Вінницький веслувальник здобув срібло на етапі Кубку світу. Нагороду присвятив ЗСУ

• З 20 по 22 травня у м. Рачице (Чехія) відбувся перший етап Кубку світу з веслування на байдарках і каное.
  • Вінницький веслувальник, вихованець школи вищої спортивної майстерності Дмитро Даниленко разом із напарниками успішно виступив на олімпійський дистанції 500 метрів.

Дмитро Даниленко разом зі своїми напарниками по човну Олегом Кухариком, Ігорем Труновим та Іваном Семикіним виборов срібну медаль. Українці поступились лише 00.97 секунди олімпійським призерам у Токіо-2020 з Іспанії. Про це повідомив в.о. директора вінницької ДЮСШ з веслування імені Ю. Рябчинської Роман Копистинський.

— Дякуємо хлопцям за медаль та водночас вітаємо з призером Кубку світу з веслування тренера Дмитра — Світлану Сергун, — прокоментував він.

Свою світову нагороду хлопці присвячують захисникам України.

— Безмежна подяка і шана всім захисникам нашої країни. Завдяки вам ми маємо можливість нагадувати всім за кордоном про війну та необхідність підтримки України в боротьбі проти загарбницької орди. Ця перемога завдяки Вам та для Вас! —  сказав Іван Семикін.

Вже через декілька днів відбудеться другий етап Кубку Світу з веслування на байдарках і каное у м. Познань (Польща). Бажаємо хлопцям легкої води, сил та успіху в цих змаганнях.