Транспорт

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на кілька поїздів далекого прямування. Два з них курсують через Вінницю. А що з електричками?

Попередньо, пасажирський транспорт поступово відновлюватиме роботу з 22 травня. У Мінінфраструктурі підготували план поетапного відновлення перевезень в областях України, де спочатку відновлять приміські сполучення, а після завершення карантину — відновлять міжнародне сполучення. Щоправда, цей план ще мають затвердити у Кабміні, тож дати можуть змінитися.

З послабленням карантину транспорт мав стати доступним для всіх, але 9 травня в мерії передумали — Кабмін не дозволив скасувати спецперепустки. І ця плутанина з «можна — не можна» спричинила те, що в перший день дії нових правил вдалося проїхати без перепустки і заплатити за проїзд готівкою.

З понеділка, 11 травня, громадський транспорт міста запрацює у новому режимі. Ще в п'ятницю обіцяли зробити проїзд доступним для всіх, але вчора передумали.

Вінничанин Іван Супряга просить відновити роботу транспорту у звичному режимі з 12 травня. Окрім міського громадського транспорту, він також просить відновити курсування автобусів у район та дві електрички.

З 1 травня у муніципальному транспорті планували залишити лише безготівкову оплату проїзду: через валідатори, QR-коди і SMS-повідомлення. Однак, в перший день дії нових правил водії продовжували давати паперові квитки за готівку. Хоча проїзні квитки на місяць можна придбати тепер виключно в електронному форматі. Розбиралися чому залишилися готівка та як ставляться до нових умов проїзду вінничани.

Села закрили на в’їзд та виїзд. Там виявили хвору на коронавірус, яка контактувала з великим колом осіб.

У Вінниці з травня оплатити проїзд у громадському транспорті можна буде лише безготівково. Діятимуть картки вінничанина, смартфони і банківські карти з NFC-чіпом.  Перехід на безготівкову оплату в тролейбусах, трамваях і автобусах збурив вінничан.

У «Вінницякартсервіс» розказали, що у травні громадський транспорт переходить на безготівкову оплату проїзду. Платити можна буде виключно через валідатори. Для цього є картка вінничанина, банківська картка і смартфони з NFC-чіпом. Маєте запитання про е-квиток? Залишайте їх у коментарях.

Чи потрібна маска водіям, найпопулярніші автівки в областях, яким буде оновлений Volkswagen Tiguan, Топ-20 «свіжопригнаних» легковиків та новини про автофіксацію порушень ПДР.

keyboard_arrow_up