Транспорт

Перевізник FlixBus запускає маршрут до Чехії з автобусами підвищеного комфорту. Маршрут пролягатиме через Вінницю.

За понад мільйон гривень для мешканців Немирова придбали спеціальний автомобіль, який перевозитиме людей з інвалідністю. Протягом грудня авто передадуть громаді.

З 2 грудня у вінницьких трамваях діє електронний квиток.  Чиновники кажуть, що через валідатори можна розрахуватися банківськими картками з NFC-чіпом та карткою вінничанина.  «Муніципальні картки» можна купити в 42 кіосках «Преса» і маємо перелік магазинів з адресами.

З понеділка, 2 грудня, оголосили старт роботи е-квитка в трамваях. У продаж запустили «сірі» картки вінничанина, які можна поповнити в кіосках «Преса». Валідатори підтримують й банківські картки з NFC-чіпом. Хоча в їхній роботі все ще є певні нюанси.  Що показувати контролеру і кондуктору якщо платили карткою? Та коли буде е-квиток в іншому транспорті?

З’явилася петиція з пропозицією встановити зупинку на перехресті чотирьох вулиць. Автор звернення припускає, що подібне рішення може мати важливе значення для руху громадського транспорту міста

Картки вінничанина надходять невеликими партіями - по 5 тисяч щотижня. Їх сортують за алфавітом та категоріях отримувачів. Першими їх отримують пільговики.

На головних автомагістралях України проведуть масштабні акції протесту «Ні розпродажу України!». Перекриватимуть дороги і на Вінниччині.

У Вінниці запустили послугу оплати проїзду в громадському транспорті за допомогою SMS. Долучилися до цього два телеком-оператори України – Vodafone та lifecell.

Минулої доби опублікували нову петицію, яка стосується транспорту на Вінницькі Хутори. Автором звернення є Богдан Білецький.

З'явилася нова петиція у якій мова йде про новий міст через Південний Буг. Автор зазначає, що це необхідний та економний варіант.

keyboard_arrow_up