Піккардійська Терція 3 серпня у Вінниці виступить у новому складі: «Зміни відчиняють нові двері!»

Піккардійська Терція 3 серпня у Вінниці виступить у новому складі: «Зміни відчиняють нові двері!»
  • На їхні концерти вже йде четверте покоління: люди, що виховувались на їхній музиці, неодмінно приводять своїх діток та онуків!
  • Легендарна вокальна формація, що понад 30 років зачаровує глядачів по всьому світу унікальними голосами, бездоганним співом та українськими піснями, у суботу, 3 серпня, з великим концертом «Найкращі хіти для Вас» виступить просто неба у музеї-садибі Пирогова.
  • Вперше побачимо «Терцію» в оновленому складі з оновленим звучанням.

Їхні концерти — це завжди стільки тепла, душі і водночас — феєрії та краси, що овації не вщухають з найперших хвилин. Музичні легенди України, визнані майстри акапельного співу і справжні чарівники, які своїми голосами замінюють звучання багатьох інструментів.

Неперевершена вокальна формація Піккардійська Терція у суботу, 3 серпня, о 18.00 з чарівним літнім концертом «Найкращі хіти для Вас» виступить у неповторній атмосфері PIROGOV SKY — просто неба у музеї-садибі Пирогова.

— Дорога нашому серцю Вінниця та вінничани, вже 3 серпня на локації PIROGOV SKY ми зустрінемося з вами на нашому сольному концерті. Буде затишно, романтично і як завжди по-піккардійськи! — обіцяють співаки.

Відео дня

«Зміни відчиняють нові двері!»

За понад 30 років на сцені Піккардійська Терція багато разів виступала у Вінниці, незмінно збираючи аншлаги.

— Місто, з яким у нас давнє взаємне творче кохання! — так, розповідає тенор Славко Нудик, називають Вінницю учасники вокальної формації.

Тож саме у Вінниці пройде перший з серії літніх концертів, де славетний колектив постане у новому складі. Вже не як секстет, а як квінтет.

— Ви добре знаєте, що понад 30 років ми йшли своїм творчим шляхом практично в одному складі. За три десятиліття ми стали чимось більшим, ніж музичний колектив. «Терція» — це сім’я. Сім’я, у якій люблять і поважають кожного. Тому, коли настав час відпустити когось із нашого родинного кола, ми прийняли це із розумінням. Такого ж розуміння просимо і від вас, наших рідних, вірних, багаторічних слухачів, — зазначають «піккардійці». — У 2024-му в Піккардійській Терції відбулося кілька змін у складі. Формацію покинули Роман Турянин (у зв’язку з сімейними обставинами) і Богдан Богач (через стан здоров’я). Натомість до нашого колективу приєднався новий учасник — Іван Мороз. У такому новому складі, з оновленим звучанням та з нашим і вашим улюбленим репертуаром вже цього літа ми дамо перші сольні концерти. Тож до зустрічі! Зміни відчиняють нові двері!

Для Вінниці заспівають всі найкращі хіти

Щодо музичних сюрпризів, то у суботу на концерті у Вінниці «піккардійці» вражатимуть саме тими золотими хітами, які глядачі завжди найбільше чекають.

— Це програма з найріднішими піснями, які випробувані часом і публікою, котрі вже стали нашими володарями. Не вони — наші пісні, а ми — їхні, — говорить Ярослав Нудик.

«Сад ангельських пісень», «Пустельник», «Жовті стрічки», «Сядеш у поїзд», «Капелюх», «Гей, соколи», «Йде українське військо», «Червона калина» і, звісно, «Старенький трамвай», який вся зала завжди особливо завзято співає разом із улюбленими співаками.

— На всіх концертах, навіть якщо Піккардійська Терція цього не планувала, то «Старенький трамвай» співала щоразу. Був період, коли ми місяць намагалися його не співати. Але нам це не вдалося. «На біс» все одно викликали на «Трамвай», — ділиться у інтерв’ю тенор та художній керівник вокальної формації Володимир Якимець.

Цікаво, що у 2012 році, коли «Терція» відзначала 20-річчя, пісню «Старенький трамвай» колектив заспівав саме з лідером вінницького гурту «ТІК» Віктором Бронюком.

— «Старенький трамвай» — це фактично наша візитка. Дякуємо Олександрові Шевченку за таку прекрасну пісню, — каже тенор Андрій Капраль. — Також «Весільний марш» Білозора. Дуже любить публіка й нашу «Шізгару». Деякий час ми дали відпочинок «Пустельнику», та під час крайнього різдвяного туру знову почали виконувати. Я знімаю капелюха перед цією піснею — вона геніальна! У нас відбір пісень завжди був дуже жорсткий. Якщо в альбом, припустимо, входило 15 пісень, то в роботу бралося на п’ять-шість пісень більше. А ми вибирали і писали саме ті, які достойні того, щоби бути в альбомі. Щоби людині не захотілося перемикати з пісні на пісню. Це дуже важливий фактор.

«На великих фестивалях сприймають, як стадіонну групу»

Щирість, увага до кожної деталі та бездоганність у всьому — цим принципам Піккардійська Терція не зраджує протягом усього творчого шляху. Що вдячно цінують і обожнюють меломани у всьому світі.

— У нас найкращі шанувальники! Бачимо, як на наші концерти вже йде четверте покоління: люди, що виховувались на нашій музиці, неодмінно приводять на концерти своїх діток та онуків, — розповідає Андрій Капраль. — І хоч наша творчість — це все-таки нішева музика, але коли ми виступаємо на великих фестивалях на стадіонах, тисячі людей нас сприймають, як стадіонну групу. Нас неодноразово запрошували на відомі рокові фестивалі. Зокрема, у Польщі ми працювали на одній сцені з їхніми рок-монстрами — групою «Perfect», а на фестивалі об’єднаної Європи у Зеленій Гурі, де виступав Кріс де Бург та інші музиканти світового значення, ми в один день співали з польськими метрами «Budka Suflera». За понад 30 років на сцені нам є багато що згадати! До «карантинних часів» і повномасштабного вторгнення ми багато років концертували у Польщі, їздили в Італію, Сінгапур — у дуже багатьох країнах виступали. Особливо часто нас запрошували на святкування державного рівня. Зокрема, на 20 років незалежності України у нас були офіційні виступи і культурне представлення країни у Брюсселі, Берліні, Стокгольмі, а у Вашингтоні ми співали на величезній конференції медиків і юристів. Також пригадується, як у Брюсселі від української місії у нас був виступ у Королівському клубі. Біля Королівського палацу є парк та Королівський клуб, у якому в принципі нікому не дозволяють виступати. Але тоді зробили виключення і ми дали там концерт для дипломатичного корпусу.

Дали сучасне прочитання стрілецькій пісні

Де би не виступали, на кожному концерті «піккардійці» обов’язково відкривають глядачам красу української народної пісні. А з початку повномасштабної війни рф проти України з шаною до ЗСУ та українських захисників усіх часів виконують проникливу до мурах композицію «Йде українське військо» — сучасне прочитання знаної стрілецької пісні «Йде січове військо», що була написана понад сто років тому Михайлом Гайворонським.

У 2022 році Піккардійська Терція дописала у пісні новий куплет: «Йде українське військо, звитяги година. Як поборем ворогів — Все буде Україна!». Добре відоме усім українцям гасло вкінці музичного твору не просто дає надію, а стверджує нашу перемогу.

— Ми не могли залишитися осторонь і в музичний спосіб також висловили свою громадську позицію. Ми наважилися замінити у пісні геніального автора Михайла Гайворонського слово «січове» на «українське». Українське військо — це зараз усі: і наші мужні воїни, і безстрашна тероборона, і жертовні волонтери, і лікарі, і журналісти, і навіть добровольці міжнародного легіону, які з’їхалися до України з усього світу, — зазначає Володимир Якимець. — У 2022-му одним великим, єдиним, надпотужним військом стали усі, хто боронить нашу землю на усіх можливих фронтах. Дякуємо нашим захисникам, сила яких шокувала не одну армію світу. Підтримуємо тих, хто зараз найбільше страждає від війни. І молимося за тих, хто поклав за визволення України своє життя…

Творчість Піккардійської Терції — прекрасний світ добра, краси і щирих почуттів! Хто хоч раз був на їхніх концертах, знає: «піккардійців» можна слухати вічно!

Приходьте у суботу, 3 серпня, о 18.00 у PIROGOV SKY співати разом із музичними легендами України і відпочити душею, насолоджуючись прекрасними піснями і надзвичайним співом Піккардійської Терції на концерті «Найкращі хіти для Вас».

Квитки на концерт (від 350 грн) доступні на сайті afisha.vn.ua та у касах міста.

Читайте також:

PIROGOV SKY повертається! До вересня у Вінниці проходитимуть незабутні концерти просто неба

Зворушлива підтримка! Понад 200 книг і брелоки-обереги передали воїнам, які проходять реабілітацію

«Важливо слухати та чути голоси жінок у цій війні. Тому що нам є, що сказати»

Тіна Пересунько: «Диригент Кошиць у 1914 році був у захваті від Вінниці, що була як цвітучий вишневий садок»

«Без тебе мені не потрібне небо!» Гурт ТІК вразив зворушливою прем’єрою, у якій кожний впізнає себе

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up