До Вінниці приїхав перший з нової партії швейцарський трамвай. Як він виглядає?

До Вінниці приїхав перший з нової партії швейцарський трамвай. Як він виглядає?
Tram 2000
 • До нашого міста нарешті почали надходити обіцяні трамваї. З першою партією до Вінниці доставлять вісім вагонів Tram 2000. Що відомо про трамваї?

«Перший прибув», — написав на своїй сторінці на фейсбуці міський голова Моргунов. До свого допису очільник міста прикріпив коротке відео, як до Вінниці в’їжджає вантажна машина з першим вагоном.

Про оновлення трамвайного парку Вінниці говорять давно. Поповнити його «рогатими» зі Швейцарії мали ще у 2020-му, але тоді завадила пандемія. Потім був початок великої війни, і про електротранспорт на деякий час знову перестали говорити. 

Поновили публічні розмови про «швейцарців» буквально кілька місяців тому, коли містянам повідомили, що навесні має надійти перша партія Tram 2000. Це вісім вагонів 1976-1987 років випуску. 

У середині березня ці трамваї відправили з Цюриху до Вінниці. І ось сьогодні, 1 квітня, перший вагон вже прибув до нашого міста. Загалом очікуємо отримати від західного партнера 35 одиниць цього трамвая. 

Відео дня

Tram 2000 мають довжину 21,4 метра, 2,2 метра ширину, 50 сидячих і 54 стоячих місць. Пробігу машини мають два мільйони кілометрів, проте, як раніше зазначали у муніципалітеті Цюриху, функціонують вони добре.

Коли перший Tram 2000 вийде на лінію у Вінниці, поки невідомо. 

Читайте також:

Тарифи, пенсії, електронні рецепти. Що зміниться для вінничан з 1 квітня

Що по чому: скільки коштує оренда електросамокатів у Вінниці?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (51)
 • Руслан

  Редакція, ви хоч пишіть "важким" людям, які не розбираються в даному питанні, що ці трамваї безкоштовні!!! А старі чи не старі, то є така поговірка "дарованому коню ......"

  Ці старі в кращому стані, ніж наші нові.
 • Читач68

  тепер  и ще краще  заживм .гройсман и його приватне  ВТТУ
 • Nadia Kyrychenko

  Весь хлам скуповує аби гроші закатати як не в дороги то в транспорт Гройсі

  Andrii reply Nadia Kyrychenko

  кпили б нове, ви б те саме написали
 • Олеся Чоботар

  Пане мер навіщо на Старому місті прокладають нову доріжку для самокатів🤬ви що з нас знущаєтесь 😳 в нас війна а у вас що ???

  Andrii reply Олеся Чоботар

  Так, у нас війна. Тому ви дорогенька йдіть служити в ЗСУ, в медичний якийсь бат. У нас війна, а у вас що????

keyboard_arrow_up