З’явилися нові тарифи на опалення та гарячу воду. Тобто, здорожчання?

З’явилися нові тарифи на опалення та гарячу воду. Тобто, здорожчання?
Фото з архіву "20хвилин"
  • Із 31 грудня почали діяти нові тарифи для споживачів найбільшого постачальника тепла у місті — «Вінницяміськтеплоенерго».
  • На диво, вартість опалення навіть зменшилася. А гаряча вода подорожчала на копійки
  • Але, порівнюючи з 2015 роком, зростання просто колосальне!

У останні дні 2017 року Нацкомісія з питань регулювання комунальних послуг переглянула тарифи для споживачів комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго». І вони вступили в дію з 31 грудня 2017 року.

Тепер вартість опалення — 28,80 гривень за квадратний метр або 1123,69 гривні за 1 Гігакалорію (якщо є загальнобудинковий, квартирний лічильник - авт.). А вартість гарячої води: 76,61 грн/м³ за наявності рушникосушильників та 70,90 грн/м³ без рушникосушильників

Якщо порівнювати з минулим тарифом, то зростання ціни опалення взагалі немає. Навпаки, вартість обігріву одного «квадрату» житла залишилася тією ж. А ціна однієї гігакалорії зменшилася на дві копійки.

Відео дня

Зростання ціни за куб гарячої води є. Але воно незначне. Новий тариф за наявності рушникосушильників дорожчий за старий на 50 копійок. А нині діючий тариф без рушникосушильників більший за минулий на 55 копійок. За умови споживання п’яти кубометрів на місяць ваш рахунок зросте лише на три гривні.

З’явилися нові тарифи на опалення та гарячу воду. Тобто, здорожчання?, фото №1 на сайті 20minut.ua

Проте, в порівнянні тарифів 2015 та 2018 року відбулося неймовірне зростання — у 4-5 разів. Для прикладу, опалення двокімнатної квартири площею 60 квадратів коштувало в 2015 році 375 гривень на місяць. А зараз — 1 728 гривень.

З’явилися нові тарифи на опалення та гарячу воду. Тобто, здорожчання?, фото №2 на сайті 20minut.ua
А при споживанні п’яти кубів гарячої води на місяць у 2015 році довелося б заплатити 110 гривень. А у 2018-ому — 350-370 гривень.

Як заощадити на комунальних послугах та не сидіти у холодній оселі — дивіться матеріал з інфографікою: Коричневі батареї та LED-лампи. Як заощадити на комунальних послугах?

Нагадаємо, що із 2018 року почали діяти нові норми та закони, про що є в матеріалі: Нові зарплати, податки та правила, що почнуть діяти з 2018 року

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Daily
    пам'ятаю березень 15 року нееее зняли Яценюка будемо знов голосувати еLеM  по12 та хлібний дар по 35 в ніс муляв
    Daily reply Daily
    пардон 16 року

keyboard_arrow_up