Поповнення у родині гуцульських коней: фото новонародженої малечі

Поповнення у родині гуцульських коней: фото новонародженої малечі
  • Цієї неділі, 19 березня, маленька плямиста красуня народилась у родині гуцульських коней з Подільського зоопарку.
  • У звіринцю розповіли, як малеча себе почуває, та показали, як виглядає.

Перші години життя малої бачили відвідувачі зоопарку, які навідалися туди у неділю вранці.

— Якийсь час лоша лежало, звернувшись клубочком, поряд з мамою, а згодом почало підводитись та випробовувати свої сили. Воно спиралось на свої довгенькі худенькі ніжки, падало та знов і знов підводилось. Лоша наполегливо вчилось стояти, тримати рівновагу та робити свої перші кроки, — підкреслюють у звіринцю. — Весь цей час мама була поряд та пильнувала малечу, аби те не травмувалось. За всім цим допитливо спостерігали і дорослі тварини.

До речі, мама не підпускала інших коней до своєї дитини. Обороняла малечу та била задніми копитами витріщак-коней, які наближалися.

Відео дня

— Нині новонароджена тварина і її мама перебувають у відмінному стані. С перших годин життя малеча споживає материнське молоко. Уперше нам вдалось отримати такий приплід у гуцульських коней, — зазначив директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. — Запрошуємо усіх охочих відвідати Подільський зоопарк та поринути у прекрасний світ тварин.

Подивіться і ви, як виглядає сімейство гуцульских коней:

Історія зоопарку

Історія вінницького Подільського зоопарку розпочалася у 2005 році. Відтоді заклад постійно розвивається, вдосконалює свою територію та вольєри і регулярно поповнюється новими мешканцями.

Станом на жовтень 2022 року у колекції зоопарку — 138 звірів і 127 птахів. Серед них є й евакуйовані з інших регіонів через повномасштабну війну росії проти України: ягуар, рись, тигр, верблюд і чотири лемури.

Детальніше про звіринець можна дізнатися у матеріалі:

 

Читайте також:

ФОТО ДНЯ: зима панує в Подільському зоопарку

У Подільському зоопарку оселилась пара «гавкаючих» оленів

«Коли побачила її в руках неадекватного Паші, не витримала». В Аліни вже рік живе вухата сова

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up