Україну накривають атмосферні фронти. Прогноз погоди на тиждень

Сьогодні, 8 жовтня 2017 року, Україну накриє циклон, який принесе з собою рясні дощі. В гідрометеоцентрі повідомляють про погіршення погоди на наступному тижні (8 – 13 жовтня).

Україну накривають атмосферні фронти. Прогноз погоди на тиждень

В неділю, 8 жовтня, заливати буде вже всю країну, крім Донецької та Луганської областей. При цьому температура повітря вдень залишиться на тому ж рівні - від 12 до 14 градусів тепла на заході країни, стільки ж на півночі і в центрі, і від +16 до +18 градусів в східних областях.

9 жовтня, в понеділок дощі накриють всю Україну, в тому числі і схід країни. Опади принесуть невелике похолодання - так, на заході температура складе від 10 до 13 градусів вище нуля, в центрі - від 12 до 14 градусів, а на півдні від 16 до 18 градусів тепла.

10 жовтня, у вівторок в Україні буде сухо, практично по всій території країни мінлива хмарність (дощі пройдуть лише в Луганській області). Правда, що з'явилося сонце не принесе тепла: на заході очікується вся та ж холодна погода з температурою від 11 до 13 градусів вище нуля (виняток - Закарпатська область, де буде до +15); в центрі очікується від 11 до 14 градусів тепла; на сході - від 12 до 16 градусів вище нуля.

11 жовтня, в середу в країну знову повертаються дощі. Опади пройдуть у всіх західних областях, на півночі і в центральній частині України. Температура повітря там складе від 11 до 13 градусів вище нуля, тоді як на сході стовпчик термометра коливатиметься в діапазоні від 12 до 15 градусів тепла, а на півдні - від 14 до 17 градусів тепла.

А ось якою буде погода в Вінниці наступного тижня:

 

0
0
0
0
Новини за темою
Коментарі
keyboard_arrow_up