
- Уявімо гіпотетичну ситуацію, коли з тих або інших причин вінничанам потрібно буде на якийсь час укритися у безпечному місці. Тому зазирнімо за лаштунки міських підвалів та бомбосховищ.
- Перевіримо, чи актуальною є інформація про укриття з сайту управління ДСНС. Запитаймо, як міська влада приводить до ладу захисні приміщення. І дізнаємося, чи пустять нас у разі небезпеки в бункери міських підприємств.
«У Вінниці перевірятимуть споруди цивільного захисту», — новина із таким заголовком з’явилася на сайті Вінницької міської ради 31 грудня. Перші її рядки про те, що відповідні служби міста регулярно займаються підготовкою підвалів багатоповерхівок та захисних споруд до використання у випадках надзвичайних ситуацій. Далі йде коментар одного із чиновників, який повторює зміст перших рядків, але вже своїми словами.
Врешті, перелічується, хто і за що відповідальний. Відтак стає зрозумілим, що місця під укриття людей мають підготувати керівники підприємств, установ, організацій, управляючих компаній, управителі, незалежно від форми власності та підпорядкування, а також голови ОСББ.
У рішенні міськвиконкому йдеться, що такі приміщення потрібно привести у належний санітарний та протипожежний стан. А за потреби — дообладнати, продезінфікувати, прибрати від сміття, а також позначити їх за допомогою табличок та покажчиків руху. Акти оцінки готовності приміщень до використання мали бути надіслані до міської ради впродовж 15 днів, себто до середини січня.
Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "20хвилин". Це екслюзивна
стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми
витратили багато часу та зусиль для її написання.
Ми віримо в те, що
незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу
оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі
найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати
безкоштовно після авторизації.

Головний редактор 20minut.ua