Дівчина на одній нозі, дідусь з клубу «Ювентус» та дівчинка Софійка, якій майже виповнилось два роки. Поговорили з одинадцятьма учасниками AUTO.RIA Вінниця Напівмарафон, які найбільше нас здивували.
Звичайно, ми могли когось пропустити. Додавайте в коментарі фото людей, які вас здивували.
Одеситка Тетяна Воротіліна пробігла напівмарафон на одній нозі. Замість іншої у дівчини протез. Раніше Тетяна займалась тенісом, але через автомобільну аварію у 2015 році втратила ногу. Дівчина не лише не закинула зайняться спортом, але й почала приймати участь у забігах на довгі дистанції. Ми писали з дівчиною інтерв’ю, яке можна прочитати тут.
Лариса Лабарткава приїхала на забіг зі Львова. Жінці 69 років з яких 20 вона займається бігом. Приймала участь у чемпіонаті світу. Цьогоріч посіла друге місце на ультрамарафоні у Білорусії, де під час 48-годинного забігу подолала 212 кілометрів. У Вінниці пробігла дистанцію у 21 кілометр. Для того щоб у такому поважному віці бути в гарній фізичній формі вона рекомендує бігати, тренуватись і мати волю до перемоги.
Вінничанин Павло Куницький біг десятикілометрову дистанцію у сорочці з пінгвінами та шапці Санта Клауса. 23-річний хлопець розповідає, що бігом займається п’ять років. У Вінницьких забігах приймає участь вже третій раз.
- Одягнувся так, бо в мене був гарний настрій, - розповідає Павло Куницький. - Сьогодні мені захотілось здивувати вінничан.
Батько маленької дівчинки, Ігор Слощинський, розповідає, що дівчинці майже виповнилось два роки. На забіг вони прийшли у двох, мама залишилась вдома.
- Вигадували різні варіанти того, як бігтимемо, - розповідає батько дівчинки Ігор Слищинський. - Пробували бігти в рюкзаку, але так незручно. Вирішили, що вона просто сидітиме в мене на руках. Це наш перший забіг.
Дмитро Нікітішин розповідає, що вони зі своїм псом Вольтом спеціально готувались до забігу. Тренувались зранку і ввечері. Пробігли 1,5 кілометри і зірвали бурю аплодисментів глядаяів на фініші. За словами Дмитра, його собака оселилась у Вінниці нещодавно.
- Вольт жив у батьків в Погребищенському районі, але його вкусив кліщ і я забрав його підлікувати у Вінницю, - розповідає чоловік. - Собаці три роки, вона розуміє команди і має спокійний характер.
82-рчний Віктор Фірсов розповідає, що бігом почав займатись у ще у 60-х роках. На цьогорічному забігові долав дистанцію у 1,5 кілометри.
- Жалкую, що цьогоріч не тренувався так як потрібно і як наслідок не зміг би пробігти 10 кілометрів, - розповідає Віктор Фірсов. - Бігом займаюсь дуже давно, починав ще у 60-х роках. Тоді було модно організовувати бігові клуби, я був у складі «Ювентусу»
На забіг чоловік прийшов в одязі з емблемою Вінницького клубу бігу «Juventus» 1977 року
Віктор Юрченко приїхав з Житомира. Розповідає, що бігати почав у 2013 році. Хотів сходити в гори і вирішив так підтренуватись, але втягнувся і біг вже не покидає. Вінницький напівмарафон пробіг за 1 годину 34 хвилини. Приїхав з друзями та дочкою
- Демобілізувався в серпні 2016 року, з того часу у мене цей прапор, - розповідає . - На ньому слова від моїх побратимів з 36-ї бригади морської піхоти. Я був командиром підрозділу.
Найдорослішим учасником дистанції на 10 км серед чоловіків став Микола Дудік.
- Я хотів бігти напівмарафон, однак не встиг зареєструватись, - розповідає чоловік. - Я на на стадіоні через день бігаю напімарафон і дуже хотів пробігти тут, але не вийшло. Побіжу наступного року. Хочу подякувати усім організаторам за такий класний захід. Це велике свято для нас. Бажаю всім бігати і мати спортивне здоров’я.
Джорж Стентон та Патріс Станковіч вже два роки живуть у селі Немішаєво Київської області. Працюють волонтерами у Корпусі миру.
- Мені дуже подобається, що ми з друзями бігаємо разом, - розповідає Джорж Стентон. - У Вінницю приїхали спеціально для того, щоб взяти участь в забігу. Це дуже гарне місто, яке вразило мене великою кількістю зелені.
За словами Еміля Ізмайлова, він вже приймав участь в Українських забігах. Чоловік їздить по світу, щоб побігати у різних місцях. Зараз живе в Туреччині, заробляє на життя імпортом товарів.У Вінницю приїхав вперше.
- Вчора прилетів з Баку в Київ, сьогодні у Вінниці, - розповідає Еміль Ізмайлов. - Траса мені дуже сподобалась. Я не очікував, на такий теплий прийом і дуже привітні люди. Напівмарафон пробіг за годину і тридцять п’ять хвилин. Результатом задоволений.
Maciej Wojciechowski - радник з питань підготовки поліцейських, який разом з представниками Канадської поліцейської місії в Україні на базі Центру професійної підготовки ГУНП проводить тренінги для поліцейських інструкторів з особистої безпеки. Масiej очолює напрямок вогневої підготовки у поліцейській академії міста Щитно. Взявши участь у забігові він підтримав вінничан, які пропагують здоровий спосіб життя.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 12 від 19 березня 2025
Читати номер
Анатолий Качан
Марішка Загоруйко reply Анатолий Качан
Дякуємо вам за участь!
Yliya Dierbienova
Vadim Skripnik
Мій вчетель з метрології!