Коли школярі Вінниці підуть на зимові канікули: з'явився графік

Коли школярі Вінниці підуть на зимові канікули: з'явився графік
 • Під час війни в освітніх закладах України не зупиняли навчальний процес і діти переважно здобували освіту онлайн.
 • Однак канікули залишаються важливою складовою навчального року.
 • Коли вінницькі школярі підуть на канікули, читайте далі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, зимові канікули заплановані на період з 25 грудня по 8 січня 2023. Крім цього, весняні мають тривати з 27 березня по 2 квітня.

За словами директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко, школи отримали повноваження самостійно складати графік канікул. Тому рішення приймається керівництвом кожної окремої школи на педагогічних радах, враховуючи всі наявні обставини.

Відео дня

Про цей навчальний рік

Цей 2022-23 навчальний рік у школах триватиме з 1 вересня по 30 червня. При цьому в Міністерстві освіти і науки України зазначають, що дати канікул можуть змінюватися.

Українські школи самі встановлюють структуру навчального року, яка може складатися із чвертей, піврічч та семестрів.

Семестрова система має чотири чверті, що об’єднані у два семестри. У навчальних закладах із такою системою зимові канікули триватимуть:

 • з 26.12.22 по 8.01.23.

У навчальних закладах з триместровою системою навчання, учні матимуть змогу відпочити на двох зимових канікулах:

 • Різдвяні канікули – з 25 грудня 2022 року по 8 січня 2023 року;
 • Лютневі канікули – розпочнуться 10 лютого та триватимуть до 19 лютого 2023 року.

Дата може змінюватись

Варто зазначити, що дати канікул можуть змінюватися через можливі перебої із електроенергією, низькими температурами всередині приміщень, також деяких школах з очним навчанням зимовий відпочинок дітей може бути перенесений через складну воєнну та епідеміологічну ситуацію в Україні.

У вінницьких школах з наступного тижня канікули. Розповідаємо також, як проходить навчання у школах Вінниці зараз та яка ситуація з найпростішими укриттями.

 

Читайте також:

У цей день вітаємо Антона та Івана. Історія та прикмети 20 грудня

Усім школам рекомендують перейти на онлайн навчання до п'ятниці. А садочкам?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (23)
 • Наталія Григоренко

  На рівень знань дітей у будь якому віці впливає кілька фактів:
  1) виховання в родині (відношення до вчителів, почуття відповідальності)
  2) вчителі (професіонали, що здатні не лише дати знання, а і змусити дитину захотіти їх отримати)
  3) можливість самоосвіти (ресурси, підручники, джерела інформації, цікаві проекти, дослідження тощо)
  4) вмотивованості (розуміння необхідності отриманих знань, сфери їх застосувань і перспектива у майбутньому).
  Саме останній пункт є найбільш важливим і без нього, немає значення на скільки геніальні вчителі в школі, скільки в класі та дома планшетів з доступом в інтернет припадає на одного учня, наскільки самовіддано батьки займаються з дитиною дома, навчається вона онлайн чи сидить на уроках. Якщо в дитини немає розуміння куди їй потім застосувати ті знання, і що єдине призначення червоного диплома це дощечка для нарізання овочів. А також наявність знань абсолютно не гарантує наявність високооплачуваної роботи. Тому проблема не в освіті, а в суспільстві в цілому і у знеціненні поняття "знання".
 • Светлана Лещук

  Коли на контрольній роботі просиш відкрити підручник і щось з нього списати,учні не хочуть  їх оцінка і знання не цікавлять .Батьки зовсім не займаються дітьми ,не роблять з ними уроки ,та й програма для нашого покоління заважка ,та й таке(

  Светлана Лещук reply Светлана Лещук

  Natasha Makarova ,моєму сину 24 і він вже дуже давно самостійний ,вчителем теж вже давно працюю,працюю з гарними витратами і вкладами у освітній процес,і просто ділюся досвідом ,що без співпраці ,дуже рідко щось виходить,нажаль(

  Natasha Makarova reply Светлана Лещук

  Светлана Лещук по вашему всем остальным фиолетово на своих детей? Так вот вы глубоко заблуждаетесь. Просто у вас приоритет - попу ребенку заносить и контролировать быть, а у кого-то - помочь стать самостоятельным . А учителя должны учить таки, и именно этим путем и учится человек учится. Не наоборот. Нельзя научить учится, если при этом нет практических шагов

  Светлана Лещук reply Светлана Лещук

  Татьяна Петренко супер ,що у Вас така дитина,але більшість дуже потребує допомоги ,чому б з дитиною не дивитися програмні фільми ,чи слухати аудіокниги ?

  Татьяна Петренко reply Светлана Лещук

  Светлана Лещук я теж не байдужа мати, але уроки з дитиною не роблю)) В мене інша тактика: підвела сина до роздумів, що потрібно для нього, щоб достатньо забезпечити себе та безхатніх тваринок, яких він так любить. Зорієнтувала на професію, яка збігається з його інтересами і перелічила предмети, які треба для цього знати. То все робить сам, ну окрім музичного та образотворчого, але я й не змушую.

  Светлана Лещук reply Светлана Лещук

  Алла Недобийчук ,зі мною теж не робили,але тоді вчитель був цар і бог),а тепер інший світ ...

  Светлана Лещук reply Светлана Лещук

  Natasha Makarova ,я належу до категорії батьків,яким її дитина не байдужа,тому робила з своїм старшим до 7 класу уроки .Вчитель сьогодні ,не повинен вчити ,а повинен вчити вчитися ,ділитися інформацією ,та ін.,як можна навчити дитину ,гуманітарних предметів ,якщо вона не читає?От скажіть,будь ласка,якщо мама чи тато кожен день хаять освіту ,вчителів і  всіх до неї причетних ,як же їхня дитина буде любити школу і навчання )

  Natasha Makarova reply Светлана Лещук

  Светлана Лещук а родители должны с детьми уроки делать? С какого это вдруг? Может стоит объяснить доступно учителю основное хотя бы, чтобы дети сами могли справится или с минимальной помощью. Без репетиторов и прочих "касательных" приколов. Мы как-то сами учились, без родителей. А тут родители всем должны резко направо и налево и на постоянной основе. Учителя уже ничего не должны - война все спишет? Родитель может помочь где сложно, что-то разъяснить, но у него своя работа есть, которую никто не отменял. И за половину дня преподавателем что-то никому не платят, а кушать семье, как и любому, хочется тем не менее, не говоря об остальном, ещё и за вычетом налогов, которые и определяют что кто должен на самом деле. А то нашли дойную единицу - и заплати, и научи, и обеспечь сам, и проконтролируй на стороне, и моральное и физическое здоровье сохрани. За что тогда ещё налоги дерут? Каждый должен хорошо делать свое дело, а не скидывать на родителей. И ничего сложного в той программе особо нет, если объяснить правильно и заинтересовать, а не монотонно оттарабанить текст книжный и не волнует понял кто или так, воздух посотрясали.

  Алла Недобийчук reply Светлана Лещук

  Светлана Лещук Перепрошую,батьки мають робити уроки????Зі мною ніхто їх ніколи не робив,маю вищу освіту,вчилася сама,і один плюс -,сижу і пояснюю сину дев'ятикласнику шкільні предмети,бо то світла нема то інтернету.А хто буде за мене виконувати мою роботу? Вчителі?

  Alina Viktorivna reply Светлана Лещук

  Светлана Лещук Ви праві. Підписуюсь під кожним словом. Це все вплив "гарних" нововведень програм. Коли атестат множиться на нуль, коли медаль вже немає значення, коли фото відмінників  заборонили вивішувати на Дошку пошани, бо це виявляється ображає гідність ледарів, які просто ходили в школу "бо треба" і в більшості просто зривати уроки вчителю"бо  весело" 🤔.  Який  стимул буде у дітей прагнути гарно вчитися, добиватися якихось висот? Як все множиться на нуль🤔 Одиниці будуть прагнути  гарно вчитися у школі. І то, якщо батьки толкові, то вдома пояснять, і допоможуть, і підкажуть, що знання - це сила, ключі від дверей. Спочатку маленьких, а потім великих.
  Але на жаль, це не так. І це насторожує. А що далі?  Хрестики скоро будуть ставити замість підпису 🤔
 • Vladimir Melnyk

  Пипец ...как я сочувствую детям в наше время ...я и представить не могу как сейчас сложно учится, во время войны и её последствиями(онлайн-учеба без электричества адекватного, психика и ТД)
 • Алинка Харламова Харламова

  Росте майбутне країни 😂 Майбутні лікарі, вчителі, Юристи, та адвокати. Працівники банків. Я знаю такий дітей, які навчаються в 4 класі, читати не вміють пишуть дуже погано. Коли запитуєш скільки буде 2+2 , відповідають 9 . Мені дуже шкода що теперішнім дітям доводиться жити в таких не людських умовах.

  Алинка Харламова Харламова reply Алинка Харламова Харламова

  Tanya Tanya діти повинні навчатися, бо від них залежить майбутне нашої країни. А, не ходити по закаулках пити енергетики, дивитися кліпи Моргенштерн а в яких він голий, та каже не пристойні слова. Мої племінниці 2 однокласника мріють знятися у фільмах для дорослих. Це що нормально?!!!!! Раніше діти мріяли бути лікарями, космонавтами, вчитилями, льочиками. Нинішні порно зірками. Браво.

  Алинка Харламова Харламова reply Алинка Харламова Харламова

  Tanya Tanya Я подачу які з цих розумників виростуть майбутні лікарі, та будуть тебе лікувати. А, ще краще про оперують. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Алинка Харламова Харламова reply Алинка Харламова Харламова

  Tanya Tanya От і допомагай. Нещасна😂

  Tanya Tanya reply Алинка Харламова Харламова

  Лілія Котовська  я написала варіант покращення ситуації. Про добро чи зло там мова не йшлось.

  Лілія Котовська reply Алинка Харламова Харламова

  Tanya Tanya цінність в тому, щоб ви задумались і, можливо, стали добрішою

  Tanya Tanya reply Алинка Харламова Харламова

  Лілія Котовська  і в чому суть вашого коментаря? Яка цінність?

  Лілія Котовська reply Алинка Харламова Харламова

  Tanya TanyaА у вас мислення розвинене?😂Добротою від вашого допису так і пре!

  Tanya Tanya reply Алинка Харламова Харламова

  Алинка Харламова Харламова  а толку, що ви могли читати в 7 років. Якшо мислення у вас теж не розвинене.
  Критикувати діло не хитре. Може організуєте додаткові уроки для дітей і навчите таки читати і рахувати? Чи тільки смайли ставити вмієте.
  В ситуації війни треба допомогами один одному, в тому числі дітям. Не критикувати, а ставати і щось робити.
  Ці діти виростуть достойними людьми. І повірте, читання а 10 років ніяк не вплине на здатність бути лікарем!

  Николай Фефелов reply Алинка Харламова Харламова

  Алинка Харламова Харламова це не навчаня а мучаня   а министр залишився довольным все йде по плану

21:01 У Вінниці розпочали роботу безкоштовні курси з основ графічного дизайну 20:04 Секрети «Подільської кухні»: рецепт, як зварити лютий борщ з варенням 19:03 Стрітення Господнє: коли будемо відзначати в 2023 році та історія свята 18:01 ТОП ідей подарунків: чим здивувати коханого на День святого Валентина Від читача 11:01 Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації» 17:17 У дітей виникає багато запитань про війну. Як правильно давати на них відповіді? 17:15 Автопробіг «Ми чекаємо на тебе»: вінничани підтримали родини полонених захисників Азовсталі 16:30 В Україні може подорожчати алкоголь, сигарети та пальне. Що відомо? 15:44 Ошукали людей на 1,5 мільйона гривень: дві «тюремні банди» вже чекають на суд 14:57 У Терцентрі психолог проводить індивідуальні заняття з людьми похилого віку 14:13 У Жданівці влітку чоловік через ревнощі вбив знайомого. Скільки дали вбивці? 13:53 На базі підприємства УТОС планують відновити навчання слабозорих вінничан 13:31 Підозрюється у серйозній крадіжці: допоможіть знайти Івана Морарі з Вінниці 12:44 Сімсот тисяч гривень на благоустрій: на Вінниччині чиновницю зловили на шахрайстві 12:02 Незламний бізнес: вже 266 релокованих підприємств зареєструвалися у Вінниці 11:37 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:13 У лікарні Пирогова пересадили нирки від матері до сина та від батька до сина 10:30 День зустрічей зі своїми однокласниками: викладайте шкільні фото 09:44 Якщо не буде руйнувань: як 4 лютого вимикають світло на Вінниччині 09:00 У цей день вітайте Тимофія. Історія, традиції та заборони 4 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up