Вінницю відвідали представники дипломатичних місій країн Європи та Азії

- Сьогодні, 11 серпня, у Вінниці працюють представники дипломатичних місій країн Європи та Азії: Великої Британії, Норвегії, Іспанії, Грузії, Молдови, Туреччини, Китаю.
- Дипломати вшанували пам'ять загиблих 14 липня та оглянули місце ракетного обстрілу.
— Говорили про взаємодію у гуманітарному напрямі, залучення міжнародної допомоги для відновлення об'єктів, пошкоджених внаслідок ракетного обстрілу, — інформує Вінницький міський голова Сергій Моргунов. — Для нас важливо в першу чергу підтримати постраждалі родини, щоб до початку холодів вони могли замінити побиті вікна та двері. Загальні збитки по житлових будинках та інших приміщеннях сягають 240 млн грн. Для громади — це серйозна сума. З зовнішньою підтримкою роботи б значно пришвидшились.
Гості заявили, що продовжуватимуть підтримувати громаду. Співпраця з представництвами посольств та міжнародних організацій на регіональному рівні триває.
Моргунов підкреслює, що для перемоги варто об'єднуватися.
— Необхідно об'єднати зусилля, аби перемогти разом. Війна росії проти України – це не «конфлікт двох країн», це боротьба добра зі злом. І важливо, що світ це розуміє, — підсумовує Моргунов. — Вдячні демократичній спільноті за кроки на підтримку України та нашої Вінниці.
Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов зазначив, що візит керівників дипломатичних представництв. Це прояв міжнародної підтримки і солідарності.
— Гості вшанували пам’ять загиблих у Вінниці 14 липня. Оглянули місце ракетного обстрілу. Будинок офіцерів — це архітектурна пам’ятка місцевого значення, яка за часів Другої світової війни була пошкоджена, але її зберегли тоді. Маємо зберегти і тепер. Ця будівля сьогодні є символом стійкості нашого народу, — каже Борзов. — Як і літак, який у день трагедії зазнав значних руйнацій, проте вистояв. Звернувся до іноземних представників долучитися до відновлення Будинку офіцерів. Дякую усім державам, які підтримують українців, особливо вимушено переміщених осіб - жінок і дітей. Це відношення до нас — до України.
Читайте також:
Від кульового поранення в Миколаєві загинув 20-річний жмеринчанин Василь Олійник
«Ми подолаємо орків». Тренер з карате кіокушинкай пішов добровольцем у тероборону
«До останнього подиху захищатиму». Вінничанин повернувся з Британії та пішов до війська
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.