Загинув, прикриваючи побратимів. Вінниця попрощалась з Героєм Юрієм Марценюком

Загинув, прикриваючи побратимів. Вінниця попрощалась з Героєм Юрієм Марценюком
  • Місяць тому, під Херсоном, від ворожої кулі загинув вінницький захисник Юрій Марценюк. 28 листопада Герой повернувся додому на щиті.

Вінниця знову оплакувала Героя, який повернувся додому на щиті. 28 листопада в останній земний шлях провели захисника Юрія Марценюка. Поминальна служба по загиблому 49-річному воїну відбулась у Костелі-санктуарії Божого Милосердя. 

Юрій Марценюк родом з села Жданівка, Хмільницького району. Навчався і працював майстром з обробки дерева у Вінниці, тут мешкав разом з родиною.

Відео дня

— Він був чудовою людиною, був веселий, в усьому шукав позитив, — розповідає друг, військовий Володимир Чумак. — Я познайомився з Юрою в 2011 році, разом працювали в концерні Поділля. Робив він маляром по дереву, працював в різних областях України, але прагнув залишитися у Вінниці — тут його родина. Був класним спеціалістом, прагнув молодих колег навчити, мав великі плани на життя.

Після початку повномасштабного вторгнення, у березні 2022 року, вінничанин Юрій Марценюк пішов добровольцем до війська. Спочатку він служив на Вінниччині, потім у складі 35 бригади потрапив на передову. Захисник загинув місяць тому в боях під Херсоном під час ворожого обстрілу.

—  В вересні 2023 в нього почалися місячні навчання на полігоні, — ділиться Чумак. — Перед тим, як потрапити на передову, Юрко у жовтні цього року поховав батька. 26 -го жовтня подзвонив мені і сказав, що планує йти на перший бойовий вихід. 29 ввечері він вже вважався безвісти зниклим. Тиждень тому ДНК-експертиза підтвердила, що знайдене тіло належить йому. Як в житті. так і на полі бою Юра був першим — він йшов начолі групи. Тому і потрапив під кулиметну чергу, бо прикрив собою хлопців...

У чоловіка залишилась дружина, донька і син, віком 25 і 14 років. Близькі та рідні говорять про Юрія Марценюка одне: він був дуже доброю людиною. Захисника поховали на Алеї Слави в Сабарові. 

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

 

Читайте також:

Дізнались, що воював, коли вже загинув... У Вінниці попрощалися з 18-річним Дмитром Яременком

Щойно він прибув додому, сонце вийшло. Попрощалися з 20-річним «азовцем» Олексієм Волинцем

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Надія Ш

    Вічна пам’ять та слава Герою! Щирі співчуття рідним.
  • Зіна Карпусь

    Вічна і світла пам'ять Героям.

keyboard_arrow_up