Січневі акції та знижки на медичні послуги у Вінниці (партнерський проект)

Січневі акції та знижки на медичні послуги у Вінниці (партнерський проект)
 • Медичні центри Вінниці час від часу пропонують акції та знижки на свої послуги.
 • Саме тому, для вашої зручності, ми зібрали їх в одну добірку

Акційні пропозиції:

Консультація гінеколога та УЗД органів малого тазу в МЦ BP Medical 

BP MEDICAL - це команда, яка допомагає залишатись здоровими та щасливими.

Коли мова йде про непростий діагноз, про захворювання, яке потребує комплексного підходу. Ми завжди готові прийти на допомогу. Тому що маємо широкий спектр спеціалістів.

Лікування в нашій клініці проводиться за сучасними американськими та європейськими протоколами. Для наших пацієнтів це можливість отримати доступ до найкращих світових методик лікування, не виїжджаючи за кордон.

Сайт: bpmedical.com.ua
Інстаграм: bp.medical
Фейсбук: Bpmedical
Телефон: (050) 211 99 22
Адреса: м. Вінниця, вул. Стрілецька 7Д
                   вул. Князів Коріатовичів 168а


FotoFinder або цифрова дерматоскопія в МЦ ОнкоХелпКлінік 

Хіміотерапія в Onco Help Clinic - один із методів лікування злоякісних новоутворень. Він полягає у введенні в організм пацієнта різними шляхами (внутрішньовенно, внутрішньоорганно, внутрішньочеревно) особливих хімічних речовин, що мають спрямовану цитостатичну дію на клітини пухлини.
 
Цифрова дерматоскопія - це процедура створення унікальної «бази даних», до якої входять цифрові фотографії високої якості всіх ділянок шкіри (з голови до п'ят, з усіх боків) з позначкою всіх новоутворень, що є на ній. Макрофотографії родимок доповнюються дерматоскопічними мікрофотографіями, що створюються за допомогою цифрового дерматоскопа FotoFinder. Надалі при повторних візитах усі зображення порівнюються із попередніми.

Акція: лише у січні 2023 року пройдіть цифрову дерматоскопію зі знижкою 50% - 1000 грн, замість 2000 грн.

Загальна онкологія - це комплексне обстеження, первинна та уточнююча діагностика пухлинної патології. З використанням сучасного обладнання наші спеціалісти встановлять стадію захворювання, визначать поширеність пухлинного процесу. На міждисциплінарному консиліумі за участю провідних фахівців визначається тактика ведення пацієнта, за необхідності, план комбінованого та комплексного лікування.
 
Широкий спектр лабораторних досліджень із використанням найновіших методів та технологій, які дозволяють отримати максимально точні результати діагностики.
 
Онлайн консультації - це спілкування з лікарем у режимі відеоконференції. Її проводять на основі медичних висновків та результатів діагностики.
 
Всі види паліативної допомоги: симптоматична терапія, знеболювання, лапароцентез (видалення рідини з черевної порожнини), проводиться встановлення венозних порт-систем.
 
Консультація мамолога включає ретельний огляд грудних залоз і їх пальпацію на предмет виявлення будь-яких новоутворень. У разі виникнення найменших підозр на наявність пухлинного процесу пацієнтка буде направлена на проходження низки додаткових обстежень.

Сайт: oncohelpclinic.com
Інстаграм: oncohelp.clinic
Фейсбук: oncohelpclinic
Телефон: (096) 211 99 22
Адреса: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 92


Огляд кардіолога+ЕКГ+УЗД серця у МЦ MED OK

Протягом січня 2023 року в мережі клінік MED OK діє акція:⠀

 • огляд кардіолога @dr.parkhomchuk,
 • електрокардіограма та
 • УЗД серця у комплексі коштує

Всього 600 грн 


Альона Іванівна - лікарка-кардіологиня, яка використовує сучасні рекомендації щодо лікування та діагностики захворювань серця та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Чудова нагода попіклуватися про себе та сердечка своїх батьків напередодні новорічних свят.

Записуйтесь на обстеження за акційною ціною по телефону - 0 800 330 593.

З любов’ю, ваш MED OK

Сайт: medok.vn.ua
Інстаграм: med_ok_clinic
Фейсбук: medokMC
Адреса: м. Вінниця, вул. М. Ващука, 20;
                                   вул. Зодчих, 20


Огляд ендокринолога+УЗД щитоподібної залози у подарунок

Цього разу наша команда вирішила подбати про здоров’я ендокринної системи наших пацієнтів і підготувала вигідну пропозицію.

При записі на огляд до лікарки-ендокринологині Ірини Коренюк @dr.iryna.koreniuk - Ви отримуєте УЗД щитоподібної залози в подарунок.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я серед ендокринних порушень, захворювання щитоподібної залози посідають почесне 2 місце після цукрового діабету.

Щитовидна залоза відіграє важливу роль в нашому обміні речовин.
І, на жаль, часто при захворюванні щитовидної залози люди не мають чітких скарг, а через неточність методу прощупування щитовидної залози може бути пропущено вузол.

У MED OK на одному візиті, разом з лікаркою Ви зможете обговорити все що турбує, зробити УЗД щитовидної залози та отримати дієві рекоменації для Вас на основі комплексного підходу.

Потурбуйтесь про свою трудівницю. Вчасне та якісне обстеження ендокринної системи забезпечує гармонійну роботу вашого організму!

А також, Ви можете потурбуватись про близьких і подарувати консультацію ендокринолога та УЗД щитовидної залози 

З любов’ю, ваш MED OK

Сайт: medok.vn.ua
Інстаграм: med_ok_clinic
Фейсбук: medokMC
Адреса: м. Вінниця, вул. М. Ващука, 20;
                                   вул. Зодчих, 20


Пакет послуг «Турботливі діти» у медичному центрі КАРДІОМЕД ПЛЮС

Сучасний, багатопрофільний медичний центр "Кардіомед Плюс" – це сучасна діагностика, лікування та реабілітація, висококваліфікована медична допомога, індивідуальний підхід та комфортне перебування

 • висококваліфіковані лікарі

 • сучасні діагностичні технології

 • медичне обладнання експертного класу

 • лікування згідно сучасних протоколів

 • прийняття сумісного рішення в складних випадках

 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Пакетні пропозиції "Турботливі діти":

 • консультація кардіолога (професор) , ЕКГ, УЗД серця — 1000 грн (замість 1300 грн)
 • консультація кардіолога (лікар вищої категорії), ЕКГ, УЗД серця — 900 грн (замість 1100 грн)
 • консультація кардіолога (кандидат медичних наук), ЕКГ, УЗД серця — 900 грн (замість 1050 грн)
 • консультація кардіолога, ЕКГ, УЗД серця — 800 грн (замість 1000 грн)

Таким чином ви заощаджуєте гроші та час! 

Подбайте про здоров'я своє та близьких, а особливо батьків. Зараз вони потребують турботи, як ніхто.

Все буде Україна!

Попередній запис до лікаря за телефоном: (096)7592720; (097)1151935; (063)1363038

Для всіх ВПО (переселенців) діє знижка - 10 % на всі послуги медичного центру. 

Сайт: kardiomed-plus.vn.ua
Графік роботи центру: Пн-пт: 9 - 18
                                         Сб: 9 - 15
Адреса: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 122


Безкоштовний моніторинг складу тіла від від ТОВ " Центр медичної реабілітації та спортивної медицини"

Складанням індивідуальної програми займається лікар спортивної медицини та лікар ФРМ. В процесі розроблення індивідуальної програми занять в залі ЛФК, лікар спортивної медицини звертає увагу на такі речі як:

 1. Наявність порушень функцій опорно рухового апарату
 2. Наявність супутніх захворювань
 3. Стан опрно - рухового апарату на момен обстеження

Для більш ефективного складання індивідуальних програм, застосовується мануально м'язове тестування, моніторинг складу тканин тіла та антропометричні заміри. Після проведеної роботи з пацієнтом, лікар передає індивідуальну програму занять до залу ЛФК, де фізичний терапевт разом з пацієнтом будуть працювати над досягненням цілей, які були сформовані лікарем спортивної медицини разом з пацієнтом.

При купівлі абонементу в зал ЛФК на місяць вартістю 550 грн, пацієнти отримають безкоштовний моніторинг складу тіла.

Безкоштовний огляд дітей від ТОВ " Центр медичної реабілітації та спортивної медицини"

ТОВ "Центр медичної реабілітації та спортивної медицини" проводить безкоштовний огляд дітей віком до 15 років кожну другу суботу місяця.  

Здорові діти - здорова нація.

 

21:05 «Перші крила» юних моделістів. У Вінниці провели обласні змагання з авіамоделізму photo_camera 21:02 В Олександри тепер є дім та сім'я: у Вінниці влаштували ще одну дівчинку 20:19 «Щоб популяризувати культурне надбання»: художниця в літній кухні облаштувала музей 19:57 Одна людина померла від грипу: на Вінниччині виявили 40 випадків грипу А Від читача 14:29 Проти волі та закону: фізичний примус та відповідальність за його застосування 19:00 Подкаст «Не вбивай. Себе»: про маркери, за якими можна впізнати ПТСР і стрес (#2 випуск) play_circle_filled 18:40 Жителька Луки зберігала канабіс й тепер може отримати три роки тюрми 18:35 Як медичний канабіс допомагає боротися з хворобами і чому його легалізація в Україні на часі 17:50 Купуй "Соки України" та допомагай армії. Гривню з кожного літру передаємо захисникам (блог "БФ Олега Гончарука”) 17:25 Що зміниться з 1 лютого: субсидії, пільги та обмін ламп 17:02 Вінничани просять встановити світлофор на перехресті вулиць Первозванного – 600-річчя 16:48 Через необережне поводження з вогнем у палаючому будинку згоріла 83-річна власниця 16:16 «Наш танк наїхав на міни і загорівся»: поранений танкіст з Вінниці знявся у відвертій мистецькій фотосесії photo_camera 16:05 Загинув у боях за Бахмут. На колінах прощалися з Героєм Олександром Ковалем 14:59 Дідусь нічого не помічав пів року. Як вінничанин викрав з картки родича 45 тисяч гривень 14:15 Січневі акції та знижки на медичні послуги у Вінниці (партнерський проект) 14:13 Вінницький клуб «ЯСКО» виграв Всеукраїнський футзальний турнір «Даймонд Ліга Карпати» 14:04 Аварія на Хмельницькому шосе: водій Skoda врізався у Мерседес 13:10 Топ-10 переваг поліції охорони (Новини компаній) 13:06 Смертельне застілля біля школи: затримали чоловіка, який до смерті побив пенсіонера
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up