Ремонт вулиці Лесі Українки завершили на 95%. Що там зробили?

Ремонт вулиці Лесі Українки завершили на 95%. Що там зробили?
  • Ділянку вулиці від Арабея до Магістратської робили у комплексі: разом з новою дорогою зробили комунікації, тротуари. А вздовж узбіччя — нанесли велосмуги.
  • У мерії сказали, що на цей об’єкт вже витратили 18 мільйонів гривень, а ремонти завершать в листопаді 2019 року.
  • І розповіли про те, які дороги завершать робити в 2019 році.

Чиновники міськради прозвітували за капремонт вулиці Лесі Українки. Його почали робити в липні, і станом на 3 жовтня — роботи завершені на 95%.

Будівельники генпідрядника товариства «Шляхбуд» поклали новий асфальт на дороги: нині тут смуги по 3,75 метра з розширенням біля перехрестя з вулицею Салтикова-Щедріна.

Відео дня

На узбіччях дороги накреслили велосмуги, шириною 1,5 метра. Будівельники завершують асфальтування тротуарів, займаються підключенням приватних будинків до нових електромереж і водогону. Крім того, тут замінили освітлення, поставили три нових зупинкових павільйони.

Як казав заступник директора департаменту комунального господарства і благоустрою Юрій Семенюк, вже з наступного тижня вулицю покине велика будівельна техніка, а всі роботи завершаться до кінця 2019 року.

— На все було передбачено 18 мільйонів гривень, — каже міський голова Сергій Моргунов. — Проблем з реконструкцією не було. Були різні пропозиції від мешканців. Частина жителів вулиці без розуміння ставилася до цих робіт: були самозахоплення землі перед будинками, тому вони протестували проти проведення будь-яких робіт. Були проведені кілька разів збори з мешканцями, ремонти погоджено з жителями вулиці й на сьогодні — ми наближаємося до фінішу всіх робіт по Лесі Українки.

Питаємо, чи плануються безпекові заходи на цій вулиці?

— Фізичне обмеження швидкості — ні, адже це магістральна вулиця мікрорайону. На перехресті з вулицею Салтикова-Щедріна буде освітлення пішохідного переходу. Далі будемо аналізувати ситуацію на цій вулиці та обговорювати питання щодо облаштування, для прикладу, острівців безпеки на аварійно-небезпечних ділянках, — відповів Моргунов.

Нагадаємо, на вулицю Лесі Українки запланували витратити 31 мільйон гривень. Роботи планували виконувати у дві черги та продовжити капремонт вулиці з весни 2020 року.

Водночас проти ремонту були мешканці цієї вулиці — люди переживали, що будівельники виріжуть всю зелену зону, а дорогою стануть «літати» вантажівки та авто. Але врешті-решт погодилися на виконання ремонтів. Про це в матеріалі: Жителі погодили ремонт вулиці на Кореї. На це хочуть витратити понад 34 мільйона


До кінця року буде 9 кілометрів нових доріг

Мер Моргунов розказав, що до кінця року буде зроблено 9 кілометрів нових доріг, що загалом коштує 330 мільйонів гривень.

— У нас, по місту Вінниці, буде зроблено ремонт 11 вулиць у 2019 році. Серед них — Замостянська, яку ми вже завершили. Цього року завершимо капремонт в'їзду в місто по вулиці Данила Нечая. Працюємо по вулиці Черняховського — виконуємо ремонт дороги від розворотного кола громадського транспорту до повороту на кар'єр. Фактично завершили капремонт вулиці Пирогова від Дачної до Гніванського шосе. Робимо ремонт вулиці Свидницького і будуємо першу бетонну дорогу в Індустріальному парку (Немирівське шосе, 213 - авт.). 

Усе буде завершено до кінця року, крім бетонної дороги. Технологія будівництва така, що потрібно зробити спочатку «основу» під дорогу, дати їй «перезимувати» і далі виконувати асфальтобетонні роботи.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Михаил Светлаков
    Так дійсно.

    Вінниця змінюється на краще.

    Але в даному випадку не передбачено місць для зупинки хочаб з одного боку вулиці. Де має зупинитись таксі, швидка, будь яка доставка, якщо потрібно в приватний сектор?

    Чому не зробити одну трохи ширшу велодіріжку.

    Тоді на іншій смузі руху можливо залишилось би місце для зупинки транспорту.

    Але все одно +
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:14 У цей день вітайте захисників неба. Іменини, заборони та прикмети 3 липня 20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled Від читача 19:16 Лікування та реабілітації потрібні постійно 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей 18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up