«На двадцять людей ще роботи немає». Чому так повільно ремонтують Київський міст?

«На двадцять людей ще роботи немає». Чому так повільно ремонтують Київський міст?
  • З 11 березня перекрили Київський міст та розпочали ремонти
  • Але пройшло два тижні. А робочі ще знімають асфальт
  • Чому так довго ремонтують? З’ясували «20хвилин»

У суботу, 25 березня, робочі з самого ранку знімають залишки асфальту на Київському мосту. Пішохідну частину майже відчистили від асфальту: під нею проглядаються труби з комунікаціями та річка Буг.

Двоє хлопців збивають шматки покриття, а бульдозер збирає у ківш та кидає у вантажівку. Хлопці мовчазні та одразу кажуть, що «виконроб під мостом, у містечку».

Previous Next

Відео дня

Кілька вагончиків для будівельників, один автокран — це поки що все, що є під мостом. Виконроб, що представився Ярославом, заспокоює — техніку ще підвезуть. Просто не потрібна зараз:

— Так, чули, що люди обурюються. Зараз на ремонті працює 5 чоловік, стільки достатньо. На двадцятьох тут роботи ще немає. А чому так повільно? Спочатку газовики вирішували як трубу з мосту перенести. Та ще комунікації під пішохідною частиною: там є дроти «Укртелекому», що теж довго вирішували як їх перенести, — відповідає виконроб.

Питаємо, а що будуть робити згодом?

— З понеділка-вівторка, будемо займатися демонтажем перил, що на пішохідній частині. Від графіку не відстаємо. Ось тоді вже буде більше людей, самі побачите. Після цього розпочнемо ремонтувати опорні конструкції. Коли саме, не можу сказати. Погана прикмета у мостобудівельників — це загадувати наперед. Плюс, опорні балки ще роблять на заводі для цього мосту.

Чи можна відремонтувати міст швидше? Про це журналіст вже запитав у чиновників, що відповідальні за шляхопровід

 

Виконроб Ярослав в розмові з журналістом розповів, що має багаторічний стаж ремонту мостів. На його думку, без ремонтів Київський міст не завалився б.

— Ні, міст би не завалився. Але через п’ять років шляхопровід був би у критичному стані, якщо б не почалися ремонти. Тоді б його треба було б закривати зовсім на капітальний ремонт, — казав Ярослав.

Нагадаємо, що Київський міст був збудований в 1964 році. І за цей час його не ремонтували. Протягом року мостобудівельники з київської компанії «МСУ-2» посилять опори мосту, замінять дорожнє покриття, розширять пішохідну частину мосту, зроблять нову зливову каналізацію та багато іншого. Орієнтовно, основні роботи закінчаться в листопаді 2017 року. І це коштуватиме місту 56,5 мільйонів гривень.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (33)
  • Нестеров Сергей
    Питання: для чого було перекривати міст,якщо опорні балки до цих пір не виготовлені?
  • Sviatoslav
    на 20 немає, а на 5 - х забагато
  • Сергей Петров
    Вкрасти 56 мільйонів за 3 місяці важно, а за 9 можна. От і збудуються нові будинки у чинуш і поїдуть нові ренджики....
  • Vadik
    в целом все  нормально...за исключением одного НО.....разве так трудно было до этого долбаного ремонта привести в порядок окружную а? разве так трудно зная что центральный мост перегружен  просто не выпускать туда придурков которые перекрывают пол полосы и начинают выжигать на столбах старую краску в час пик???? трудно думать своей башкой люди добрые?  и не надо оправдываться тем что не было погоды для ремонта окружной...погода была...и современные технологии позволяют это сделать....ведь Харьковскую окружную на пару с Житомирской уже два месяца как приводят в порядок ! у нас все через жопу делается! так нельзя!  с неуважением к руководству, и с сочувствием к жителям Винницы, Вадим Василевский
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:15 Вінниця відзначає Великдень. Як у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці освячували паски photo_camera 16:09 Об'єднані доброю справою: вінничани прибрали територію дитячого будинку перед святами photo_camera 15:04 Браконьєр сіткою наловив карасів на понад 135 тисяч гривень 14:23 Семеро травмованих, серед яких дитина та іноземець: автобус потрапив у ДТП на Вінниччині photo_camera Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 14:11 Нові технології для безпеки: ДСНС Вінниччини тестує роботів та дрони photo_camera 13:13 Вінницькі студенти розробили унікальні інклюзивні туристичні маршрути 12:05 Вінниця чудотворна: розповідаємо про місця сили, де трапляються дива 11:54 ЗСУ стримують наступ. Де точилися найзапекліші бої минулої доби? photo_camera 11:43 Маршалок Крассовський та неоготика: чим вражає цвинтар у Сніткові photo_camera 11:34 Безкоштовні щеплення від сказу: з'явився графік для приватного сектору Вінниці photo_camera 11:17 Рідкісне фото Вінниці 1944 року знайшли на Ebay. Його продали майже за 38 євро photo_camera 11:07 Надія та радість на полотні: у Вінниці відкрилася дитяча великодня виставка 10:09 Що варто знати про кліщі? У МОЗ розповіли, як вберегтися 09:51 На Вінниччині за добу згоріли 17 гектарів екосистем та вісім будинків photo_camera 09:13 На Жмеринщині зіткнулися легковик та маршрутка: є загиблі та поранені photo_camera 08:01 Сьогодні — Великдень. Історія, традиції та прикмети 20 квітня 21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up