Екскурсія «Європейський Експрес»: презентуємо новинки травня

Екскурсія «Європейський Експрес»: презентуємо новинки травня
  • До Дня Європи вінницька гідеса Людмила Очеретна розробила нову екскурсію під назвою «Європейський експрес», яка відбудеться 20 травня.
  • Під час екскурсії ви дізнаєтесь про те, що наближає Місто Ідей із світовими країнами та місцями Європи.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

З початку цього року Україна приєдналася до європейської спільноти у відзначенні Щорічного Дня Європи, який припадає на 9 травня. Це пов'язано зі спільними цінностями, що об'єднують нас з Європою, такими як демократія, захист прав та свободи людини, збереження навколишнього середовища та спільна безпека. Вінниця, яку часто називають комфортним європейським містом, також має багато спільного з іншими європейськими державами.

Але яка Європа більше притаманна нашому Місту Ідей — французька, німецька, англійська, польська чи грецька? Чи знаєте ви, які європейські міста, гори та вежі можете побачити у Вінниці? Де в самому центрі менше ніж за рік можна відвідати Ліверпуль, Амстердам, Монмарт та Венецію? Чому варшавський квартал у Вінниці не має нічого спільного з польською культурою та традиціями, а Марсель не пов'язаний із морем?

— Відповіді на ці та інші питання будуть цікаві не тільки гостям міста, але й самим вінничанам. Тож поспішайте зареєструватись на екскурсію «Європейський Експрес», кількість місць обмежена, — йдеться у повідомленні.

Варто додати, що екскурсія платна. Вартість можете дізнатись під час реєстрації.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/utm5uXv1YaV1f7Sx8

Відео дня

Дні винної культури 

Наприкінці травня у Вінниці вперше відбудуться дні винної культури Vinnytsia Wine Day.
Екскурсії, які поєднають історію та сучасність, традиції та інновації. Ну і, звісно, смакування вином.

26 травня – Екскурсія середмістям «Драми і кохання, гроші та вино». Вона розроблена для поціновувачів вина та Прекрасної епохи в історії Вінниці.

  • Реєстрація: https://forms.gle/A3EEUQLsQZokCQdZ6  

26/27 травня – Екскурсія ретротрамваєм «Трамвай часу». На учасників чекатимуть відвідини музею Вінницького трамвая та подорож вечірнім містом у дерев’яному салоні старого трамвайчика, який занурить вас в атмосферу 20-х років XX ст. 

  • Реєстрація: https://forms.gle/WrN3thimfDDESLB9A  

27 травня – Екскурсія середмістям «Вінницькі Садки». Вона відкриє чарівну архаїчність Вінниці та дозволить дізнатися, що бачили міцні стіни та парадні під’їзди старовинних будинків історично кварталу Садки.

  • Реєстрація: https://forms.gle/Cp2Gy9EEmXqCAj8D6

Нагадаємо, Міністерство освіти назвало предмети, які залишаться у шкільній програмі. Усі ключові предмети, як природничі, так і гуманітарні, будуть збережні в українській системі освіти. Однак вони будуть більш концентровані.

                                                                                         

Читайте також:

Вступна кампанія 2023. Які правила чекають абітурієнтів

Вінницьким випускникам на замітку. ТОП-50 найкращих університетів України

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Новини Вінниці на 20хвилин

    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

keyboard_arrow_up