Гороскоп на тиждень 26 липня - 1 серпня: кому зірки пророкують любов та удачу

Гороскоп на тиждень 26 липня - 1 серпня: кому зірки пророкують любов та удачу
Важливо не завантажувати себе справами і діяти обдумано
  • Докладний гороскоп на тиждень з 26 липня до 1 серпня 2021 року склала астролог Марина Скаді.
  • Прогляньте, що для вас приготували зірки, та дізнайтеся, коли варто бути напоготові.

 Три планети протягом тижня змінюють знаки зодіаку:

  • 28 липня Меркурій входить у знак Лева
  • 28 липня ретроградний Юпітер повертається зі знака Риби у знак Водолія до 29 грудня 2021
  • 29 липня Марс зі знака Лева переходить у знак зодіаку Діва

Загалом, завершення липня — початок серпня нейтральні. Місяць спадний протягом тижня, накопичено достатньо енергії — настав час її витрачати. Головне, розподіляти сили грамотно і не кидатися в крайнощі. Зараз важливо не завантажувати себе справами і діяти обдумано. Чудовий час, щоб почати худнути — розпочаті в цей час дієти або правильне харчування, швидше принесуть результат. Багато людей зіткнуться зі спокусами, але потрібно проявити силу волі і встояти перед спокусами.

Про це повідомила астрологиня Марина Скаді на своєму каналі.

 

Гороскоп на 26 липня - 1 серпня 2021 року

 

Овен

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Важливий тиждень, завершуються багато процесів, але після цього обов'язково буде новий старт. Вже від 28 липня роботи додасться, буде потрібно багато сил і енергії, щоб виконувати поставлені завдання, реалізовувати нові плани і впроваджувати давно заплановані проєкти.

Ви зможете швидко досягти результатів, отримати матеріальну компенсацію, а також заслужити повагу колег, партнерів, керівників. На особисте життя часу не вистачає, тому можуть виникати непорозуміння з рідними і близькими. Однак, період сприятливий для встановлення взаєморозуміння з дітьми, тому бажано скористатися сприятливими можливостями тижня.

 

Тілець

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

У шлюбі, в романтичній сфері і сімейних взаєминах можуть виникати розбіжності, навіть конфлікти. Може виникнути втома, але, швидше за від перевантаження інформацією, достатку ділових контактів і спілкування. Дійте рішуче — і ви зможете подолати всі перешкоди на шляху досягнення мети.

З'являються можливості для реалізації задуманого, але для цього доводиться забути про відпочинок і проявляти активність, ініціативу. Ви здатні підштовхнути інших людей до дії, створити робочу атмосферу в колективі. На вас ляже велика відповідальність, однак, події цього тижня дозволять вам створити міцний фундамент на багато місяців вперед.

 

Близнюки

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Вдається сконцентрувати увагу на важливих справах, а узгоджені дії з оточенням дозволять максимально ефективно використовувати потужний потенціал поточного тижня. Оскільки Чорний Місяць, негативна кармічна точка увійшла в ваш знак від 18 липня, то на початковому періоді транзиту може виникати зарозумілість, схильність вирішувати проблеми "одним махом", не вдаючись у деталі.

Бажання блищати розумом або перевершувати співрозмовника також, може сприяти появі спірних і конфліктних ситуацій, які гальмують важливі процеси. Якщо ви ухвалите правильні рішення, зможете стримувати себе у висловлюваннях, то знайдете хороші можливості для поліпшення свого матеріального становища.

 

Рак

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Спокійний тиждень, без особливих яскравих подій — все передбачувано і зрозуміло. Ви знаходите незалежність, можете навіть здивувати оточення своєю сміливістю, проявом індивідуальності. Доводиться сподіватися тільки на себе, проте, взявши ініціативу в свої руки, ви зможете зрушити з мертвої точки будь-який застоялий проєкт або взаємини.

Прагнення до діяльності дозволить вам енергійно взятися за справу, вирватися вперед завдяки власному досвіду. Успіх, завдяки цим старанням, не змусить на себе довго чекати. Фінансові операції протягом тижня будуть доведені до успішного завершення.

 

Лев

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Багато хто відзначає ваш внесок в ту чи ту справу, ви популярні, затребувані, діяльні. У вас всі шанси і можливості, аби досягти успіху, вийти на чільне становище. Гарний час для відпочинку, відновлення сил, щоб вже незабаром активно приступити до виконання своїх професійних обов'язків і побудови кар'єри.

Сонце — ваш управитель — розташоване у Леві до 23 серпня, воно займає свій власний знак, і, отже, перебуває в повній силі. Тому саме ви найбільш бажані і привабливі в цей період. Меркурій від 28 липня у вашому знаку — цей транзит принесе вам активізацію вашого інтелектуального і творчого потенціалу.

 

Діва

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Від 29 липня Марс, планета активності, сили і енергії, рухається вашим знаком, підсилює прагнення до діяльності, ініціативність та сміливість. Також, протягом тижня зростає необхідність грошових витрат. Можливо, вам нарешті трапляються імена та річ і предмет, які ви шукали давно.

Швидких і задовольніх результатів ви зможете досягти в дрібних життєвих ситуаціях, в роботі, що не вимагає глибокого аналізу, що дозволяє проявити свою волю і творчий потенціал. Проявіть свій талант максимально — поєднайте свої напрацювання з плануванням в умовах сьогодення і точним урахуванням всіх деталей.

 

Терези

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Виникають ситуації, що вимагають ухвалення відповідальних рішень. Почуття постійно аналізуються, до того ж, навіть занадто строго і критично, через що можете часто опинятися в заплутаних ситуаціях. Посилюється вимогливість до себе, а також до соціуму і до світу, що може ускладнити взаємини з коханими і дорогими людьми.

У багатьох ситуаціях не вистачає терпіння, ділові партнери викликають роздратування своєю повільністю. Однак, якщо ви зосередитеся на собі, індивідуальній роботі, відкинувши непотрібні думки, страхи і сумніви, то зможете зробити дійсно щось дуже важливе і корисне багатьом людям.

 

Скорпіон

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Загалом сприятливий тиждень — ви емоційно стримані, почуття коряться розуму. Загальне підвищення життєлюбства сприятиме фізичному потенціалу організму, проте не слід доводити до стресових ситуацій — не беріть на себе більше, ніж можете виконати.

Гарний час для того, щоб взяти нарешті ініціативу в свої руки і завоювати прихильність давно бажаного партнера, домогтися зустрічі з людиною, яка може бути вам корисною в професійній сфері, в бізнесі. Навіть якщо ви займете нейтральну позицію, ви все одно будете перебувати в центрі уваги і задавати тон.

 

Стрілець

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Події тижня сприяють необхідним перетворенням — ви правильно оцінюєте межі своїх здібностей і впливу, не терпіть вказівок з боку. Завдяки цьому, ви можете стати авторитетом у своїй галузі. Тиждень інтенсивний, тому намагайтеся іноді проводити час на самоті — це посилить ваш життєвий ресурс.

Ви незамінні в колективі в цей період — користуйтеся моментом, будьте новатором, не бійтеся експериментувати. Як результат — визнання і матеріальна винагорода. В особистих взаєминах, в романтичній сфері відбуваються важливі події.

 

Козеріг

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Сприятливий тиждень — все налагоджується, як в особистому житті, так і в професійній сфері. У фінансових справах настає період стабілізації, зміцнення, можна вирішити майнові та грошові проблеми. Гарний час для укладення угод і договорів, відкриття нових підприємств і конструктивної реорганізації старих.

Вдалий час для політиків, керівників, підприємців. Назначте на цей період офіційні візити, відвідування вищих і офіційних організацій, переговори і відповідальні виступи. Якщо потрібно вирішити юридичні питання — не відкладайте на потім.

 

Водолій

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

У вас почався новий життєвий етап, все безперспективна і гальмує залишилося в минулому. Гарний час для вирішення робочих питань і спірних ситуацій, а також для відряджень і подорожей. Зростає підтримка співробітників і партнерів, ви зможете заслужити похвалу від начальства, активно впливати на думку компаньйонів по бізнесу.

У романтичній сфері відбуваються зміни — або взаємини закінчуються, або переходять на новий рівень. У вас з'являються нові ідеї, а величезне бажання свободи може призвести до втрати корисних партнерських взаємин. У багатьох життєвих ситуаціях, так, як раніше, вже не буде.

 

Риби

Гороскоп на тиждень, з 17 до 23 травня 2021 для всіх знаків зодіаку

Тиждень непростий — ви часто потрапляєте в двозначні ситуації, потрібно постійно шукати компромісні рішення, часто поступатися в тих питаннях, в яких раніше вчинили б інакше. Не виключено, що ви зіткнетеся з сильним опором інших думок та інтересів. Творчий підхід до справ і готовність прийняти протилежну точку зору допоможуть вам вирішити багато проблем і завдання.

Сприятливий період для спорту, активного відпочинку, фізичної праці, будь-якої діяльності, що вимагає рішучості і відповідальності за інших людей. Ваша активність зростає, і це привертає до вас партнерів протилежної статі.

 

 

Читайте також:

Дим на колишньому молокозаводі. Сім пожежних машин гасили склад «Соняху»

Блокування карти за два перекази на п'ять тисяч гривень: роз'яснення НБУ

Українців почали штрафувати за збір чорниці та лохини

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:10 На Вінниччині 2 229 людей хворіють на COVID-19. З них — 61 медик 11:20 На Київській біля зоопарку будують парковку на 36 автомобілів. Є інклюзивні місця 10:30 Аферист чекає суду. Власник турагенції ошукав дітей на 640 тисяч гривень 09:40 Важливе за 27 вересня на 20minut.ua. Найцікавіші новини, які ви могли пропустити Від читача 12:17 Проститутки Винницы ! 08:50 Свіжі дані про коронавірус: за добу в Україні захворіло 6 652 людини 08:00 У цей день вітайте Василя та Микиту. Історія та прикмети 28 вересня 21:05 Нове прочитання вічної історії: у театрі Садовського готуються до прем'єри «Ромео і Джульєтти» photo_camera stars 21:00 Посилення карантину: як працюватиме транспорт в «жовтих» і «червоних» зонах 20:40 «Не міг він один нападати на двох». Учаснику бійки у Лука-Мелешківській обрали запобіжний захід 20:00 Золото та прикраси Pandora: в Жмеринці зловили квартирного крадія 19:05 Адміністраторку стоматології звільнили під час лікарняного. Чим все закінчилось? 18:10 Біжу за неї. У Вінниці відбудеться благодійний марафон у підтримку онкохворих жінок 18:05 Карантинні зони в України: де можуть ввести суворіші обмеження 17:00 «Канонада в Калинівці. 4 роки після вибухів складів» — Венедиктова розповіла про підривний пристрій 16:30 Забили 32 голи, нічого не пропустили. Нивівці виграли турнір із рекордними показниками 16:25 Від $10,5 тис до $1,6 млн. ТОП-10 найдорожчих і найдешевших будинків, що продають у Вінниці photo_camera stars 16:09 СБУ викрила аферистів, які продавали підроблені міжнародні сертифікати 16:02 В мобільну розробку - гарантовано! Разом з Вінницькою ІТ-Академією (Новини компаній) 15:45 «Тобі під силу рятувати життя». Вінничани можуть навчитися надавати домедичну допомогу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up