Тварини з Подільського зоопарку зустріли перший сніг. ФОТО ДНЯ

Тварини з Подільського зоопарку зустріли перший сніг. ФОТО ДНЯ
  • Вінницю огорнула сніжна ковдра. У подільському звіринцю показали, як їх вихованці зустріли зиму в листопаді.

Усі локації подільського зоопарку притрушені снігом. Казкова та зимова атмосфера уже панує на повну. Пропонуємо вам розслабитися та подивитися фото милих жителів звіринцю:

Відео дня

Історія вінницького Подільського зоопарку розпочалася у 2005 році. Відтоді заклад постійно розвивається, вдосконалює свою територію та вольєри і регулярно поповнюється новими мешканцями.

Станом на жовтень 2022 року у колекції зоопарку — 138 звірів і 127 птахів. Серед них є й евакуйовані з інших регіонів через повномасштабну війну росії проти України: ягуар, рись, тигр, верблюд і чотири лемури.

Детальніше про звіринець можна дізнатися у матеріалі:

До речі Подільський зоопарк змінив графік роботи. Це для того, аби тварини мали більше часу для відпочинку. Квитки у касі можна придбати з 9 до 17 години.

Ціни на квитки:

  • для дорослого — 100 гривень,
  • для дітей від 3 до 6 років — 20 гривень,
  • для учнів/студентів — 50 гривень.

Зоопарк, нагадаємо, знаходиться за адресою вулиця Сергія Зулінського, 9.

 

Читайте також:

У Подільському зоопарку оселилась пара «гавкаючих» оленів

«Коли побачила її в руках неадекватного Паші, не витримала». В Аліни вже рік живе вухата сова

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі

19:12 «Ти за побратима хвилюєшся більше, аніж за себе»: воїн з позивним «Крава» розповів про війну play_circle_filled 18:05 Дані про COVID: зареєстрували два летальних та понад 100 нових випадків photo_camera 17:12 На Донеччині загинув військовий з Козятинської громади photo_camera 16:20 На «зебрі» по Ващука легковик збив жінку-пішохода. Потерпіла в лікарні Від читача 11:43 Ексклюзив від програми "Гроші" - як працює схема по контрабанді сигарет 15:17 У Вінниці парубок обібрав військового. Вкрав 16 тисяч гривень та речі 14:18 70 відбитих атак та 630 знищених окупантів: про 401 день війни photo_camera 13:11 У Вороновиці в ДТП потрапив «Запорожець». Водія госпіталізували 12:47 До Вінниці приїхав перший з нової партії швейцарський трамвай. Як він виглядає? play_circle_filled 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:59 До нас завітав квітень: яку погоду цього місяця чекати українцям play_circle_filled photo_camera 11:01 Виносить поранених під обстрілами: історія бойового медика «Бамблбі» 10:03 Засудили козятинчанина, який напідпитку вбив сокирою сусіда 09:15 Магнітні бурі у квітні 2023: календар небезпечних дат та як вберегти здоров'я play_circle_filled 09:00 З 1 по 5 число - час передати показання лічильника газу (Новини компаній) 08:04 Сьогодні вітайте Софію та Дарину. Історія, заборони і прикмети 1 квітня 21:01 Підзарядка від сонця: продовжують модернізовувати систему оповіщення 20:06 Великодні майстер-класи для вінничан 13+. Розклад подій на квітень 19:32 На війні загинув 27-річний Сергій Шемета. Вінничан просять створити «живий коридор» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up