До Вінниччини евакуювали мешканців психоневрологічних інтернатів з Донеччини

До Вінниччини евакуювали мешканців психоневрологічних інтернатів з Донеччини
  • З двох психоневрологічних інтернатів до Вінниці прибули люди. Їх розмістили у безпечному місці.

Про це у фейсбук пише перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.

— Потягом евакуювали 71 мешканця психоневрологічних інтернатів з м. Покровськ та м. Слов’янськ. Їх вивезли, бо такі люди є легкі мішені, — йдеться у дописі. — Ми можемо лише уявити, що їм прийшлося пережити. Але тепер усі вони у безпеці.

До Вінниці люди прибули минулої ночі. Їх розмістили у спеціальні заклади.

У Вінниці станом на 8 квітня зареєструвались майже 17 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Серед них 5000 дітей.

 

Читайте також:

Як діяти та куди звертатися. У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

Пам’ятка для батьків. Як допомогти дитині під час війни, щоб вберегти її емоційний стан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up