До Вінниччини евакуювали мешканців психоневрологічних інтернатів з Донеччини
- З двох психоневрологічних інтернатів до Вінниці прибули люди. Їх розмістили у безпечному місці.
Про це у фейсбук пише перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.
— Потягом евакуювали 71 мешканця психоневрологічних інтернатів з м. Покровськ та м. Слов’янськ. Їх вивезли, бо такі люди є легкі мішені, — йдеться у дописі. — Ми можемо лише уявити, що їм прийшлося пережити. Але тепер усі вони у безпеці.
До Вінниці люди прибули минулої ночі. Їх розмістили у спеціальні заклади.
У Вінниці станом на 8 квітня зареєструвались майже 17 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Серед них 5000 дітей.
Читайте також:
Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»
Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.