Транспорт

Вінничанин Сергій Бондарчук вже впродовж семи років домагається від влади розв'язати питання із доїздом громадського транспорту на Немирівське шосе. Каже, його діти вимушені чотири кілометри йти пішки до найближчої зупинки.  Сьогодні, 10 вересня, вінничанин вчергове звертався із протестом до міської влади, і остання запропонувала своє розв'язання питання.  Розповідаємо, чи буде у Вінниці нова зупинка громадського транспорту? Чи продовжили маршрут 12-А, як просив вінничанин, ближче до аеропорту? Та як власне розв'язався конфлікт?

Вінницький студент Валерій Старжинський захоплюється міським транспортом. Під час мандрівки Європою заїхав спеціально до Цюриха, щоб подивитися на трамваї, які наше місто може отримати з 2022 року. А ще дізнався, що швейцарці сумують за переданими раніше синіми вагончиками, без яких Цюрих втратив «родзинку».

Наскільки складно переносити спеку у громадському транспорті знає, ймовірно, кожен з нас. Ми перевірили, яка температура у вінницьких трамваях, тролейбусах та маршрутках? Що ж цього вийшло, читайте у репортажі та дивіться на відео. 

Сідаючи в трамвай чи тролейбус, ви могли помітити, що пасажирів впускають і випускають тепер не лише через передні двері, але й відчиняють всі інші двері.

З 1 серпня вартість поїздки у трамваях, тролейбусах та автобусах Вінниці становитиме 8 гривень. Таке рішення прийняв виконком міської ради. З цього приводу ми запитали вінничан, що варто покращити в муніципальному транспорті міста, щоб ціна відповідала послугам, які надаються? 

З 1 січня пільговикам встановили ліміти безкоштовного проїзду в муніципальному транспорті. Залежно від категорії вони мають 60 і 120 поїздок на місяць. Проте батьки багатодітних сімей, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування матимуть безліміт. Також видаватимуть пільгові картки ветеранам війни, що лікуються в медзакладах Вінниці. Хоча тут є свої нюанси.

Знайшли найбільш дешеві і найбільш дорогі легкові автомобілі, що прямо зараз виставлені на продаж у нашому місті. У першій категорії переважно представники радянського автопрому, друга категорія — це люксові автівки Німеччини, Японії та США.

У місті відновили продаж паперових квитків. Однак тепер їх купують не у кондукторів, а в терміналах EasyPay. Ми протестували новий спосіб оплати проїзду. І залишилися незадоволеними ним. Пояснюємо чому.

Акцію «Паровозний тур Гайворон-Бершадь» організували по єдиній в області вузькоколійці. Залізничники показали унікальний раритет — єдиний на ходу локомотив, що використовує парову машину у ролі двигуна. Чим викликаний такий тур?

Укрзалізниця розглядає варіанти маршрутів швидкісних поїздів Skoda після ремонту. Один із них може проходити через Вінницю.

keyboard_arrow_up