Транспорт

З'явилася нова петиція у якій мова йде про новий міст через Південний Буг. Автор зазначає, що це необхідний та економний...

photo_camera play_circle_filled

Вінницький студент Валерій Старжинський захоплюється міським транспортом. Під час мандрівки Європою заїхав спеціально...

Вінничанка Галина Данилова в петиції звертає увагу вінницької мерії на проблеми в громадському транспорті.  Зокрема,...

З жовтня за проїзд у транспорті зможемо платити е-квитком. Громадський транспорт обладнали валідаторами, а в кінці вересня...

З жовтня за проїзд у транспорті зможемо платити е-квитком. Громадський транспорт обладнали валідаторами, і жителям міста незабаром почнуть видавати «Муніципальні картки вінничанина». Звідки виникла ідея, як користуватися картками та чому їх називають «ключем від міста»?

Вінничани подали до міськради петицію з проханням повернути парковку біля авторинку «Сатурн». У мерії відповіли, що при реконструкції дороги там змінили організацію руху транспорту.  Тепер зупинка біля авторинку не передбачена, і влада звернулася до поліції, щоб «копи» проконтролювали дотримання правил паркування на цій ділянці.

Запитали вінничинан, який громадський вид транспорту вони вважають найбезпечнішим. А як думаєте ви? Свої варіанти залишайте у коментарях.

Вінничани просять заборонити носити рюкзаки на плечах у громадському транспорті. Відповідна петиція з'явилася на сайті міської ради.

Минулого місяця вінничанин Артем Остапчук подав петицію у якій просив зменшити вартість проїзду в громадському транспорті школярів та студентів. Петиція зібрала достатню кількість голосів та отримала відповідь мерії.

На перехресті Хмельницького шосе та Воїнів-Інтернаціоналістів запланована реконструкція трамвайних колій на загальну суму 1,4 мільйона гривень. Щоб провести роботи транспортникам потрібно буде зупинити рух трамваїв.  На їх заміну запустять тимчасовий автобусний маршрут.

Підбили підсумки голосування за назву вінницького тролейбуса, який до цього мав робоче ім’я — «Вінниця ПТС-12». Вінничани обрали ім’я для транспорта — VinLine. Ця назва зібрала 93 голоси. Утім, подарунки отримують автори п’яти варіантів назв. Їм подарують проїзні квитки на День міста Вінниці

З середини липня біля МакДональдсу та на Замостянській роблять «оксамитові» колії. У мерії розказали, що роботи на Соборній підходять до фінішу. І нові колії прослужать наступні 10-15 років Транспортники готові відновити рух трамваїв в Центрі вже з понеділка, а от про Замостянську — відмовчуються. Хоча й додають — роботи виконують за графіком. А скільки це все коштує і хто виконує роботи?

З'явилася нова петиція. У ній просять в половині зменшити вартість проїзду в громадському транспорті школярів та студентів.

На Соборній та Замостянській міняють колії. І через це припинили рух трамваї №1,4,6 Замість трамваю жителям Замостя дали новий автобусний маршрут — №15 «Залізничний вокзал - лікарня Пирогова - Залізничний вокзал». У мережі транспортники опублікували графік руху автобусу.

keyboard_arrow_up