В останню путь Вінниця проводжає нацгвардійця «Червоної калини» Андрія Лисяного

- Сьогодні, 8 квітня, Вінниця прощається із Захисником Андрієм Лисяним, що воював у лавах 14-ї штурмової бригади НГУ «Червона калина».
- На полі бою отримав тяжке поранення. Лікарі зробили все можливе, та не змогли врятувати життя захисника...
Андрій Лисяний народився 13 грудня 1982 року у Вінниці. Навчався в ліцеї №16. Згодом вступив до Вінницького технічного коледжу, де здобув освіту за двома спеціальностями: ремонт радіотехнічного обладнання та економіка. Працював менеджером, був завідувачем відділення пошти.
На службу Андрій пішов добровольцем у березні 2023 року.
— Син працював за кордоном, але залишив там роботу і повернувся в Україну, бо прагнув захищати свою державу, своїх батьків, дітей, — розповідає мати полеглого воїна.
Чоловік воював у лавах 14-ї штурмової бригади НГУ «Червона калина». Брав участь у боях на Запорізькому напрямку. Отримав поранення та контузію. Проходив лікування у Запоріжжі, згодом повернувся до Вінниці, де його прооперували.
— Після операції лікувався у госпіталі в Хмільнику. Уже зняли шви йому, рана загоювалася… А потім стався інсульт в тяжкій формі, — згадує мати Андрія.
У чоловіка залишились мати та троє дітей.
- Церемонія прощання відбудеться о 12.00 за адресою: вул. Анастасії Медвідь 2А.
- О 13.00 воїна поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам'ять!
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.
Читайте також:
«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?
«Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.