До перепрофільованого відділення вже з 14 жовтня бригади екстреної медичної допомоги почали доставляти перших пацієнтів.
Як повідомила в.о. головного лікаря «Фтизіатрії» Ніна Гончар, на ранок 16 жовтня у відділенні на лікуванні знаходяться 53 пацієнти, 32 із них з Вінниці, решта – з районів. Більшість хворих – літні люди, майже всі вони потребують кисневої підтримки.
«Ми серйозно готувалися до прийому хворих на COVID – 19, тож вдалося на 90 % забезпечити відкриті ліжкомісця киснем,— зазначає Ніна Гончар.— В закладі наявні 4 апарати ШВЛ, ще один високого класу будемо закупляти додатково. Немає критичної нестачі медичних кадрів – роботу з персоналом ми провели заздалегідь, тож на даний час сформовані бригади анестезіологів інфекціоністів, терапевтів та й медичні сестри майже всі погодились залишитись».
За словами в.о. головного лікаря, на даний час можливість надавати кваліфіковану допомогу мають три відділення на трьох різних поверхах.
В одному лікуватимуть пацієнтів з підозрою на Covid-19; у другому, окремому відділенні, перебуватимуть хворі з підтвердженим коронавірусом. І ще одне відділення надаватиме медичну допомогу пацієнтам із пневмоніями. Наразі розробляється логістика для ефективного використання наявних потужностей.
Довідка:
Читайте також:
МОЗ запропонував і уряд продовжив карантин до кінця року. Чи підтримуєте? (ОНОВЛЕНО)
Вінницьких школярів розпустили на канікули. Коли виходити на навчання?
Вінниця розгорнула 350 «ковідних» ліжок. Але лікарні вщент заповнені хворими
Куди везуть інфікованих? ТОП питань до Борзова про COVID-19 в області
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 26 від 25 червня 2025
Читати номер
Трупів з палат не забирають, по 4-5 годин лежать з хворими!!!
Як вам лікуватись в таких умовах???
Мама там помирала в муках, просила допомоги... Єдина допомога це сусідка по палаті.