Понад 187 мільйонів гривень на ЗСУ виділили з бюджету Вінниці

Понад 187 мільйонів гривень на ЗСУ виділили з бюджету Вінниці
  • У Вінниці прозвітували про виконання місцевого бюджету за шість місяців 2023 року.
  • Посадовці зауважили, що на забезпечення військових формувань станом на 1 серпня виділили 91,3 мільйона гривень. Плюс, 96,5 мільйона гривень витратили на закупівлю військових облігацій.
  • На що ще витрачали кошти громади?

Відповідно до звіту доходи бюджету за перші пів року склали 3,2 мільярда гривень.

В основному, бюджет міста наповнили через такі податки: податок на доходи фізичних осіб, акцизний податок, плата за землю та податок на нерухоме майно. А також вагомим джерелом наповнення бюджету є акцизний податок.

Витрати бюджету — 2,8 мільярда гривень. Основні статті витрат — освіта, соцзахист, ЖКГ та транспорт. На їх фінансування направили 72,8% від усіх видатків загального фонду (він склав 3,1 млрд грн).

Відео дня

— Під час повномасштабної війни велика увага приділяється соціальному захисту населення. Видатки загального фонду по цій галузі склали 147,3 мільйона гривень, що в півтора раза більше за показники відповідного періоду минулого року, — сказала заступниця директора департаменту фінансів Антоніна Лесь.

Зокрема:

Поряд із цим за кошти бюджету підтримують ЗСУ. Так, на забезпечення військових формувань станом на 1 серпня виділили 91,3 мільйона гривень.

«Крім того, з метою підтримки державного бюджету в умовах воєнного стану, в першому півріччі поточного року місто виділило 96,5 млн грн на закупівлю військових облігацій. Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни міська рада спрямувала на підтримку військових понад 606 мільйонів гривень», — йдеться у повідомленні на сайті міськради.

— Основне завдання, зважаючи на наявність додаткових викликів в умовах воєнного стану – це наповнення бюджету, виконання плану з доходів, в тому числі шляхом створення нових робочих місць і, відповідно, умов для переміщення підприємств, релокації бізнесу на територію нашої громади. Важливим завданням є також надання підтримки Збройним Силам, внесення нашої частки у Перемогу в цій жахливій війні, — підсумувала Антоніна Лесь.

Раніше, нагадаємо, вінницька мерія оголосила про закупівлю квадрокоптерів, грілок та термосів для ЗСУ.

 

Читайте також:

Понад 15 мільйонів гривень готові виділити на ремонт доріг. Де робитимуть шляхи?

Де, як і скільки у Вінниці побудувати житло? Показали проєкт післявоєнної забудови

У Вінниці двадцять людей навчають на помічників ветерана — Що вони будуть робити?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ірина Сороколіта

    Могли і безкоштовно ритуальні служби це робити
  • Новини Вінниці на 20хвилин

    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

keyboard_arrow_up