Смертоносні колії і вагони. Люди не знають елементарних правил безпеки

Смертоносні колії і вагони. Люди не знають елементарних правил безпеки
На залізничних вокзалах не дарма постійно повторюють : "Не стійте та краю платформи"
  • Загрози на залізниці скрізь. Можна невдало ступити на платформу. Можна ненароком потрапити під вагон, що котиться з гірки. Можна не там взяти рукою і згоріти від напруги в 27,5 тисяч Волт...
  • Спеціалісти залізничного вокзалу просять батьків більше повчати дітей та пояснюють, які небезпеки несе для дорослого неуважність на станціях і перегонах.

Люди потрапляють під поїзди, випадають з вагонів, потрапляють у зону враження струмом. Усього з початку року, як розповіла інженер з охорони праці вокзалу станції Вінниця Олена Могильна, на станціях, перегонах, територіях підрозділів Укрзалізниці отримали травми різного ступеня важкості 244 людини.

Цей показник більший, ніж минулого року. Торік постраждалих на залізниці нарахували дві сотні. Смертельних травм зараз зазнали 138 людей, а минулого року – 131 людина.

– Серед травмованих електрострумом – 9 осіб проти 14-ти в минулому році. З них одна людина зі смертельним наслідком проти 3-х у минулому році, – розказує про статистичні показники Олена Могильна.

Відео дня

Питаємо її, скільки дітей постраждали на коліях чи від мереж електропередач Укрзалізниці? Інженер каже, що травмувалися цього року 11 дітей, усі – до 16-річного віку. А троє дітей загинули.

Але залізничники не просто фіксують голі цифри. Вони аналізують причини усіх випадків, у яких постраждали на залізниці сторонні люди (тобто не їхні працівники). І Олена Могильна каже, що більшість фактів сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті.

Ось ці порушення спричинили травмування та загибелі на залізниці цього року:

  • перехід залізничних колій у невстановлених місцях;
  • ходіння по залізничних коліях;
  • посадка та висадка під час руху поїзда;
  • перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

– Подорожуючи залізничним транспортом, ми прагнемо швидкості та комфорту і забуваємо іноді дотримуватись простих правил безпеки, що збережуть нам час, здоров’я, життя, – каже інженер з охорони праці вокзалу станції Вінниця.

Вона дає свої поради. Такі, здається, усім відомі, проте залізничники знають: якщо б усі цих правил дотримувалися, колії і вагони не були б смертоносними.

Правила безпеки
на території залізниці

  • не стійте на краю платформи, не підходьте ближче ніж на 0,5 метра до краю платформи після оголошення про прибуття поїзда до його повної зупинки;
  • не залишайте дітей без нагляду, під час посадки у вагон і висадки із вагона дітей слід тримати за руку або на руках;
  • не стрибайте з платформи на залізничні колії;
  • не біжить по платформі поруч із вагоном поїзда, що прибуває або відходить;
  • не переходьте і не перебігайте через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 метрів;
  • не пролізайте під вагонами і не перелізайте через автозчепи для переходу через колію;
  • не піднімайтеся на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо;
  • перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо);
  • при наближенні поїзда до платформи стежте за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, уважно слухайте оповіщення, які передаються по гучномовному зв’язку. 


Читайте також: 

Селфі на вагоні поїзда: малого ударило струмом у 27.000 вольт. Він - живий!

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:04 У Северинівській лікарні відкриють одне з перших в Україні сучасних відділень онкореабілітації 19:19 Обіцяють гроші — крадуть ваші дані: як працює фішинг і чому це небезпечно 19:06 На Вінниччині виписали понад 1600 штрафів за перевантаження фур, та загалом порушень меншає 18:22 «Не звинувачуйте себе, що син загинув на війні»: як дати надію згорьованій матері? Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 18:05 Трояндовий рай у Великій Кісниці: родина Гуровських вирощує понад десять тисяч квітів photo_camera 17:32 Суд скасував генплан, але Агрономічна сільрада хоче дорогу: що відбувається на провулку Весняному? play_circle_filled photo_camera 17:04 Вінничанин отримав десять років ув'язнення за проросійські дописи в соцмережах 16:15 У Вінниці об’єдналися дві відомі автошколи — тепер це «Водій Плюс» (Новини компаній) 15:58 Судитимуть за «смердючий бізнес»: керівника вінницької філії «Укрветсанзаводу» звинувачують в екозлочині 15:49 Сотки за мільйони: де у Вінниці продають комунальну землю? 15:10 Калинівська громада отримала трофейний російський дрон від військових photo_camera 13:42 «Казав, що після війни буде частіше приїжджати у Могилівку»: попрощалися з льотчиком F-16 Максимом Устименком 13:38 Підсумки НМТ: на Вінниччині 84 школярі отримали максимальні 200 балів 13:17 Хочеш більше енергії? Сходи на йогу або стретчинг (Новини компаній) 12:38 На Келецькій побили 15-річного хлопця 12:02 Дві вінничанки готували страшний теракт проти Сил оборони — їх судитимуть 10:48 П’яний з ножем налякав людей на вінницькому ринку 10:12 У Серебринцях відкрили Алею Слави на честь земляків-героїв 09:55 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up