Транспорт

Серед звичних для ока пересічних містян швейцарських трамваїв, вінницьких тролейбусів та турецьких автобусів є кілька справді унікальних екземплярів громадського транспорту. Як виглядають ці машини та в чому їхня унікальність?

У вівторок, 9 січня, маршрути 5А, 10А, 11Б та 16А не виїжджали за межі міста. Через це жителі окружних територій Вінниці не могли поїхати ні в місто, ні виїхати з міста.  Чи відновився наразі рух громадського транспорту і чи повториться така ситуація знову? Дізналися ситуацію, яка є сьогодні.

Зібрали десять найдорожчих автівок нашого міста, які виставлені зараз на продаж. Здебільшого це позашляховики, але є купе й спорткар. Вартість машин з добірки стартує від понад трьох з половиною до понад десяти мільйонів гривень. 

Ні з міста, ні в місто не можуть поїхати жителі близьких до Вінниці територіальних громад.  Чому маршрути, якими люди користувалися роками, не можуть виїжджати за межі міста? Та чи це буде проблема одного дня? Розбирались.

Через Вінницю щоденно курсуватиме новий потяг інтерсіті №747/748 сполученням «Київ — Тернопіль». Поїзд максимально зручно підлаштований під ранковий виїзд до столиці та вечірнє повернення.

У звʼязку з проведенням ремонтних робіт сьогодні, 14 серпня, повністю перекрили рух на вулиці Батозькій. Водіїв просять звернути увагу та заздалегідь планувати свій маршрут.

Загальнонаціональна хвилина мовчання о 9 ранку буде супроводжуватися зупинкою всього громадського транспорту. Вінничан та гостей міста просять з розумінням поставитися до нововведень: важливо знайти цю хвилину, аби вшанувати жертв війни в Україні.

Вчора, 20 липня, до Вінниці з Цюриха прибув 17-й трамвайний вагон «Tram2000». Найближчим часом до нашого міста доставлять ще три таких вагони. Загалом у рамках цього етапу Вінниця має отримати до 35 трамваїв «Tram2000».

Наша читачка розповіла, як їй ремонтували Mercedes - Benz Sprinter. Яку станцію не радить обирати для обслуговування? Як додзвонитися до регіонального менеджера цієї станції у Вінниці?

До Вінниці 52 роки тому прибули трамваї серії Tatra. Спочатку їх було два, потім — 81.

keyboard_arrow_up