічались 5 років та одружились.
 • ...
  remove_red_eye 934
  thumb_up 26
  chat_bubble_outline 0
  share 8
  Віта Фігура
  Віта+Вова. Історія нашого кохання розпочалась 17.04.2014р. Познайомились випадково, через спільних друзів в соціальних мережах. За цей час наші стосунки витримали довгі місяці розлуки та сотні кілометрів. Ми дуже щасливі разом і чекаємо малюка.
 • ...
  remove_red_eye 1136
  thumb_up 25
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Аліна Панчук
  Познайомились випадково на день міста. І ця випадковісь змінила все наше життя! Разом вже щасливі 3 роки. Маємо красуню донечку👼
 • ...
  remove_red_eye 1258
  thumb_up 25
  chat_bubble_outline 0
  share 12
  Олена Малюта
  Познайомили мене із чоловіком - наші батьки так,як ми проживали на одній вулиці, коли хтось вже ходить, а хтось вчиться повзати)))) Потім разом в садочок, до школи в один клас, 11років пролетімо, ось рік після школи і як нахлинуло.....2014 році сватання, 2015 році весілля і ось 5 років подружнього життя, ми щасливі і у вогонь і у воду тільки разом!!!
 • ...
  remove_red_eye 503
  thumb_up 25
  chat_bubble_outline 0
  share 12
  Ольга Мовчан
  Ми щаслива сім'я! Маємо трьох чарівних діток! Донечку Вікусю та двох синочків-близнючків Назарчика та Богданчика! У шлюбі (16лютого 2008р.)12 років. Любимо один одного та підтримуємо у всіх життєвих негараздах та радіємо разом сімейним успіхам!
 • ...
  remove_red_eye 1786
  thumb_up 24
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Ольга Мозгова
  Історія нашого кохання ♥️ Я Оля, мені 19, моя друга половинка - Андрій, йому 23. Моя колишня колега, і його товариш по роботі запросили нас бути свідками на їхньому весіллі, там ми й познайомились(фото прикріплене), хоча на самому весіллі в людей складалось враження, що ми пара, і знайомі вже достатньо давно, він постійно тримав мою руку, був поряд, і ми не пропускали жодного танцю, здавалось, камери знімали тільки нас, такі були веселі і кайфували від самого дійства. Після другого дня весілля настав час розходитись, але Андрій пообіцяв подзвонити..і подзвонив, запросив в кіно, з тих пір ми разом. Зі мною поряд людина-сонце, з ним моє життя яскраве і різнобарвне, мій ідеальний хлопець, зовсім не такий як інші, теперішні хлопці. А які в нього ямочки на обличчі, коли посміхається - неможливо не закохатись. Я дякую Богу що звів мене з ним, що тепер я точно знаю що кохання - це не пусті слова, це вчинки. Я щаслива. І навіть якщо ми й не виграємо в конкурсі, я покажу ці рядки йому, а це + одна посмішка і +один поцілунок, це набагато дорожче для мене. Ще на останок, мабуть, напишу віршика, бо сильно надихає ця любов. Ти моє щастя, ти моя радість. Ти моя мрія і Всесвіт Ти мій коханий, ти найкращий Ти розумний і роботящий Ти моя втіха, ти моя кров Ти моя розрада і моя любов З тобою я, ніби маленька дитина Обіймаєш, цілуєш сто раз на годину Хочу усім людям також побажати Таке кохання сильне кожному мати😌
 • ...
  remove_red_eye 1167
  thumb_up 20
  chat_bubble_outline 0
  share 7
  Олександра Євтуховська
  Мене звати Олександра. Мого коханого Олександр. Для кожного з нас похід до магазину звичайна річ,от і я так думала до одного моменту... Заходячи до одного і того ж самого магазину щоразу,зустрічались поглядами з хлопцем який там працював,але нічого більшого.І от одного разу купляючи продукти я отримала листа,як у комусь романтичному фільмі, від того ж самого симпатичного хлопця,в листі написав,що хоче побачитись і познайомитись. І ось ми разом 8 років,8 щасливих років і не просто разом,а одружились і виховуємо чудового,енергійного хлопчика...
 • ...
  remove_red_eye 680
  thumb_up 20
  chat_bubble_outline 0
  share 9
  Олена Пер'ян
  Привіт всім, мене звати Олена. Своє щастя я знайшла в магазині, купила в нього телефон. Щасливі разом 2 роки, а одруженні 5 місяців.
 • ...
  remove_red_eye 916
  thumb_up 20
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Юлія Слободяник
  Ти є, ти просто є і я щаслива, Бо я без тебе – осінь без дощу, З тобою ж я – весняна тепла злива Бо я люблю, бо я тебе люблю… Ти є, ти просто є і я літаю Бо ти – мої натхненні два крила, З тобою моє серце розквітає, Бо ти весна, бо ти моя весна… Ти є, ти просто є і я душею Торкаюсь твого неба знов і знов У темноті виблискую зорею, Бо ти любов, бо ти моя любов…
 • ...
  remove_red_eye 628
  thumb_up 20
  chat_bubble_outline 0
  share 13
  Юлія Дроненко
  Я з своїм коханим чоловіком Русланом разом уже 3,5 роки, познайомилися ми осінью 2016 через нашого спільного знайомого, приїхавши на першу зустріч він зразу запропонував мені зустрічатися, хоча наші зустрічі були не такі часті, але наше кохання все перебороло, 10 липня 2017 він запропонував мені вийти за нього заміж, потім ми разом поїхали разом працювати за кордон, а вже 29 квітня 2018 році, ми одружилися, і на даний час ми вже 1,5 року як подружжя, і має маленьку принцеску , нашу донечку Златочку її зараз 10 місяців. Чоловік завжди мене всьому підримує, приймає велику участь у виховані нашої крихітки. Адже що більше для щастячка нада, дружня любляча сім'я. Я дякую Богу що Ви в мене є♥️😘
 • ...
  remove_red_eye 970
  thumb_up 19
  chat_bubble_outline 0
  share 8
  Наталiя Муратова
  Щастя-це коли у тебе э велика,дружна,турботлива та любляча сiм'я!
 • ...
  remove_red_eye 811
  thumb_up 17
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Альона Шевчук
  Життя мое наповнене коханням.Кохання це, то мiй Сашко.В прекрасному шлубi 8 рокiв!!!Пiдтримайте нас друзi!!!
 • ...
  remove_red_eye 1049
  thumb_up 16
  chat_bubble_outline 0
  share 7
  Танюша Мельнычук
  Счастливы вместе 💓
 • ...
  remove_red_eye 836
  thumb_up 16
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Олена Броніцька
  Познайомились з коханим, напередодні Нового року! Просто почали спілкуватися, потім він познайомив мене з своїми друзями представивши, що це моя кохана. Без банальних питань давай зустрічатись він вирішив, що все щоб не стало в нього на дорозі він подолає, щоб ми були разом. Потім моє день народження. Улюблені квіти та обручка з питанням "Ти згодна!". Так, згодна!!! Весілля. І от ми щасливі маючи коханого чоловіка і опору, і навпаки маючи кохану дружину і опору.
 • ...
  remove_red_eye 484
  thumb_up 16
  chat_bubble_outline 0
  share 4
  Олена Осавелюк
  Чотири роки, щастя!
 • ...
  remove_red_eye 1967
  thumb_up 15
  chat_bubble_outline 0
  share 13
  Уляна Радецька
  Ми з моїм чоловіком Віктором познайомилися на навчанні, почали зустрічатись. Було багато чого, але ми все перенесли разом. Зустрічалися 7 років, одружилися в минулого року 9 листопада.
 • ...
  remove_red_eye 679
  thumb_up 15
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Оля Пащенко
  Всім привіт 😉 мене звати Оля, а мого чудового хлопця звати Діма, познайомились 2, 6 роки тому, в інтернеті через соціальну мережу Facebook, зустрілись через тиждень в місті герой Одесі, хоть самі ми з Вінницької області, Дімка там працював, я приїхала в гості до сестри.. Зараз ми разом живемо, 2.4 роки,
 • ...
  remove_red_eye 791
  thumb_up 15
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Віталій та Ольга Семикрас
  Ми зустрічались ще зі студентських років. Познайомилися гарного літнього липневого вечора 2014 року. Сподобались один одному, але на переписки і дзвінки одразу не наважувалися. Лише у листопаді, знайшовши один одного "Вконтакті", почалося листування, а згодом і дзвінки. Коли ми зустрілися, Віталій одразу запропонував зустрічатися. Так розпочалася історія нашого кохання. Ми святкували разом усі свята, подорожували. Віталій півтора року служив народу України у Національній Гвардії. Оля чекала, часто їздила на зустрічі. З роками кохання тільки міцніло. І на 5 річницю нашого знайомства відгуляли пишне весілля. Ось уже 3 місяці ми - щасливе подружжя.
 • ...
  remove_red_eye 266
  thumb_up 11
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Яна Єлисеєва
  Мій коханий чоловік 😘 дуже сильно його кохаю...вже 6 років разом))) шалено щаслива поруч з ним.З дня на день чекаємо на поповнення,нашої довгоочікуваної донечки🤰😀
 • ...
  remove_red_eye 1304
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Мирослава Насіковська
  У шлюбі ми вже 5 рік. Скільки б не випадало на нашому шляху негараздів, ми стаємо ще міцнішими і дружнішими. Вже не уявляю і не хочу уявляти як би ми були з кимось іншим.
 • ...
  remove_red_eye 253
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Юлія Криштофор
  Наша love story розпочалась в піцерії. Протягом 3 місяців спілкувань по телефону ми з чоловіком врішили бути разом. Ми одружились. На даний момент виховуємо коханого синочка Ванюшку! Ми щасливі
 • ...
  remove_red_eye 657
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Анастасія Волохіна
  1 Рік щасливих стосунків ❣️ Познайомились випадково в автобусі, але як то кажуть випадковостей не буває, і то факт☝️ Безмежно вдячна долі за тебе. Моє тепло серця протягом року. Кохання це - одне прізвище на двох 👋 Демченко, Далі більше ☝️ Я тебе люблю❤️
 • ...
  remove_red_eye 652
  thumb_up 8
  chat_bubble_outline 0
  share 4
  Олена Коптюх
  Знайомі з чоловіком ще з дитинства, зустрічалися 7 місяців, потім одружилися , разом уже 4 роки, виховуємо синочка.
 • ...
  remove_red_eye 1081
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Ірина Димковська
  Це було кохання з першого погляду.Нашій найщасливіший сім'ї вже 30 років.Маємо троє дітей і вже троє онуків).Діти: в син і дві донечки,а внуки навпаки:,внучка і два внука) Ми дуже кохаємо один одного і навіть не віриться,що вже 30 років подружнього життя,позаду.
 • ...
  remove_red_eye 985
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Тетяна і Дмитро Тарануха і Акімов
  Познайомилися ми в училищі на 1 курсі.Почали спілкуватися ,як друзі .Пройшов рік і ми зрозуміли ,що наші почуття ,щось більше чим дружба.Потім мені мій Дмитрик придложив зустрічатися і я чесно говоря була вшоці від почутого ,але все ж таки погодилася.Але нажаль ми 2 рази розходилися ..Через моє якесь непорозуміння ..Потім через місяць ми зійшлися .І я щаслива ,що подумала і так зробила.Тепер ми разом вже 1 рік .Я кохаю свого коханого і він мене дуже кохає .І це добре ,що є взаємне кохання між половинками..Тому , якщо ти відчуваєш,що це твоя доля то хапай двома руками і ніколи і нікуди не відпускай ....Я дуже вдячна свому коханому за його підтримку і за його щире серце і почуття до мене...💋
 • ...
  remove_red_eye 1035
  thumb_up 5
  chat_bubble_outline 0
  share 4
  Яна Завадська
  ❤️
 • ...
  remove_red_eye 626
  thumb_up 5
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Сім'я Михайлівських
  Ми познайомилися влітку 2016, завдяки спільному знайомому, за що йому дуже вдячні 🙏 наша історія почалась з поїздки до коханого на Батьківщину , далі продовжили спілкуванням "ВКонтакті", дзвінками, спільними селфі, дружніми зустрічами , і так все переросло 04.10.2016 у справжні відносини ♥️ далі 04.12.16 почали жити разом , змінили декілька зйомних квартир/будинків ☺️ було все, і сварки і розлучення , але ми все подолали і зараз нас троє ♥️👨‍👩‍👦 08.03.17 я завагітніла, а 27.11.18 родився наш коханий хлопчик , наш янгол, наш Всесвіт - Артемка ♥️♥️♥️ а вже 09.01.19 ми вступили в шлюб ♥️🎉 Дуже кохаю своїх мужчинок і вдячна Богу за те , що вони в мене є ♥️ Діма - найкращий чоловік та просто прекрасний тато ♥️ він опора та підтримка, ніжний , романтичний, сильний, розумний , уважний, щирий, добрий , та просто найкращий ♥️ Дякую долі за тебе ♥️ ти моє все ♥️
 • ...
  remove_red_eye 1082
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Наталья Безрученко
  На свято закоханих буде 5 річниця нашого щасливого, казкового життя!Коли я була маленькою, мати казала, що колись у моєму серці поселиться щось, схоже на метелика: дуже красиве, тендітне й крихке. Мій метелик поселився в серці, коли я зустріла його!Полюбити людину, яка відповідає тобі взаємністю, - це саме собою диво. Але ще краще, ще важливіше знайти в цій людині споріднену душу. По-справжньому споріднена душа - це про того, хто розуміє тебе, як ніхто інший, любить, як ніхто інший, хто завжди поруч, що б не трапилося... Кажуть, ніхто не вічний. Але я переконана, що для деяких любов – безсмертна.
 • ...
  remove_red_eye 1278
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Мила Макарова
  Познакомились на свадьбе у сестры. Теперь с мужем (Леонид) воспитываем прекрасного сыночка.
 • ...
  remove_red_eye 1113
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Володимир Галкін
  -)
 • ...
  remove_red_eye 2017
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Леся Леонтьєва
  Познайомились у Вінниці.Разом працювали, такий собі службовий роман.У шлюбі уже 16 років.Виховуєм 4 діток.
 • ...
  remove_red_eye 1267
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Анна Гулівата
  Разом уже 5 років, у вересні одружились. У нас все просто-він готує їсти, а я прибираю😂
 • ...
  remove_red_eye 1167
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Дмитрий Барановский
  Я знал заочно Александру, очень хотел с ней познакомиться по сколько визуально она мне всегда нравилась, в один прекрасный день она попала в моё поле зрение в социальной сети, начали переписку, общение, в один день в (пасху) мы решили уехать с города и поехали в Одессу, спустя сутки я понял что я безгранично влюбился! Что это именно тот человек которого мне не хватало, и понеслась..) начали путешествовать, начали совместный бизнес, после чего у меня отпали все сомнения касаемо этого человека! И я понял что я хочу связать свою жизнь с ней, в очередную нашу поездку я планировал сделать предложение в каком то красивом месте, но не тут те было, мы проездом были в Хмельницком решили зайти в Торговый центр в магазин, выходя с торгового центра подходя к нашему автомобилю, я не сдержался и прям на парковке стал на колено достал кольцо и сделал предложения! Её ответ был просто прекрасным «ДА» и те эмоции которые меня переполняли я никогда не забуду!
 • ...
  remove_red_eye 670
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Тетяна Дудник
  Разом 3 роки...Маємо маленького синочка😍
 • ...
  remove_red_eye 654
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Микола❤Анна Джуринські
  Мій коханий Микола, та синочок Макарчик, це джерело натхнення, радості, енергії, стимул жити та творити, створювати і вдосконалюватися. Це непередаване відчуття захвату, що ти любиш і тебе люблять! ❤❤❤
 • ...
  remove_red_eye 377
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Катерина Слободянюк
  Ми - Слободянюки. Катерина (31р), чоловік Ігор (35 р.). Разом ми 15 РОКІВ!!! З них 5 зустрічалися і 10 в шлюбі. Маємо двох чудових діточок: Олексія та Веронічку. Ми щаслива сім'я!!!
 • ...
  remove_red_eye 348
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Алла Выгонюк
  Ми разом вже 7 років♥️ Впевнена, що на нас чекає щасливе майбутнє 😘
 • ...
  remove_red_eye 337
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Яна Завада
  Наша історія почалась два роки тому,познайомила нас моя знайома.Почали спілкуватись і це переросло у родину і я дякую долі за такого чудового чоловіка і батька моїм дітям.Цінуйте своїх коханих і бережіть сім’ю!
 • ...
  remove_red_eye 1174
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Марина Павельська
  Ми - творчий музикант Ілля та жіночна Марина гармонійно поєднали своє життя один з одним. Це таке неймовірне щастя, відчувати постійну підтримку та рівновагу у житті, а коли це все ще й пов‘язано коханням - просто мрія. Ми несемо наше тепло та щирість крізь роки, радіючи кожному моменту❤️
 • ...
  remove_red_eye 1030
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Евгений, Ольга Мазурик
  Мы крепкая, дружная семья, воспитываем прекрасного сына, будем рады Вашим голосам. !
 • ...
  remove_red_eye 692
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Сергій Дехтяр
  Сергій та Аня❤💑
 • ...
  remove_red_eye 508
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Юрій та Тетяна Швець
  Познайомились ми випадково) Це було більше року тому, біля кафе «Мисливець» у Гайсині. Ми по з подругами святкували дівич вечір подруги Віки. До моєї найлібшої подруги Ксюша приїхав хлопець з друзями, проїздом на роботу, я вийшла з нею до її хлопця з друзями, де й і познайомилась з майбутнім чоловіком.
 • ...
  remove_red_eye 433
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Юрій та Тетяна Швець
  Щасливі♥️
 • ...
  remove_red_eye 347
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Світлана і Сергій Колісник
  Наша сім'я народилася 16 років тому. Маємо двох чудових донечок Анастасію і Анну.
 • ...
  remove_red_eye 329
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Катерина Слободянюк
  Катерина 31 рік, чоловік Ігор 35 років. Разом 15 років. Маємо двох діточок: Олексія та Веронічку. Ми щасливі!!!
 • ...
  remove_red_eye 259
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Самойлова Юлия
  Счастливая семья Самойловым ❤️😊 Вместе восемь лет любви❤️❤️❤️
 • ...
  remove_red_eye 117
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Катерина Кузевич
  Ми не ідеальні проте щирі💞
 • ...
  remove_red_eye 1183
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Анастасія Покус
  Ми познайомились в інтернеті, ще за часів «вконтакті». Я зрозуміла, що це моя доля щє не бачивши його ніколи. Ось так ми разом вже 5 років. А 15 лютого рік як одружились.
 • ...
  remove_red_eye 857
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Яна Котовська
  Ми з Ігорем працювали на одній роботі! Службовий роман = щасливі разом 3 роки = весілля = народження синочка❤️
 • ...
  remove_red_eye 745
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Вова і Ксюша Ростецький І Коновал
  Ми з коханою познайомились в чарівну новорічну ніч . Ця зустріч відбулася завдяки спільним друзям. Настрій свята,ш дурощі, феєрверки, танці - дали можливість добре розгледіти один одного))))).Виникла симпатія з моєї сторони, але дівчина не сприймала мене всерйоз.З кожним днем я розумів,що хочу бути поруч саме з нею і вирішив брати цю неприступну фортецю штурмом.Кажучи чесно,це було нелегко.Я випрошував зустріч,приходив без попепеджень сам,дарив квіти,цукерки,подаруночки невеличкі,говорив приємні слова та компліменти,навіть співав їй пісні ( хоча ні слуху ні голосу не маю)......і нарешті (через місяць)диво сталося,вона погодилася бути моєю дівчиною❤.Вона змінила моє життя на краще у всьому,за що я їй безмежно вдячний.Ми вже 2 роки разом,і за цей період було всяке: і сварки,і обіди,і радість ,і сльзи,і бажання придушити один одного😂,але це лише зміцнило наші відносини.Люблю в ній все,ціную,мрію зробити щасливою її до кінця,бо вона на це заслуговує(вона терпить мене,а я ще той подарунок).В найближчому майбутньому хочу бачити її в ролі своєї дружини,і я не здамся)))) Надіюся на диво,на таке,яке сталося і в новорічну ніч,коли доля дала нам шанс зустрітися❤
 • ...
  remove_red_eye 768
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Олена Жиляк
  Щасливі разом...
 • ...
  remove_red_eye 696
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Аня Дехтяр
  Щасливі❤
 • ...
  remove_red_eye 874
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Сім'я Шевчуків
  "Через терни до зірок" - це твір .... "Через терни до счасття" - це гасло нашої щасливої сім'ї... Нині зорі привітливо Нам посміхаються, Ми на краю вже землі. Міцно кохання нами тримається. В небі ми, як два кораблі. Так відчуваю силу тяжіння І в невагомості блаж. За бортом образ ніби тління Нових відносин віраж. Наше знайомство, наші відносини, та і ми один для одного як подарунок долі...
 • ...
  remove_red_eye 744
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Вікторія Леонідівна
  Коханого звати Сергій, йому 22. Познайомились ми в школі, разом вже 5 років!
 • ...
  remove_red_eye 686
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Вікторія Новаківська
  Наше знайомство з Ігорем (26років) розпочалося 6 років тому «Вконтакте». На той момент я не планувала ніяких відносин, але все ж він мене чимось зачепив ) Щаслива поруч з ним, моя підтримка і опора. Разом 6 років, 1,5року як одружилися. Маємо маленьку крихітку Маргаритку (11 місяців). Сім’я - це дорогоцінний скарб, який потрібно берегти. Сім'я - це там де панує любов та спокій.
 • ...
  remove_red_eye 420
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Юлія Олійник
  Ми дуже щаслива сім'я.
 • ...
  remove_red_eye 354
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ірина Чорна
  Мого коханого чоловіка зввти Олексій, йому 33 роки. Познайомилися ми в університеті, він проходив практику у нас фізкультурі. Але тоді наші серця не загорілися від палкого кохання. Згодом він знайшов мене у соцмережі(він мене не впізна, а я впізнала). Через рік одружилися, і ще через рік народився синок Женя)))) разом ми уже7 років, 6—одружені)))
 • ...
  remove_red_eye 245
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ксюша Мазур
  Всім привіт мене звуть ксюша а мого коханого саша взагалі знайомі 4 роки але зустрічаємось лише 2 р. Познайомила нас моя сестра але тоді я на нього незвернула уваги. Так вийшло що 2 р.тому ми случайно зустрілись на дорозі тільки він ішов з роботи я ми ішли гуляти. Я його тоді навіть невпізнала але мене зацікавила його посмішка і ми почали спілкуватись і в одну мить саша сказав а ти що мене непамятаєш я сказала що ні він розказав всі деталі і так вийшло що ми тепер разом і я його дуже люблю
 • ...
  remove_red_eye 253
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ірина Петренко
  Мы з чоловіком познайомились в 2016 році .Я через соціальну мережу продавала свій абонитент в спортзал.А мій коханий захотів його купити .Так і зав'язались стосунки.А в 2019 році ми вже одружились.
 • ...
  remove_red_eye 250
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Марія Склончак
  Ми познайомилися в літку 2018 року, ми з дівчатами йшли настроїти струни в гітарі до Толі. І вийшло так що не тільки струни ми настроїли))
 • ...
  remove_red_eye 252
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Тетяна Корнівська
  Ми з мужем звати Андрій познайомилися на сайті ВК. Ми живем 6 років. У нас є дві донечки Соломія і Злата. Ми щаслива сім'я))
 • ...
  remove_red_eye 250
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Юлія Мальована
  Разом майже рік🥰
 • ...
  remove_red_eye 220
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Тоня Литвинюк
  Щасливі❤️
 • ...
  remove_red_eye 209
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Наталія Фурлетова
  Мій найдорожчий чоловік Ваня. Одруженні 3 роки . Маємо наш найдорожчий скарб нашу донечку Златочку.
 • ...
  remove_red_eye 177
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Віталій Вишневський
  Моя кохана
 • ...
  remove_red_eye 177
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ирина Груднак
  Ми з моїм коханим молодим чоловіком Віталієм уже 6 років разом. Я дуже щаслива і дуже його кохаю😘😘😘
 • ...
  remove_red_eye 175
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Марина*Сергій Алексієвич
  Заочно знали один одного але ніяк ненаважувались познайомитись, але доля все таки вирішила все за нас, і від моменту нашого знайомства пройшло 9 місяців як святкували весілля❤ разом уже 3 роки, і уже зростає наш плід кохання синочок Олександр😍
 • ...
  remove_red_eye 208
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Наталия Петренко
  Мы с любимым познакомились в знакомого дома ещё когда мне было 11 лет.Сначала гуляли в одной компании,я хоть была маленькая но он мне безумно нравился,как оказалось я ему тоже.Но тогда мы быть вместе не могли😔Было такое время когда мы перестали общаться😔И вот прошло 4 года и мы случайно встретились,и тогда я посмотрела на него и поняла что очень его люблю.Все эти годы я думала о нем,и он обо мне🥰Тогда он мне росказал как сильно тогда хотел быть со мной,но не мог,я была маленькая 🥰На следующий день после того как мы встретились мы начали встречаться это было 11.08.2015 💖За что я Богу блогодарна🥰 29.11.2017 Мы поженились💍👰🤵И у нас родилась маленькая принцесса Софийка 18.021.2018🥰💖 Спасибо любимый муж за эти 6 лет💖 Я тебя очень сильно люблю 💖
 • ...
  remove_red_eye 97
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Галина ХИТУН
  Кохання з першого погляду. Разом 33 -роки. Вінчались на свое срібне весілля. Медовий місяць продовжується.....Два весілля ми уже відсвяткували -плануємо ще одне на 50....
 • ...
  remove_red_eye 90
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Олександра Ларкіна
  Ми сім’я Ларкіних ❤️Наше кохання зародилося 9років тому,а після народження донечки тільки ще більше посилилось !Нашій родині вже 7 років ,але вони пройшли як 7днів ,тому що головна історія про любов завжди наша 💗💗💗
 • ...
  remove_red_eye 90
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Крістіна і Денис Викалюк
  Ми разом 7 років з них 2 роки одружені ,ми дуже щасливі разом.Познайомились на першому курсі навчання у коледжі.
 • ...
  remove_red_eye 92
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Лілія Кравець
  Доброго дня усім учасникам та всім хто мене знає, прочитала багато історій кохання і захотілося мені поділитись також про своє! Це було наче вчора (але вже в шлюбі 6 років). Одного зимового вечора вирішила зайти до сеті інтернетової, щось там собі переглядала, коментувала, а тут смс мені '' Привіт, як справи? "- я весела людина, як завжди можу відповісти з гумором.. (як у мене справи🙃????!!! ), але мені наче щось підсказало, відпиши все добре,так я і зробила... І відправила йому 🤗, потім він знову відписав, мене звуть Павло давай поспілкуємось, якщо не важко дай номер телефону.-я пишу не важко - тримай🏧так ми спілкуватись майже місяць і вирішили ми зустрітись - це було 2 січня 2013року, зустрів мене з квітами в руках😍💐💐💐💐. Коли ми зустрілись ми сподобались один одному і мій коханий запропонував мені зустрічатись, а уже при треті зустрічі коханий мені запропонував руку та серце і я погодилась😍😍через пів року ми зіграли Весілля яке відбулось 11. 08.2013 року!!! І ми з коханим від того часу 7 років разом. PS. (хоча я Вам скажу за 7 років всяке було....🙃🙃🙃😍😍😍😘😘😘😊😊😊, але я ніодного дня не пошкодувала, що доля нас звела! І я маю надію що ми з Коханим ще зіграєм не тільки Золоте весілля... Дякую всім за увагу!!!
 • ...
  remove_red_eye 91
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Віта Фігура
  Віта—Вова. Познайомилися в 6 років тому, через спільних знайомих. За цей час наші стосунки витримали довгі місяці та сотні кілометри розлуки. А зараз ми дуже щасливі разом і чекаємо на малюка.
 • ...
  remove_red_eye 90
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Богдан Слободнюк
  Історія нашого кохання почалась ще з соціальної мережі Вконтакте, 3 роки тому. Вона залишила вподобайку під моїм фото. Їй стало цікаво хто приїздить до її сосідки в гості. Проспілкувались зовсім мало, потім вона поїхала в інше місто, бачитись почали дуже рідко, а потім приїхала на практику, ми знову почали спілкуватись. Я вирішив для себе що це кохання мого життя. І вирішив їздити до неї в Одессу. І через два місяці освідчився! Її відповідь була "Можна було б"! І так ми з того часу разом!
 • ...
  remove_red_eye 106
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Яна Єлисеєва
  Мій коханий чоловік 😘 вже 6 років разом,шалено щаслива поруч з ним)))
 • ...
  remove_red_eye 86
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ника Хараим
  Познакомились в кругу друзей, и так стали муж и жена..И через год у нас появилась любимая доченька.
 • ...
  remove_red_eye 109
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Леся Ленська
  Леся+Коля Зустрічалися ми ще шістнадцять років тому, перше КОХАННЯ 🥰 Ми розійшлися, весь цей час періодично згадували один про одного, та не бачилися. Пройшло п'ять років в інтернеті зустрілися привітали один одного з новим роком, та про інше і мови не могло і бути, тому що я була вже одружена і мала вже синочка. Коля через деякий час видалив сторінку в ВК і ми знову нічого не знали один про одного 😥 пройшло ще десять років ми зустрілися випадково в ресторані. Він не був одружений, працював в Данії приїхав у відпустку, залишився останній день відпустки. А я вже була розлученна і мала 2х діток. Він запросив мене на побачення і ми провели останній день відпустки разом. Він поїхав і сказав, що приїде через один рік 🤦 Спілкувалися ми по вайбер три місяці, потім вирішили зупинитися у Києві 🥰 ми погуля і знову роз'їхалися пройшло ще три місяці і нарешті він сказав, більше не витримує і їде додому, до мене 💏 Коли він приїхав все було прекрасно, та нажаль не довго 🥺🤯😱 Взнали наші вороженьки 👿🌪️☄️🔥 Почали розказувати його батькам все чого немає і не було. Ми розходилися сварилися😳😤 І ось прийшло наше щастя. Ми самі з маленького, але дуже відомого міста Хмільник. У червні 2019 ми переїхали всі до міста Вінниці. Ми щасливі, ми дуже КОХАЄМО один одного і саме головне дітки теж щасливі, наші батьки теж приняли нас і наше рішення.
 • ...
  remove_red_eye 98
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ганна Гринько
  Познайомились випадково в інтернеті . Вадим виявився братом моєї колишньої одногрупниці♥️ Разом 1 рік
 • ...
  remove_red_eye 78
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Наталія Шеремета
  Мій найрідніший чоловік❤️
 • ...
  remove_red_eye 101
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Илона Гюмюшлю
  Познакомились 6 лет назад у друга на день рождение ) В браке 5 лет ! У нас прекрасный сын и дочка ❤️
 • ...
  remove_red_eye 91
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Вікторія Доценко
  В одній годині кохання- ціле життя.Так сталося і у нас ,ми познайомилися з моїм майбутнім чоловіком в інтернеті. Він відразу наполягав на зустріч,пізніше обоє зрозуміли ,що в нас багато спільного і ми дуже схожі. Зустрічались не довго,а тому майже відразу відбулось знайомство з батьками .Зараз ми уже 4 роки разом,виховуємо донечку.Дуже щасливі ,адже дитина розмалювала наше життя іншими прекрасними барвами.
 • ...
  remove_red_eye 47
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Олександра Гнатковська
  Коля і Саша.10 років разом...Маємо 4 чудових діток. Вважаємо,що потрібно насолоджуватися життям ....і робити це кожного дня!!!
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

21:01 «Готові дати відсіч ворогу». Добровольці продовжують готуватися до оборони photo_camera 20:39 Чим багата подільська кухня? Смачний тест від 20minut.ua 20:13 Спортшкола олімпійського резерву запрошує дітей на безкоштовні заняття з баскетболу photo_camera 19:26 Вінничани в складі збірної України боротимуться за медалі на Євро із хокею на траві «5 x 5» Від читача 18:19 Лохотрон на продуктовом рынке Лесопарк на Вишенке. 19:19 «Запитів від бійців багато». Вінничани розробили для фронту акумулятор і назвали його BanderaPower 19:10 Завдяки волонтерам область отримала майже 12 тисяч пляшечок дефіцитного дитячого харчування play_circle_filled 19:06 «Не пийте крижану воду і не відчиняйте вікна»: поради лікарки, як поводитись під час спеки 18:58 Не допомагайте ворогу, або як поводитися в соцмережах 18:26 Розслідування завершили. Судитимуть банду з Ладижина, яка виготовляла наркотики play_circle_filled photo_camera 17:41 Блювати кілька тижнів чи навіть місяців після кишкової інфекції. Чи небезпечно це, розкаже лікар 17:11 У центрі міста гвардієць освідчився військовій ЗСУ. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 16:01 Цьогоріч відремонтують дороги на 17 вулицях у приватному секторі photo_camera 15:25 Лідер «Динамо» Віктор Циганков одружився з вінничанкою. Земляк поділився фото з весілля photo_camera 15:02 Двоє вчителів з Гайсина купили за шість тисяч підробні ковід-сертифікати 13:59 По Кременчуку рашисти запускали ракети типу «Х-22»: відео та деталі від СБУ play_circle_filled photo_camera 13:01 Електронний проїзний: економія для тих, хто багато їздить у громадському транспорті 12:28 Порятунок коней, мільйон в шкарпетках та інше важливе за 29 червня у Вінниці 11:47 Вінницькі лікарі записали патріотичне відео до Дня Конституції України (блог МЦ Нейромед) 11:45 Негода у Вінниці знеструмила вісім вулиць. Працюють електрики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up