П'яна, без прав та з пасажиром без шолома. У Якушинцях зловили порушницю на мопеді

- Жителька Якушинців випила чарку та сіла за кермо двоколісного. Це було не єдине її порушення.
Інцидент стався ввечері 16 листопада поблизу села Якушинці. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.
Інспектори зупинили мопед Honda за порушення ПДР. Жінка-водій перевозила пасажира без мотошолом
У кермувальниці патрульні помітили ознаки алкогольного сп'яніння.
— Від проходження огляду на спецприладі Drager вона відмовилась, — йдеться у повідомленні. — На 44-річну водійку мопеда Honda патрульні склали протокол за статтею 130 (Керування в стані алкогольного сп'яніння) та винесли постанову за частиною 1 статті126 (Керування транспортним засобом без посвідчення водія) КУпАП.
Читайте також:
Директор лісгоспу хотів підкупити слідчого ДБР. Пропонував хабар у 20 тисяч
У Ладижині викрили підпільну мобільну АЗС, яка розмістилася в мікроавтобусі
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Юлия ГерусЯ может быть не по теме но это не Хонда а Ямаха . Плохие познания в мототехнике у патрульной полицииЧитач88 reply Юлия ГерусЭто Хонда бенли или как ее там) а не Ямаха Гир как вы подумали )
-
Андрє Ароновхерои задержали злодийку на дрючке без номеров
-
NextПані автор Марія Лехова, Ваша інформація НЕ повна, і не викликає застережень. За таких обставин транспортний засіб має вилучатись на арешт майданчик, але читачам про це невідомо, нажаль.