Обстріли та ракетні удари по Україні. Яка ситуація на Вінниччині та у сусідніх областях?
- Триває війна. В деяких регіонах ніч пройшла вкрай неспокійно. Вінниччину сколихували повітряні тривоги тільки вечері, вночі їх не було. Розповідаємо про ситуацію у сусідніх областях.
Минулої ночі російські війська завдали удару по Кіровоградській області, бої тривають в напрямку на Харківщині, а в Херсонській області погіршується гуманітарна ситуація.
Вінниччина межує з наступними областями: Чернівецькою, Хмельницькою, Житомирською, Київською, Черкаською, Одеською та Кіровоградською. Коротко про ситуацію у цих регіонах:
На Кіровоградщині близько 22.00 8 квітня було влучання по об’єкту на території області. За попередньою інформацією без суттєвих наслідків. Відомо, що удар нанесли з акваторії Чорного моря. Без жертв.
Решта сусідів Вінниччини ніч провели у напружені. Були повітряні тривоги. Обстрілів чи ракетних ударів не було.
Читайте також:
Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»
Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.