Марина ВОЛОШИНА
(063)2590646
Марина ВОЛОШИНА - Всі Статті (6)

У коворкінг-центрі ДонНУ 18 листопада активісти з ГО ФРІ організували вечірку «Ковток Мексики». Захід охопив близько 60 людей: як дорослих, так і молодь. Вхід був платний – 35 гривень. Що з цього вийшло, читайте та дивіться далі.

Сьогодні доволі незвичне та “негучне” свято - День студента. Проте це чи не єдина можливість відпочити та відсвяткувати вічно недоспаним та стомлених навчанням студентам. Спеціально до цього дня ми вирішили опитати майбутніх учнів ВНЗ щодо їх очікувань від майбутнього студентського життя. Отож, які думки панують серед старшокласників Вінницького Технічного Ліцею?  

Іноді приходить думка, що давно уже пора вийти із зони комфорту або почати досягати своїх цілей, ставати розумнішим та щасливішим. Але що роботи, щоб втілити все це в життя? Необхідно почати, зробити перший крок до свого успіху, а в цьому можуть допомогти наші рідні громадські організації.

  У суботу, 18 листопада, вінничани зможуть більше дізнатися про Мексику. Правда, за це доведеться викласти 35 гривень. Але організатори запевняють, що вигоди не шукають.

В минулу неділю в Центрі підліткових клубів «Універ» вперше у Вінниці пройшов тренінг «Як стати успішним» Журналіст взяв участь і поцікавився, чи цікаво було тим, хто теж прийшов на заняття  

На чому змушені економити вінничани? Що потрапляє в категорію «не можемо собі дозволити»? Які способи економії радять городяни? Ми вирішили зробити невеличке дослідження за допомогою шести вінничанок різного віку і соціального статусу

keyboard_arrow_up