Як поводитися під час атаки дрона-камікадзе: рекомендації українських військових

Як поводитися під час атаки дрона-камікадзе: рекомендації українських військових
  • Ймовірність повторних атак дронами-камікадзе залишається досить великою. Військові розповіли, як розпізнати літальний апарат та як діяти, коли побачили його.

Враховуючи імовірність повторних атак дронами-камікадзе, збереження загрози ракетних ударів та невгамовне бажання ворога тиснути психологічно на мирне населення, слід зважати на обов’язкові заходи безпеки. Відповідні рекомендації надало ОК «Південь».

  • Не нехтуйте сигналами повітряних тривог, переходьте в укриття.
  • При наближенні дрона-камікадзе, як правило в повітрі чутно роботу його двигуна, звук схожий на роботу двигуна мопеда чи бензопили.
  • Варто оцінити обстановку навколо, триматися осторонь адміністративних будівель, стратегічних та військових об’єктів, знайти укриття, де перечекати.

— Зберігайте емоційну рівновагу й зосередженість, не наражайте себе на зайву небезпеку, не бентежте фейковими повідомленнями, — зазначають у повідомленні. — Довіряйте силам оборони і достовірним джерелам інформації.

Відео дня

Російські війська все частіше почали використовувати іранські безпілотники Shahed-136, маркуючи їх російською назвою «Герань-2». Протягом 23 вересня наші Повітряні сили збили таких шість.

— Багатоцільовий ударний БпЛА «Mohajer-6» (Мохаджер-6) призначений для проведення розвідки, спостереження, рекогносцировки та вогневого ураження. БпЛА здатен нести до чотирьох високоточних боєприпасів. Початок виробництва даного БпЛА припадає на 2017 рік, — зазначає Командування Повітряних Сил ЗСУ. — «Mohajer-6» (Мохаджер-6) має максимальну злітну вагу 600 кг, корисне навантаження 100 кг і дальність польоту 200 км. Максимальна швидкість — 200 км/год, тривалість польоту 12 годин і максимальну висоту польоту 5400 м. 

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися! 

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

Як діяти, якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет? Поради та рекомендації

Не ігноруйте. Вінничанам нагадують про чотири види сигналу у разі екстрених ситуацій

Можливі ракетні удари. Що робити вінничанам після сигналу «Увага всім!»

Не нехтуйте власною безпекою. Правила безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Даруся Рг

    Варто було б звук відтворити.

keyboard_arrow_up