На Олексія Фурмана з вінницької «Cвободи» тисне влада

На Олексія Фурмана з вінницької «Cвободи» тисне влада
Вінницька обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вважає неприпустимим використання вінницькою обласною і міською владою правоохоронних органів і чиновницьких структур з метою політичного переслідування керівника Вінницької обласної організації «Свобода» Олексія Фурмана.

Протягом місяця тривають різноманітні позапланові перевірки бізнесу, до якого має пряму причетність Олексій Фурман. До перевірок залучені екологічні служби, представники земельних відділів та управлінь та правоохоронці

Керівник обласної організації «Свободи» Олексій Фурман розповів про факти.
- На жаль, владний тиск і переслідування за політичною ознакою стають характерною ознакою нашого життя, у Вінниці зокрема. Сьогодні бізнес, до якого я маю особисту причетність, переслідують різноманітними перевірками. Підключили навіть Служби безпеки, яка має ловити шпигунів і диверсантів, дбати за національну безпеку держави, замість перевіряти мою діяльність. Не гребують нічим, замість стимулювати розвиток підприємництва, що є основою розвитку будь-якої держави, влада запроваджує практику тотальних перевірок зі спробами повністю знищити приватний малий і середній бізнес. Мене чудово зрозуміють українські підприємці, що вже відчули на собі тиск влади, і вимушені були припинити свою діяльність, - говорить Олексій Фурман.

Вінницька обласна організація ВО "Свобода" розцінює такі протизаконні дії з боку обласної влади на чолі із регіоналом Миколою Джигою і міської влади на чолі із Володимиром Гройсманом розплатою за принципову політичну позицію вінницьких свободівців щодо низки питань соціально-економічного і політичного характеру. Вінницька «Свобода» закликає місцевих очільників припинити спроби тиску на керівництво.

У протилежному випадку «Свобода» буде вимушена оголосити безстрокову акцію протесту.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Anonymous
    Фраерам всегда измена снится
  • Anonymous
    Еврей в украинской вышиванке - это жесть.
    Anonymous reply Anonymous
    У Росії напівжид Жиріновський "за русскіх", а у нас на Вінниччині "українець" Фурман націоналіст. Чувак коли був головою вінницької земельної комісії марно часу не витрачав ))). А опозиція найкраще місце для сховку від відповідальності, все можна пояснити політичними репресіями. Твкі "фурмани" більше шкодять Україні ніж всі 2Януковічі" разом взяті. Бо ті відкрито ненавидять Україну, а ці корчать із себе патрійотів. Тому в тюрмі Тимошенко, а "тягнибоки" на волі.
  • Anonymous
    Какая у него украинская фамилия...
  • Anonymous
    Странный чувак этот Фурман. Все проверки списывает на давление власти. Ненадо косячить и скрывать налоги. И тогда все будет ОК. Или это своеобразный бесплатный пиар? Посадил 3 бомжей на тротуаре. дал по пачке примы а на беляши с пивом зажал. И назвал их гордо - протестующие против беспредела власти.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 8 по 15 червня, які ви могли пропустити 20:40 «Вінницька Швейцарія» з архітектурним серцем: таємниці та скарби старовинної Печери photo_camera 20:07 «Коли знаєш, що тебе прикривають» — як тренуються вінницькі нацгвардійці photo_camera 19:04 Історію оборонця Вінниці Івана Богуна переосмислили у новому дослідженні photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 18:55 До 1 липня голови ОСББ можуть подати заявку на безкоштовне навчання 18:01 Від Херсона до Покровська: для легендарної 59-ї бригади створили пісню у «Фронтовій Студії» play_circle_filled 17:48 Історія кохання і незламності бійця, який проходить лікування у Вінниці play_circle_filled 17:19 У Дзигівці є некрополь із хрестами, яким понад 150 років photo_camera 17:05 Шкільний дзвоник єднає: відомі вінничани діляться зворушливими фото з дітьми-школярами photo_camera 16:09 У «Червоній Калині» показали, як готують пілотів дронів до бойових завдань photo_camera 15:41 Підлітки та електросамокати — Вінниччина серед регіонів з найбільшою кількістю ДТП photo_camera 15:13 Незаконно перебував в Україні: у Вінниці затримали іноземця photo_camera 15:03 Думаєте, що засмагаєте в місті безпечно? Ця помилка може коштувати вам здоров’я 14:08 Забудовник сплатив 750 000 до бюджету Тульчинської громади після позову прокуратури 13:02 «Коли ворог прийде додому, буде вже пізно». Історія інструктора FPV-дронів з 120 бригади play_circle_filled 12:42 Синоптики назвали дату, коли на Вінниччині припиняться дощі та потепліє photo_camera 12:05 Оля Полякова потрапила в гучний скандал: співачку звинуватили в богохульстві через «розп’яття» play_circle_filled photo_camera 11:32 Ферма на 500 квадратних метрів горіла у Стрижавці. Тварин встигли врятувати photo_camera 11:05 У Клембівці підліток побив двоюрідного брата на очах у дітей. Справу розслідують як катування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up