Ремонт вулиці Лесі Українки завершили на 95%. Що там зробили?

Ремонт вулиці Лесі Українки завершили на 95%. Що там зробили?
  • Ділянку вулиці від Арабея до Магістратської робили у комплексі: разом з новою дорогою зробили комунікації, тротуари. А вздовж узбіччя — нанесли велосмуги.
  • У мерії сказали, що на цей об’єкт вже витратили 18 мільйонів гривень, а ремонти завершать в листопаді 2019 року.
  • І розповіли про те, які дороги завершать робити в 2019 році.

Чиновники міськради прозвітували за капремонт вулиці Лесі Українки. Його почали робити в липні, і станом на 3 жовтня — роботи завершені на 95%.

Будівельники генпідрядника товариства «Шляхбуд» поклали новий асфальт на дороги: нині тут смуги по 3,75 метра з розширенням біля перехрестя з вулицею Салтикова-Щедріна.

Відео дня

На узбіччях дороги накреслили велосмуги, шириною 1,5 метра. Будівельники завершують асфальтування тротуарів, займаються підключенням приватних будинків до нових електромереж і водогону. Крім того, тут замінили освітлення, поставили три нових зупинкових павільйони.

Як казав заступник директора департаменту комунального господарства і благоустрою Юрій Семенюк, вже з наступного тижня вулицю покине велика будівельна техніка, а всі роботи завершаться до кінця 2019 року.

— На все було передбачено 18 мільйонів гривень, — каже міський голова Сергій Моргунов. — Проблем з реконструкцією не було. Були різні пропозиції від мешканців. Частина жителів вулиці без розуміння ставилася до цих робіт: були самозахоплення землі перед будинками, тому вони протестували проти проведення будь-яких робіт. Були проведені кілька разів збори з мешканцями, ремонти погоджено з жителями вулиці й на сьогодні — ми наближаємося до фінішу всіх робіт по Лесі Українки.

Питаємо, чи плануються безпекові заходи на цій вулиці?

— Фізичне обмеження швидкості — ні, адже це магістральна вулиця мікрорайону. На перехресті з вулицею Салтикова-Щедріна буде освітлення пішохідного переходу. Далі будемо аналізувати ситуацію на цій вулиці та обговорювати питання щодо облаштування, для прикладу, острівців безпеки на аварійно-небезпечних ділянках, — відповів Моргунов.

Нагадаємо, на вулицю Лесі Українки запланували витратити 31 мільйон гривень. Роботи планували виконувати у дві черги та продовжити капремонт вулиці з весни 2020 року.

Водночас проти ремонту були мешканці цієї вулиці — люди переживали, що будівельники виріжуть всю зелену зону, а дорогою стануть «літати» вантажівки та авто. Але врешті-решт погодилися на виконання ремонтів. Про це в матеріалі: Жителі погодили ремонт вулиці на Кореї. На це хочуть витратити понад 34 мільйона


До кінця року буде 9 кілометрів нових доріг

Мер Моргунов розказав, що до кінця року буде зроблено 9 кілометрів нових доріг, що загалом коштує 330 мільйонів гривень.

— У нас, по місту Вінниці, буде зроблено ремонт 11 вулиць у 2019 році. Серед них — Замостянська, яку ми вже завершили. Цього року завершимо капремонт в'їзду в місто по вулиці Данила Нечая. Працюємо по вулиці Черняховського — виконуємо ремонт дороги від розворотного кола громадського транспорту до повороту на кар'єр. Фактично завершили капремонт вулиці Пирогова від Дачної до Гніванського шосе. Робимо ремонт вулиці Свидницького і будуємо першу бетонну дорогу в Індустріальному парку (Немирівське шосе, 213 - авт.). 

Усе буде завершено до кінця року, крім бетонної дороги. Технологія будівництва така, що потрібно зробити спочатку «основу» під дорогу, дати їй «перезимувати» і далі виконувати асфальтобетонні роботи.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Михаил Светлаков

    Так дійсно.

    Вінниця змінюється на краще.

    Але в даному випадку не передбачено місць для зупинки хочаб з одного боку вулиці. Де має зупинитись таксі, швидка, будь яка доставка, якщо потрібно в приватний сектор?

    Чому не зробити одну трохи ширшу велодіріжку.

    Тоді на іншій смузі руху можливо залишилось би місце для зупинки транспорту.

    Але все одно +
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:44 Вінницькі гімнастки підкорили Грузію. Привезли 21 нагороду з «Keti Cup Tbilisi» photo_camera 20:29 Родичі та бізнес-партнери у вінницьких МСЕК: знайшли багато цікавого в деклараціях членів комісій 19:35 «Ми гідно робимо свою роботу». Про історію та випробування війною Ладижинської ТЕС 18:45 Класична, сирна, шоколадна. Знані вінничани діляться рецептами великодньої паски та хліба photo_camera Від читача 13:03 EPAM Україна та ГО «Загартовані серця» передали Силам оборони 100 автомобілів 18:10 Оригінальні автозапчастини від провідних виробників тепер доступні для вінничан (Новини компаній) 18:09 У Вінниці виділять 21 мільйон гривень на потреби Захисників та Захисниць 17:48 Шукає ту, яку ніколи не цілував. Вони обоє із Джурина: хвилююча історія двох наших земляків 17:32 Як вінничанам з хронічними захворюваннями безплатно отримати ліки 17:00 Афіша Вінниці. Де і як відпочити дітям і дорослим на вихідних 27 та 28 квітня 16:35 Охорона та безпека під час війни: вінницькі охоронні фірми, сигналізація та відеонагляд (партнерський проєкт) 16:33 В останні дні квітня на вулицях біля Київського мосту обмежать рух. Яка причина та скільки це триватиме 14:45 З’явився білий бенгальський тигр. Чим ще здивує Подільский зоопарк у новому сезоні? photo_camera 13:45 У Вінниці чоловік з сокирою накинувся на контролера обленерго 13:32 «Колосівські» тхеквондисти здобули дві бронзи на турнірі «Hereya open» в Болгарії 13:20 Де смачно пообідати на Вишенці: огляд бізнес-ланчі і не тільки (партнерський проєкт) 12:45 За вбивство продавця трактора хмільничанин сидітиме 15 років 12:21 «Коли в темну пору йшли по траві, іскри сипалися з-під ніг». Спогади про аварію в Чорнобилі photo_camera 12:00 Адреси, де у Вінниці 26 квітня тимчасово не буде світла чи води 12:00 Як знайти роботу в Польщі: поради для українців (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up