«Врожайний день». Українська ППО знищила одразу 15 повітряних цілей
- Вчора, 21 квітня, українські Повітряні сили збили 15 повітряних цілей. Дев’ять із них — безпілотники оперативно-тактичного рівня «Орлан-10».
Про це у відеозверненні розповів речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
За підсумками доби 21 квітня уражено 15 повітряних цілей:
- три літаки (попередньо Су-34, Су-35, Су-25);
- три вертольоти (два Мі-8 та один Ка-52);
- дев'ять БпЛА ОТР («Орлан-10»).
Підрозділами зенітних ракетних військ Сухопутних військ знищено шість таких апаратів, ще два «Орлана» із ПЗРК уразили Десантно-штурмові війська та один БпЛА — на рахунку ЗРВ Повітряних Сил.
— Майже одночасно на Ізюмському напрямку зенітні ракетні підрозділи повітряного командування «Схід» Повітряних Сил знищили одразу два російські літаки. Попередньо — Су-34 та Су-35. Десантно-штурмові війська доповнюють статистику збитих бортів ворога штурмовиком Су-25 та вертольотом Мі-8, — зазначає Ігнат. — Ще один Мі-8 — збивають морські піхотинці. Не може не радувати і той факт, що до демілітаризації російської авіації та знищення пілотів-убивць долучаються воїни Національної гвардії України, які повідомляють про збиття «Алігатора» — вертольота Ка-52 рашистів.
Читайте також:
Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»
Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Світлана ПреворСлава Богу! Слава ЗСУ! Слава Україні! -
Алёна ФранцеваДякуєм Вам, хай Бог береже! -
Оксана ТкачукДЯКУЄМО -
Оксана ШкурінаГосподи Боже Бережи наших захісників