Поліція розслідує обставини аварій, в яких загинули троє людей

Поліція розслідує обставини аварій, в яких  загинули троє людей
  • У п'ятницю, 27 листопада, у Вінницькому, Немирівському та Шаргородському районах стались смертельні аварії.
  • Слідчі розпочали кримінальні провадження.

Автопригода сталась у Вінницькому районі неподалік села Медвеже Вушко.

За кермом автомобіля «ЗАЗ» перебував  81–річний вінничанин.

— За попередньої інформацією слідства, водій автомобіля здійснив наїзд на літню жінку, яка переходила дорогу в невстановленому місці. Від отриманих тілесних ушкоджень 79–річна місцева жителька померла на місці, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Відео дня

У Немирівському районі неподалік села Березівка сталась ДТП.

 — Попередньо встановлено, що водій легковика «ВАЗ», не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з вантажівкою MAN, під керуванням 31–річного вінничанина, — розповідають у поліції.

У результаті аварії 43–річний кермувальник «ВАЗу» загинув на місці.

Ще одна аварія сталась близько 20.20 години у Шаргородському районі.

За попередньою інформацією слідства, 60-річний водій «ВАЗу», житель селища Чернівці, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з деревом.

У результаті автопригоди кермувальник легковика загинув.  

За цими фактами слідством розпочаті кримінальні провадження за ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого). За таке правопорушення передбачено покарання  до 8 років позбавлення волі 

 

Читайте також:

Смертельна ДТП на Станіславського: водій на BMW збив людину та втік

В лісі знайшли BMW, на якій насмерть збили вінничанина. Шукають, хто був за кермом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Сонце палитиме в неділю. На Вінниччині очікують до +34°C 20:26 У Гайсинському районі з річки Південний Буг дістали тіло 47-річного чоловіка 20:06 У Вінниці вручили житлові сертифікати 60 родинам військових і загиблих Героїв photo_camera 19:05 У Тростянецькій громаді за понад вісім мільйонів відремонтували дві ключові дороги державного значення Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 18:09 Ведмежата Подільського зоопарку тішать відвідувачів літніми водними іграми play_circle_filled 17:06 У Вінницькій області за пів року зафіксували 79 випадків сказу серед тварин 16:02 Як будували мазанки на Поділлі: від глини і соломи до саману й кізяка photo_camera 15:07 Рецидивіст з Одещини побив, зв’язав та вкрав майно у старенької – суд виніс вирок 14:14 У Вінниці почали змінювати головну вулицю. Що робитимуть найближчим часом? (Візуалізація) 13:06 На набережній Roshen відбувся благодійний концерт на підтримку бригади «Червона калина» play_circle_filled 11:43 Смертельні аварії на Вінниччині: у Барі загинула 75-річна велосипедистка, у Турбові — 24-річний мотоцикліст 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 10:43 У Вінницьких Хуторах сварка під чарку закінчилася ножовим пораненням 10:18 Над Україною летіли 322 дрони. Основний удар — по сусідній Хмельниччині 09:56 До Дня спортивного журналіста у Вінниці започаткували футбольні змагання пам’яті колег photo_camera 09:52 На Магістратській водій KIA збив мотоцикліста. Подробиці аварії play_circle_filled 09:12 Вінниця прощається з Героєм: пішов із життя легкоатлет і захисник Анатолій Зерук 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up