У ящики з-під боєприпасів поклали ляльки-мотанки. У Жмеринці діти і молодь підтримали військових

У ящики з-під боєприпасів поклали ляльки-мотанки. У Жмеринці діти і молодь підтримали військових
-Діти хочуть, щоб у ящиках замість зброї зберігалася зброя мистецтва, - каже волонтер Олексій Новіцький. Фото Жмеринка.City
  • У Жмеринці юні митці разом з дорослими  художньо оформили ящики з-під боєприпасів.
  • Незвичні роботи представили на благодійній виставці, де збирали кошти для військових земляків.
  • Як і хто її організовував виставку?

Волонтери привезли ящики з фронту, а юні митці разом зі своїми вчителями Центру позашкільної освіти перетворили їх на художні вироби. Спершу їх представили на виставці у центрі міста на площі Миру, надалі вони експонуватимуться у міському історичному музеї.

Організував виставку відділ молоді та спорту та активісти Молодіжного центру.

Акція благодійна: під час виставки збирали кошти на підтримку земляків, які зі зброєю у руках захищають земля від російського агресора. За інформацією сайту Жмеринка.City, ящики з фронту привезли волонтери Олексій Новіцький та Олександр Бардецький.

Відео дня

Вони були приємно вражені, коли побачили, на що перетворили юні митці перетворили предмети, в яких зберігалася смертоносна зброя.

Кажуть, ніколи не могли б подумати, що раніше ці ящики передбачалися для зберігання зброї.

Змінили не тільки самі ящики. У них поклали вироби дітей ляльки-мотанки, витинанки, декорування зі шкіри, малюнки у стилі петриківського розпису.

Ці роботи гуртківці Центру позашкільної освіти виконали за підтримки своїх наставників Оксани Паславської, Ірини Вершиніни, Катерини Мельник, Світлани Павлик, Інни Подзігун, Анни Шеремети, Ірини Струкевич.

Як розповіли волонтери Новіцький і Бардецький, які брали участь у відкритті виставки, суть не тільки у зовнішньому вигляді представлених предметів.

Більше значення має смисл такого перетворення.

Діти наповнили їх символами мирного щасливого життя. Помістили у ящики, розфарбовані життєстверджуючими барвами.

Це посил від юних митців до дорослих —  щоб у ящиках для зброї зберігалася тільки зброя мистецтва.

На виставці представили український стяг, на якому кожен охочий міг залишити свої побажання нашим захисникам. Їм можна також написати листа і покласти у виставковий ящик. Під час наступної поїздки волонтери Олексій Новіцький та Олександр Бардецький передадуть їх військовим на фронт.

На виставці є також гільзи. Їх розписали відомим фразами: «За Бучу!», «За Ірпінь!», «За Вінницю!». Так жмеринчани висловилися проти війни. До речі, саме таку назву має їхня виставка «Молодь і мистецтво проти війни.

Читайте також:

«1000 портретів Шевченка — на пікап, що везе до Перемоги». Подруги допомагають мінометникам

Місто-побратим Кельце подарувало Вінниці два автобуси й передало три тонни гумдопомоги

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up