Смертоносні колії і вагони. Люди не знають елементарних правил безпеки

Смертоносні колії і вагони. Люди не знають елементарних правил безпеки
На залізничних вокзалах не дарма постійно повторюють : "Не стійте та краю платформи"
  • Загрози на залізниці скрізь. Можна невдало ступити на платформу. Можна ненароком потрапити під вагон, що котиться з гірки. Можна не там взяти рукою і згоріти від напруги в 27,5 тисяч Волт...
  • Спеціалісти залізничного вокзалу просять батьків більше повчати дітей та пояснюють, які небезпеки несе для дорослого неуважність на станціях і перегонах.

Люди потрапляють під поїзди, випадають з вагонів, потрапляють у зону враження струмом. Усього з початку року, як розповіла інженер з охорони праці вокзалу станції Вінниця Олена Могильна, на станціях, перегонах, територіях підрозділів Укрзалізниці отримали травми різного ступеня важкості 244 людини.

Цей показник більший, ніж минулого року. Торік постраждалих на залізниці нарахували дві сотні. Смертельних травм зараз зазнали 138 людей, а минулого року – 131 людина.

– Серед травмованих електрострумом – 9 осіб проти 14-ти в минулому році. З них одна людина зі смертельним наслідком проти 3-х у минулому році, – розказує про статистичні показники Олена Могильна.

Відео дня

Питаємо її, скільки дітей постраждали на коліях чи від мереж електропередач Укрзалізниці? Інженер каже, що травмувалися цього року 11 дітей, усі – до 16-річного віку. А троє дітей загинули.

Але залізничники не просто фіксують голі цифри. Вони аналізують причини усіх випадків, у яких постраждали на залізниці сторонні люди (тобто не їхні працівники). І Олена Могильна каже, що більшість фактів сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті.

Ось ці порушення спричинили травмування та загибелі на залізниці цього року:

  • перехід залізничних колій у невстановлених місцях;
  • ходіння по залізничних коліях;
  • посадка та висадка під час руху поїзда;
  • перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

– Подорожуючи залізничним транспортом, ми прагнемо швидкості та комфорту і забуваємо іноді дотримуватись простих правил безпеки, що збережуть нам час, здоров’я, життя, – каже інженер з охорони праці вокзалу станції Вінниця.

Вона дає свої поради. Такі, здається, усім відомі, проте залізничники знають: якщо б усі цих правил дотримувалися, колії і вагони не були б смертоносними.

Правила безпеки
на території залізниці

  • не стійте на краю платформи, не підходьте ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про прибуття поїзда до його повної зупинки;
  • не залишайте дітей без нагляду, під час посадки у вагон і висадки із вагона дітей слід тримати за руку або на руках;
  • не стрибайте з платформи на залізничні колії;
  • не біжить по платформі поруч із вагоном поїзда, що прибуває або відходить;
  • не переходьте і не перебігайте через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 метрів;
  • не пролізайте під вагонами і не перелізайте через автозчепи для переходу через колію;
  • не піднімайтеся на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо;
  • перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо);
  • при наближенні поїзда до платформи стежте за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, уважно слухайте оповіщення, які передаються по гучномовному зв’язку. 


Читайте також: 

Селфі на вагоні поїзда: малого ударило струмом у 27.000 вольт. Він - живий!

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:13 Землі військових на 2,6 мільйона гривень повертаються державі 19:22 Автотроща на окружній за участю Tesla та Honda: загинув єдиний годувальник сім'ї photo_camera 19:15 Паління породжує безпліддя. Як впливає дим на репродукцію чоловіка та жінки, розповідає фахівець 18:41 Біль у животі виявився серйозною хворобою. Історія порятунку, яку варто почути батькам photo_camera Від читача 21:33 Критична петиція 18:16 «Я знав, що він живий»: розповідь батька про сина, якого чекав з полону три роки 17:49 Довічне за вбивство. Судили ревнивця, який жорстоко розправився з жінкою 17:21 Чи могла Оксана Янчак самостійно сплатити майже мільйон гривень застави? Аналіз її декларації 17:05 У Вінниці затримали водія з рекордним рівнем алкоголю в крові photo_camera 16:35 «П’ять куль влучили в одну ногу, ще одна — в іншу». Деталі нападу на волонтерку в Могилів-Подільському photo_camera 16:01 Побиття учня вчителем: поліція розслідує інцидент у вінницькому ліцеї play_circle_filled 15:12 Вінницький гарнізон ДСНС отримав нового керівника. Ним став Максим Крутінь play_circle_filled photo_camera 14:53 Тільки громадський транспорт? Для Соборної готують проєкт за 278 тисяч євро 14:15 Вінниччина попрощалася з 28-річним воїном Сергієм Сімоником photo_camera 13:25 Пасхальні смаколики: 5 перевірених рецептів пасок від наших читачів (партнерський проєкт) 13:03 У двох громадах області оголосили карантин через африканську чуму свиней 12:38 Бої на фронті тривають. За добу ЗСУ вистояли 156 боєзіткнень та сотні ударів ворога photo_camera 11:04 Трагедія у селі Воронівці: пожежа забрала життя 87-річного чоловіка photo_camera 10:45 Де поставити зубні імпланти у Вінниці? Огляд кращих стоматологій Вінниці (партнерський проєкт) 10:31 Майже мільйон застави за Оксану Янчак внесли. Її випустять з СІЗО впродовж доби play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up