Транспорт

За законом, водіям не можна мати забрудненні номерні знаки. Брудні номери — це коли не можна визначити символи з відстані 20 метрів. Що чекає на керманичів, які допустили таку ситуацію, пише у фейсбук «Дорожній Адвокат».

Вінничанам, які їздять у громадському транспорті, пропонують визначити кращого на їх думку водія, — це так званий «Марафон взаємоввічливості».

Минулого року у Вінниці почав працювати відділ з паркування.  Поки інспектори проводили лише роз'яснювальні роботи. А з 25 лютого — почнуть виписувати штрафи. На сайті міськради для водіїв була створена сторінка із назвою «Порушення правил паркування».

Інспектори працюватимуть переважно в центрі міста, але виїжджатимуть і за межі, якщо їм повідомлять про порушення.   Сума штрафу за неправильну парковку складатиме від 255 до 510 гривень. 

Щодня банківськими картками у громадському транспорті розраховується 3 тисячі вінничан, муніципальною карткою вінничанина 1270, а пільговими – 2250.  У порівнянні з січнем 2020 року кількість розрахунків через валідатори зросла вдвічі.

Ситуаційний центр розповів про ситуацію на дорогах міста станом на 17.40. Дивіться, де ускладнений рух та складіть свій маршрут додому.

За дві доби додаток завантажило майже 800 тисяч українців, з них 667 тисяч успішно авторизувалося. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

Вчора, 4 лютого, ми писали про те, що мама дівчини, якій стало зле в потязі, шукає рятівницю своєї доньки. Коли майже всі у вагоні проігнорували хворобливий стан молодої пасажирки, знайшлася лише одна жінка, яка допомогла їй. І вона виявилася вінничанкою.

Мама дівчини, якій стало зле під час поїздки в поїзді, розшукує рятівницю своєї доньки. За словами жінки, більшість пасажирів та провідниця прийняли її доньку за наркозалежну. Лише одна з пасажирок допомогла дівчині прийти в себе. Відомо, що жінка вийшла у Вінниці.

В останній день січня на обкатку вийшов оновлений ремонтний вагон. Трамвай зроблений в стилі космічної саги «Зоряні війни». Директор транспортної компанії говорить, що такий проект є, але над ним ще працюють. 

keyboard_arrow_up