Які зарплати у керівників найбільших комунальних підприємств Вінниці та членів їх сімей? Огляд декларацій

Які зарплати у керівників найбільших комунальних підприємств Вінниці та членів їх сімей? Огляд декларацій
У двох директорів є талант продавця. Вони змогли продати свої машини за ціною, що в кілька разів більша за ту суму, за якою вони купували авто багато років тому
 • Ми відібрали п’ять комунальних підприємств, які працюють у Вінниці та є найдорожчими, за сумою коштів в їх статутних капіталах. 
 • Подивилися декларації керівників цих компаній. 
 • Які в них зарплати? Скільки заробляють родичі? А яку суму тримають «під матрацом»? Що з нерухомістю та які є автомобілі?

«Вінницяміськтеплоенерго» опікується централізованим теплом в нашій громаді. Це найдорожче підприємство зі статутним капіталом 978 мільйонів гривень. 

Керівник компанії Максим Білик задекларував найбільшу зарплату з-поміж колег-начальників КП — 1,225 мільйона гривень за 2023 рік. Загальний дохід з родичами 2,1 мільйона гривень, з яких півмільйона гривень заробила дружина-підприємиця. І ще аж 400 тисяч гривень заробили на продажі Kia Sportage 2011 року випуску. До слова, Максим Білик купував його 12 років тому за 290 тисяч.

Разом з дружиною мають заощадження в гривнях, доларах і євро. При перерахунку за актуальним курсом в Біликів є 7,5 мільйонів гривень.

Відео дня

З нерухомості — дві квартири у Вінниці, площею 64 кв.м (належить керівнику «ВМТЕ») і ще одна площею 64 кв.м (у спільній сумісній власності). Автомобіля, за актуальною декларацією, в родині керівника «Вінницяміськтеплоенерго» немає.

У керівника транспортників тільки один дохід

«Вінницька транспортна компанія» — друга за ціною комунальна компанія. Її статутний капітал складає 763 мільйони гривень.

Тимчасовий виконувач обов’язків гендиректора Олександр Нечаєв на цій посаді отримав 1 мільйон 149 тисяч гривень зарплати. І, за його декларацією, це був єдиний дохід сімейства Нечаєвих — чоловіка, дружини та двох доньок — за 2023 рік.

В подружжі немає заощаджень. А нерухомість представлена двома квартирами у Вінниці: 78,8 кв.м, належить на 100% Олександру Нечаєву; 59,9 кв.м, в спільній сумісній власності.

Їздить на роботу посадовець на Skoda Oktavia 2014 року випуску, яку придбав п’ять років тому за 147 тисяч гривень.

У Кістіонів — чотири вантажівки, два будинки

Наступні підприємства значно «дешевші» за лідерів рейтингу: статутний капітал «Вінницяоблводоканалу» складає 179 мільйонів гривень.

Очільник підприємства, яке забезпечує Вінницю водогоном і каналізацією, Дмитро Кістіон за 2023 рік отримав 918 тисяч гривень зарплати. На двох з дружиною заробили 1,293 мільйона гривень за попередній рік.

Заощадження задекларував як у валюті, так і в гривнях. Спільно з дружиною володіє чотирма мільйонами гривень. А вся нерухомість — належить Дмитрові Кістіону: земельна ділянка (1000 кв.м), дім (296,4 кв.м) у Вінниці та земельна ділянка (1000 кв.м) та дім (193,6 кв.м) у Ямполі.

У їхньому автопарку — шість одиниць транспорту. Це, переважно, вантажівки, які належать Дмитру Кістіону: три MAN TGS 2010 року випуску, які посадовець купив у 2022-му і 2023-му; один МАЗ 1992 року випуску. Дружині належать два легковики: Renault Sandero 2020 та Honda Accord 2013 року випуску. Останнім користується Дмитро Кістіон.

Немає своєї нерухомості

«Вінницький фонд муніципальних інвестицій», який, зокрема, завідує програмою з будівництва «Муніципального житла», має 115 мільйонів гривень статутного капіталу. Його очільницею є Катерина Бабіна, яка задекларувала на посаді директорки фонду 413 тисяч гривень зарплати за 2023 рік. Крім того, у 2023-му вона ще працювала директоркою іншого КП «Вінницякартсервіс», де заробила 543 тисячі гривень.

Грошей на «чорний день» — не тримає. Немає власної землі чи нерухомості — разом з донькою живе у квартири матері, площею 44,3 кв.м. Також відсутнє власне чи орендоване авто.

І останнє з нашого рейтингу найдорожчих комунальних підприємств є «Ековін». Компанія займається збором, вивезенням і утилізацією твердового побутового сміття; має 78 мільйонів гривень статутного капіталу.

Начальник «Ековіну» Петро Гриневич отримав на цій посаді 402 тисячі гривень за 2023 рік. Ще він задекларував доходи від продажу рухомого майна: Renault Megane 2014 року випуску, який купував за 30 тисяч гривень, а продав за 150 тисяч; Fiat Scudo 2002 року, який купила дружина за 57 тисяч, а продала за 30 тисяч гривень.

Заощадження Гриневичи мають в гривнях, доларах і євро. В перерахунку на нашу валюту загальна сума коштів на «чорний день» — 1,2 мільйона гривень.

Нерухомість представлена двома об’єктами: житловий будинок (120,4 кв.м) та земля (2,5 тисячі кв.м) у селі Мізяківські Хутори, які належать родичці керівника КУП «Ековін». І за його декларацією, в сім’ї лишилося тільки два транспорти: трактор Т-25А 1988 року випуску та вантажівка Renault Kerax 440.42 2007 року.

 

Читайте також:

Скільки грошей у керівників найбільших вишів у Вінниці та членів їх сімей? Огляд декларацій

Скільки заробляють і що мають голови судів у Вінниці та їх родичі? Подивилися декларації

Скільки заробляють керівники прокуратур на Вінниччині? Подивилися їх декларації

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
 • Наталія

  Які безхатченки
 • Марина

  Вінницяміськтепло енерго,ага ,пішки ходе чи мабуть на громадському транспорті їзде ,авто немає ,бідолаха.
 • Владислав

  Цей вкид розрахован для каструль? 🧐
 • OL

  Я навіть знаю чому міськтеплоенерго стільки має 😁 Достатньо на декілька днів замість гарячої води пустити холодну, весь профіт в карман.

keyboard_arrow_up