За кермом Mercedes був активіст «Дорожнього контролю». Нові деталі ДТП на Старому місті

- Минулого вечора у Вінниці сталася аварія за участю легковика та велосипеда. Водійка двоколісного сильно постраждала та нині знаходиться у реанімації.
- Особу потерпілої не встановили. Волонтери опублікували фото жінки та просять відгукнутися рідних.
- Тим часом стало відомо, що за кермом машини був активіст «Дорожнього контролю». Підозрюють, що нетверезий.
Аварія сталася 18 листопада близько 18.30 на вулиці Данила Нечая, в районі перехрестя з провулком Сірка. І якщо дізналися, хто водій, що збив жінку, то імені постраждалої досі не знаємо.
— За попередньою інформацією слідства, водій автомобіля «Мерседес» вчинив наїзд на жінку, яка перетинала проїзну частину дороги з велосипедом. Потерпілу з політравмою, закритою черепно-мозковою травмою, переломом обох гомілок госпіталізовано. За життя жінки, яка перебуває без свідомості у реанімаційному відділенні, борються лікарі, — кажуть у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — 30-річний водій «Мерседеса» представився представником однієї з громадських організацій та відмовився від проходження освідування на стан сп’яніння за допомогою алкотестеру «Драгер». Чоловік, який мав зовнішні ознаки сп’яніння, пояснив, що відразу після аварії вжив заспокійливі ліки.
Про ДТП ми писали у матеріалах:
- Велосипед — на узбіччі, взуття — посеред дороги. На Старому місті збили людину
- На Старому місті вчора збили велосипедистку. Жінка у важкому стані в реанімації
Відзначимо, що водій автомобіля представився представником громадської організації. Якої саме, у поліції не вказали.
Тим часом у коментарях під нашою попередньою новиною про цю аварію вінничанка Ірина Баранович написала: «А чому не пишете, активістом якої самої організації представився? В інших джерелах написано, що саме ГО «Дорожній контроль» представився».
Інформацію перевірили. Дійсно, водій — член «ДКВ». Її підтвердив очільник організації Володимир Затайдух. Він розповів, що їх організація та водій Mercedes допомагають потерпілій з лікуванням.
У «ДКВ» також пояснили, чому керманич відмовився дути «Драгер».
«Відносно перевірки правда, водій дійсно людина з інвалідністю і не міг продути, але надав і кров і мочу у двох екземплярах, результати ніхто не буде приховувати і якось на це впливати», — написав у фейсбуці Затайдух.
Сьогодні ввечері, 19 листопада, Волонтерська Пошукова Організація Вінниччини опублікувала пост на своїй сторінці у фейсбук з проханням допомогти встановити особу потерпілої.
«Прохання до жителів міста Вінниці та найближчих сіл, придивіться уважно, можливо, хтось упізнає цю жінку. Жінка-велосипедистка потрапила у ДТП 18.11.2021 року о 18.30 у м.Вінниці по вул. Данила Нечая, — йдеться у повідомленні. — Хто володіє інформацією, повідомляти за номером 068 007 22 80 або 102».
ОНОВЛЕНО
Поліцейські встановили особу потерпілої. Це 53-річна вінничанка.
Читайте також:
П'яна, без прав та з пасажиром без шолома. У Якушинцях зловили порушницю на мопеді
ДТП без водія. Під варту взяли чоловіка, мікроавтобус якого насмерть збив жінку
У Липовці на переході 23-річна водійка на легковику збила школярку
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
....Чи він таке не напише??? ....а жаль. Було б більш правдоподібно , ніж камінець загорнутий в папір і кинутий в авто цього активіста.