Селфі на вагоні поїзда: малого ударило струмом у 27.000 вольт. Він - живий!

•11- річний  Влад Хохлов із Жмеринки дивом залишився живий після того, як забрався на дах товарного вагону

•Від удару струмом малий злетів на землю, на ньому повністю згорів одяг. •Залізничники пояснюють, що в контактній мережі наруга – 27тисяч-29 тисяч вольт

•У постраждалого 70% опіків тіла, його рятують в опіковому відділенні лікарні Пирогова, Потрібні кошти, яких нема у матері-прибиральниці

Селфі на вагоні поїзда: малого ударило струмом у 27.000 вольт. Він - живий!

У якому стані нині дитина і як все це сталося, дізнався журналіст RIA.

У той день 5-класник Жмеринської школи №4 Владислав Хохлов чекав повернення мами. Їхній будинок на околиці міста, у мікрорайоні, що має назву Велика Жмеринка. Уроки закінчилися. Разом з ним був сусід Сергій, а також однокласник Павло, який проживає у центрі, але за компанії провів друга додому. Ірина, мати постраждалої дитини припускає, що саме з Павлом Влад пішов на залізничну станцію.

Нікого не звинувачую, благаю, щоб врятували дитину

Перед тим, як з сином сталася біда, жінка всю ніч працювала. Вона прибиральниця. Отримує небагато. Підвернулася можливість заробити додаткову копійку, без роздумів, скористалася нею.  Каже, в Умані здавали новий магазин. Треба було прибрати у приміщенні після будівельників. Вона й поїхала. Всю ніч разом з іншими найманими «вилизували» приміщення. Після повернення додому хотілося відпочити. Син попросився піти на прогулянку.  З Павлом мама його не відпустила. Відправила гостя додому і той пішов. Сергій залишився з мамою. Через деякий час попросився до сусідського Сергія. Сказав, що вони будуть на майданчику біля дому. З’ясувалося, що Павло чекав його на вулиці.

-Я нікого не звинувачую в тому, що сталося, - розповіла в лікарні журналісту пані Ірина. – Мене зараз хвилює інше – благаю лікарів, молю Бога, щоб врятували дитину.

У лікарню приходила мама Павла, просила вибачення, принесла гроші на лікування. Саме після цього Ірина зробила висновок, що у трагічні хвилини поруч з сином був згаданий однокласник Павло. Коли працівник залізниці виявив скалічену дитину, яка корчилася від болю, поруч з ним не було нікого.

Одяг згорів до нитки

-Перед тим нам був знак, застереження від такої біди, - розповідає пані Ірина. – По телевізору показували, як хлопець виліз на вагон зробити селфі  і загинув. Коли це показували, Владик знаходився у хаті. Я йому кажу: «Сину, дивився, чим це закінчилося. Не думай ніколи такого робити». Він тоді відповів: «Мамо, та хіба я в тебе дурний, щоб на вагон лізти, я ж знаю, що там б’є током». І тут таке сталося. Я здогадуюся, чому, але, повторюю, нікого і ні в чому не хочу звинувачувати.

Про біду з сином матері повідомила по телефону класний керівник їхнього 5-В Тетяна Анатоліївна. Пані Ірина каже, що вчителька дізналася про все від директора школи. А тій повідомили з лікарні.

-Влад був при свідомості, коли його побачив залізничник, - продовжує мати хлопчика. – Він сказав, з якої школи. Залізничник викликав швидку. Кажуть, бригада приїхала за лічені хвилини. Одяг згорів до нитки. Тільки капці залишилися на ногах. До того ж він ще й вдарився при падінні з вагона. там ще щебінь і рейки.

Лікарі встановили 70% опіків тіла, а також струс мозку. У Жмеринці пацієнту надали першу допомогу і доправили до обласної лікарні імені Пирогова в опікове відділення.

Опіки тіла – 70 відсотків

-Владику вже зробили першу операцію із заміни шкіри, - каже його мама. – У нього постраждав увесь лівий бік. Частину шкіри уже замінили. Мають ще оперувати. У суботу підвищилася температура. Лікарі дуже уважні. Кожну хвилину контролювали. До вечора температура стабілізувалася. Але лікування дороге. Я вже витратила понад тридцять тисяч гривень. Люди допомагають. Класний керівник Тетяна Анатоліївна організувала збір грошей. Знаю, що інші люди здавали. Треба було донорів, то з Жмеринки приїхали 15 людей, щоб здати кров. У Владика перша група крові, позитивний резус.

Пані Ірина постійно перебуває біля сина. Каже, більшість часу він знаходиться у напівсонному стані. Інколи марить. Буває, махає ногами, ніби хоче кудись бігти.

-Коли відкриває очі і я говорю до нього, він киває пальцями на нозі, я так розумію, що цим подає знак, що чує мене і розуміє, тільки сказати через маску не може, - пояснює жінка.

На контактний провід навіть плюнути небезпечно

Машиніст товарних потягів станції Жмеринка, на правах анонімності, уточнив деякі деталі трагедії, а також застеріг від інших випадків, що можуть так само призвести до загибелі людини.

•Раніше електровози використовували для пасажирських вагонів, тепер – і для вантажних поїздів. У декого це викликає здивування, але це тільки через незнання ситуації. Локомотиви на дизельному пальному уже відходять у минуле.

•Після запровадження електровозів для вантажних поїздів виникало немало проблем. Бували випадки, коли у процесі роботи необхідно піднятися на дах. Не раз хлопці обпікалися. А декого вже нема в живих.

•Контактна мережа знаходиться над вагоном на висоті два метри. Напруга в ній від 27 тисяч вольт до 29 тисяч вольт. Відстань два метри – смертельна відстань.

•Безшабашні інколи дозволяють собі мочитися з мостового переходу над рейками. Це смертельно небезпечно. Бо ж внизу контактний провід під напругою. Навіть плюнути на нього страшно.

-Коли виникає виробнича необхідність забратися на дах, викликають енергетиків, - уточнює машиніст. - Спочатку відключають частину мережі, потім ставлять штанги заземлення, бо все одно залишаються так звана «блукаюча» напруга. І тільки тоді приступають до роботи.

За словами залізничника, біда з їхнім малолітнім земляком сталася у парку прийому поїздів. Колеги розповіли, що малий забрався на дах зерновоза. Зробити це не складно, бо кожен такий вагон має драбину.

-Дитина народилася не в одній, а в десяти сорочках, - говорить співрозмовник. - Його тільки зачепила «дуга», від удару скинуло на землю. Хлопок, а він завжди проявляється у такій ситуації, почув хтось із працівників залізниці. Якби напруга «притягнула» дитину, то не було б уже кого рятувати.

P.S.У кого є можливість допомогти матері малого неслуха, ось номер рахунку її картки у ПриватБанку - 4149 4978 3238 4137 – Хохлова Ірина Володимирівна

Коментарі (19)
 • Ольга Руденко

  У людей беда. Уже случилась. Большая,  настоящая ОГРОМНАЯ беда. Нужно просто помочь. Потом, если будет кого, учить. Я деньги отправила. А вы ????
 • Ирина Василига

  До чого ці безглузді коментарі.... Вчив фізику... Сидів в неті...від біди ніхто не застрахований... І рівень освіти нідочого... І статися може будь з ким. Маєте змогу допомогти матері врятувати малечу - допоможіть.... Грошима, чи молитвою

  Anonymous reply Ирина Василига

  Коментар видалено...

  Ирина Василига reply Anonymous

  7 років тому, в моїй родині сталась подібна біда. Сталась з дитиною яка була медалістом, переможцем безлічі олімпіад, і тд. Я сприймаю цей пост через пережите особисто. Уявляю як матері. І тому вважаю що коментувати тут типу : треба було вчити фізику - уже безглуздо.

  Ярослав Федоришен reply Ирина Василига

  Ірина, Ви не праві, якби той хлопчина усвідомлював що робить, він би НІКОЛИ В ЖИТТІ не поліз би туди, то була просто дурість. І скоріш за все він навіть і не знав про те, що може бути уражений електричним струмом високої напруги.  Хай би принесли у школу фото  з теперешніми травмами, я вважаю, що кожна дитина зідригнулася б від побаченого і кожен зробив би ПРАВИЛЬНІ висновки, але ж ні - СЕЛФІ ПЕРЕДУСІМ. Я розумію, сталося що сталося, але все одно це не звільняє батьків та викладачів від відповідальності, потрібно проводити одкровенні бесіди, можливо правильним було би залучити психологів.

  Olvol reply Ирина Василига

  Уважаемые граждане. Кочаны иза другие обьедки за рундук запихивает не проводник, туалеты загаживает тоже не он. На вагон лезть машинист вас не заставляет, переходить пути с наушниками тоже. В благодарность за то что железнодорожники это все терпят, моют после вас, латают окна, диваны, вызывают вам скорую, вы еще и норовите проезхать зайцем!

  Ирина Василига reply Anonymous

  Біда може статись з кожним

  Anonymous reply Ирина Василига

  Коментар видалено...

  Ирина Василига reply Anonymous

  Згодна. Тільки матері від цього не легше... Тепер
 • Olvol

  Дільниця Козятин-Жмеринка електрифікована понад 40 років тому, Жмеринка-Гречани-Тернопіль в 90-х, на Вапнярку близько 88р. Кілька років після електрифікації електрифікували вантажні колії, тому і справді першими під електровозом пішли пасажирські. Але яке відношення це має до 21 століття? І вдарило струмом малолітнього видурка не з електровозу, а від контактного провода. Якби вагони вів тепловоз, це б його не спасло. В автора було 2 з фізики?
 • Олексій

  Перерахували б матері свої пять копійок, а не в коментарях їх сунути. Це таке горе..
18:45 Пропав 49-річний Олександр з Вінниччини. Допоможіть розшукати photo_camera 18:06 На фестивалі спорту презентували роботу місцевих ДЮСШ і спортивних клубів 17:54 «Нива» із мінімальним рахунком поступилася віце-чемпіону другої ліги «Прикарпаттю» 17:00 Що очікує долар, євро та рубль на наступному тижні (21 - 28 травня)? 16:20 7 років за наркодилерство: колишні поліцейськ з Хмільнику отримали вирок 15:41 У Вінниці пропав 42-річний Дмитро. Допоможіть знайти. Є фото photo_camera 14:56 Прогноз погоди на 20-27 травня: на початку тижня потепління не буде 14:01 Графік планових відключень світла на наступному тижні (21 - 28 травня) 12:59 Курс валют НБУ на 20 травня. За скільки на вихідних продають долари? 12:20 На Соборній на тротуарі водій вантажівки збив літню вінничанку 11:51 У Центральному парку перевіряють на ВІЛ. На залвокзалі виявили двох інфікованих 11:45 Зухвале пограбування на Вінниччині: двоє «копів» вночі увірвалися до будинку 10:58 На площі Шевченка хор "Соломія" збиратиме гроші на лікування Світланки play_circle_filled

19 травня, до Дня Європи, у вінницькому Центральному парку відбувся фестиваль спорту. Його спільними зусиллями організували...

У п’ятницю, 18 травня 2018 року, під колеса вантажівки потрапила літня жінка. У поліції розказали подробиці.

На наступному тижні у Вінниці мешканці трьох вулиць  сидітимуть дев’ять годин без світла. Які будинки потрапляють під знеструмлення...

Двох жителів Вінниччини затримали за підозрою у вчиненні розбійного нападу. У поліції розказли подробиці зухвалого пограбування.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up