«Elite Cup» зібрав майже півтисячі гімнасток із різних регіонів

«Elite Cup» зібрав майже півтисячі гімнасток із різних регіонів
  • У Вінниці, на базі СК «Нокаут», відгомонів 11-й відкритий турнір з художньої гімнастики «Elite Cup». Він зібрав близько 480 учасниць.
  • Вони представляли 20 команд із різних міст України: Києва, Харкова, Одеси, Житомира, Рівного, Вишгорода, Калинівки, Вінниці і Хмельницького.

Організаторами змагань були тренери клубу Elite Дарʼя Чернякевич і Ольга Оксамитна. За їхніми словами, цього року Кубок став особливим. Адже вперше для гімнасток (починаючи від категорії 2015 р.н. до групи майстрів спорту України) були започатковані фінальні вправи.

До фіналів виходило по дев’ять спортсменок в кожній групі. Через це суддям стало легше порівнювати найсильніших. І підсумкові результати стали більш точними і закономірними. Переможниці в кожній групі, на радість дівчаткам, отримували великі іграшкові панди.

Нагороджувалися призерки не лише у багатоборстві, але й в окремих та фінальних вправах.  

Відео дня

— Багато наших спортсменок стали переможницями. В групі майстрів спорту України перемогла Соломія Чирка, серед кандидатів у майстри — Юлія Плахова і Єва Пинько, серед дівчат 2013 р.н. — Єлизавета Харченко, 2016 р.н. — Аліса Смішна, 2017 р.н. —  Мілана Соцька. Турнір мав статус яскравого закриття сезону, а новий  —  розпочнеться вже у вересні, —  розповіла Дарʼя Чернякевич. 

 

Читайте також:

Кубок Вінницької територіальної громади зібрав рекордні дві тисячі юних футболістів

Представники Вінниччини посіли перші місця у змаганнях «Швидше, вище, сильніше — разом!»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up