Залужний і Буданов отримали патчі від художника з Нової Каховки. Зараз він живе у Вінниці

- Художник Максим Кільдеров передав Валерію Залужному і Кирилу Буданову свої патчі Limitochka.
- Вони велетенські: розміром 30 сантиметрів та 58 сантиметрів, схожі більше на картини.
- Частину виробів екс-головнокомандувач та головний розвідник України повернули із своїми підписами назад художнику.
- Що він буде з ними робити? І як можна замовити собі такі патчі?
Патчі «Limitochka» від художника Максима Кільдерова підписав екс-головнокомандувач Валерій Залужний, а також керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов. Митець виклав дописи з військовими у свій Instagram.
«Make History Before You Go (Творіть історію перед тим, як піти - авт.)», — підписав він свій допис із Залужним.
«Кирило Олексійович каже робити 30 см ЛіМіТ0ЧКі, 60 см каже не робити», — підписав допис із Будановим.
Поспілкувалися з митцем про те, як Залужний і Буданов отримали його вироби, чому виникла така ідея робити велетенські патчі та що він буде робити далі з виробами, на яких свої автографи залишили військові.
«Limitochka» має обмежений тираж
— У мене багато знайомих у Києві, тому мені було трошки легше віддати свої витвори Валерію Федоровичу та Кирилу Олексійовичу, ніж це може здатися, — розказав Максим Кільдеров.
Він виготовляє нестандартні патчі, які навряд чи можна причепити на плече уніформи, чи на бронежилет. Їх розміри — 30 сантиметрів і 58 сантиметрів.

Ідея з розробкою виникла після того, як художник дослідив, що роблять на Заході.
— В США є розвинута патч-культура. Україна теж не відстає, видає нестандартні ідеї, креативи, — говорить митець. — І я вважаю, що патчі Limitochka є найбільшими в Україні. Їх не потрібно наліплювати на плече, рюкзак чи на бронік. Вони, як правило, вставляються в рамку. Як картина.
Кільдеров придумав дизайн патчів, віддав макет на типографію, де йому виготовили обмежену кількість цих велетенських виробів з ПВХ.
— Ось тому і «Limitochka». Вона почалася з маленьких патчів, розміром 8 сантиметрів, яких загалом було 100 штук. Кожен з них пронумерований, як і великі патчі. Щоб було відчуття дотичності до чогось лімітованого, унікального, — поділився Максим Кільдеров. — Маленькі патчі використовую як «обмінний фонд»: міняю «ліміточку» на патчі військових, щоб крім того отримати від них ще цікаву історію. Пізніше з цього всього складу книгу.
«Продаю за 6666 гривень»
За його словами і Буданов, і Залужний підписали декілька його великих патчів.
— По одному я залишу для власної колекції. Моїм хлопцям з Нової Каховки потрібні кошти на купівлю пікапа, тому інші підписані речі віддав на закордонні платформи краудфандингу, — говорить Кільдеров. — Люди через інтернет купують квитки по 5 доларів, і в кінці між учасниками відбудеться лотерея. Люди, що переможуть, отримають патчі з автографами Залужного і Буданова.

Питаю, чи можна буде купити інші патчі «Limitochka»?
— Взагалі-то вони не дуже розраховані на наш внутрішній ринок. Людям не сподобається ціна: 6 тисяч 666 гривень за 30-сантиметровий патч і 10 тисяч 666 гривень за 58-сантиметровий. Але охочі можуть написати мені в Інстаграм, — говорить Максим Кільдеров. — Все ж я більше розраховую на те, що покупець буде на Заході, де полюбляють патч-культуру. А там ціна уже буде зовсім інша: 666 доларів та 1 тисяча 666 доларів.
Раніше, нагадаємо, ми спілкувалися з митцем із Нової Каховки, що на Херсонщині. Він прожив в окупації 55 днів, де допомагав людям разом з однодумцями; відродив місцеве ЗМІ, в якому розповідав правду про окупацію; і щоб не опинитися «на підвалі» виїхав з цього міста. Наразі чоловік живе та творить у Вінниці. Про все це у матеріалі: «55 днів в окупації були як цілий рік». Історія художника з Нової Каховки.
Читайте також:
«Всі бої записує на відео». Поради воїна-штурмовика побратимам, які йдуть на «нуль»
«Уявіть, на що здатні мої дрони, якщо диван до Києва доїжджає». Аркадій і Олена збирають 2 мільйони
Безперебійний інтернет у Вінниці: як та за скільки отримати доступ до мережі за відсутності світла
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
КатяЗасунуть
-
НастяА ви знали, що Буданов заодно з єрмаком?
-
Валерій СвітельськийКраще торбинку долярів, або жменю царських п'ятаків.