Вінницький підприємець допомагав чоловікам виїжджати за кордон

- Слідчі викрили незаконну діяльність вінничанина та повідомили йому про підозру. Відомо, що він встиг допомогти виїхати за кордон чотирьом чоловікам.
Злочинцю 42-роки, він підприємець з Вінниці.
Чоловік мав ліцензію на здійснення міжнародних вантажних перевезень та доступ до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки «Шлях».
— У період з травня по жовтень 2022 року фігурант вніс до бази неправдиві відомості про чотирьох чоловіків, які не перебували у трудових відносинах з ним, для надання їм статусу першого та другого водія у здійсненні трансферу через державний кордон, — зазначають у поліції Вінницької області. — Це дало змогу бажаючим покинути територію України. Чоловіки виїздили за кордон, аби пригнати з країни Європейського союзу авто для пільгового розмитнення. Таким чином підозрюваний сприяв у безперешкодному перетині кордону через офіційні пункти пропуску чоловікам призовного віку.
«Клієнти» чоловіка такою послугою скористалися не один раз: виїжджали та поверталися до країни.
Організатору переправ оголосили підозру за двома статтями кримінального кодексу:
- підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів,
- незаконне переправлення осіб через державний кордон України.
За ці злочини вінничанину загрожує позбавлення волі на строк до дев'яти років.
Нещодавно, нагадаємо, ми розповідали про вінничанина, який пропонував своїм клієнтам стару схему — в гідрокостюмах пливти через річку до Молдови. Деталі ТУТ.
Схема з гідрокостюмами не нова. Для прикладу, у матеріалі: Допомагали ухилянтам, а тепер під вартою: затримали організаторів «втеч за кордон», ми розповідали про двох вінничан, які в такий спосіб хотіли заробити.
До речі, на Закарпатті з країни через річку у гідрокостюмі хотів втекти наш земляк. Тільки йому організатори схеми щей до костюма дали надувне коло. Деталі: Вінничанин на надувній камері хотів перепливти річку та потрапити до Румунії
Читайте також:
Прикордонники викрили «горе-ухилянта», який вдруге намагався виїхати з країни
Уродженця Вінниччини звинувачують у тероризмі. Він допомагав окупантам
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Дима Инкогнито
Тетяна Зель
Рита Нагорная reply Тетяна Зель
Новини Вінниці на 20хвилин
Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6
Сергей Жуковский