Підземний перехід на «Урожаї» почнуть ремонтувати в 2020 році

Підземний перехід на «Урожаї» почнуть ремонтувати в 2020 році
  • Вінничани вимагають у влади розпочати реконструкцію підземного переходу біля «Урожаю», в якому відвалюється плитка, погані запахи та вентиляція
  • У мерії відповідали, що перехід є в оренді. Тож, ремонтом має займатися орендар. Утім, виділили 1,2 мільйона гривень на виготовлення проекту робіт.
  • Активісти дізналися, що реконструкція почнеться наступного року. Що гальмує ремонт?

На підземний перехід біля ринку «Урожай» виділили гроші з міської казни: 1 мільйон 200 тисяч гривень витратять на дослідження стану переходу та виготовлення проектно-кошторисної документації.

Утім, гроші виділили ще в січні 2019-го, а ремонтувати перехід навіть не розпочали. Коли почнуть реконструкцію? З таким питанням звернувся до міської влади голова ГО «Студентська Свобода Вінниччини» Андрій Гайдай. Відповідь на запит він оприлюднив у фейсбуку:

Відео дня
  • Департамент капітального будівництва, 15 травня, уклав договір з товариством «Київметропроект» на проведення обстеження технічного стану конструкцій та виготовлення проекту реконструкції.
  • Термін обстеження підземного переходу і виготовлення проекту — не більше 5 місяців. За роботи киянам заплатять 1 мільйон 178 тисяч 886 гривень.
  • Початок реконструкції переходу планується на 2020 рік. Фініш робіт поки що невідомий, адже фахівці ще не надали технічний звіт про стан переходу та не готова проектно-кошторисна документація.

Нагадаємо, у 2018 році вінничани вимагали від міськради виконати капремонт переходу на «Урожаї», оскільки той в жахливому стані та схожий на смердючу яму.

У мерії казали, що не будуть цього робити, адже перехід в оренді. І орендар — підприємство ТВ ТОВ «Південний Буг», яке належить родині бізнесмена Юрія Коробкіна — має займатися капремонтом.

У компанії «Південний Буг» казали, що «капремонт буде, але це потребує великих коштів та організації альтернативного пішохідного переходу», тож запланували його провести у 2019 році.

При тому чиновники вже розглядали варіант, аби засипати підземний перехід та прокласти шлях пішоходам до «Урожаю» по дорозі. Адже, у мерії казали, що «орендар готовий відмовитися від переходу, бо ремонт не є вигідним».

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

Фото в матеріалі: архів «20хвилин»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Катерина Паянок
    До 20 він рухне
  • Стас Павловский
    Продати його потрібно в приватну власність   з деякими вимогами..
  • Грицько Штахета
    Той лисий за що не береться - усюди у нього якесь гімно виходе. Цар Мідас, лол.
  • Олексій
    1.2 млн..., Продешевили? Чому не 25 млн? Його марсіани будували 100 років тому і проектної документації не залишилось?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:10 На Вінниччині відкрили Алеї пам’яті на честь загиблих воїнів «Червоної Калини» 10:55 У чому сіль: чому ці служби доставки їжі набирають такої популярності у вінничан (партнерський проєкт) 10:18 На вулиці Василя Барки через коротке замикання загорівся будинок: пожежі на Вінниччині за добу 09:42 Де у Вінниці 9 травня вимкнуть воду та світло: перелік адрес Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня 21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду 16:34 «Гітлерівців з караваєм не зустрічали»: записки лікаря «Пироговки» під час окупації Вінниці 16:03 Карен Аветісян, який у січні збив двох студенток у центрі Вінниці, отримав умовний термін play_circle_filled 15:15 Порівнюємо зарплати у Вінниці та сусідніх обласних центрах: як вони змінилися з минулого року 14:45 В сімейному шаховому турнірі змагалися всі – від дошколяриків до пенсіонерів 14:35 У селі під Баром зловили наркоділка з 47 кілограмами канабісу. Суд дав йому дев’ять з половиною років тюрми 14:25 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 13:42 У Вінницькій колонії «смотрящий» влаштував шахрайську схему, видуривши півмільйона гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up