Транспорт

Під час війни в Україні піднялося в ціні паливо, і відповідно перевізники підняли вартість квитків.  Якщо вінничанам потрібно доїхати в інші області України, то, звичайно, хочеться обрати найзручніший та дешевший варіант.  Ми порівняли, який вид транспорту краще обирати, і розповідаємо вам. 

​​Вінничани деякий час не зможуть користуватися додатком «Е-квиток Вінниця», а також поповнити свою Муніципальну картку. Що трапилося?

У рамках «транспортного безвізу», який 29 червня уклала Україна та ЄС, українські водійські посвідчення повністю визнаватимуться на території блоку. Таке визнання має термін дії.

Як тільки пальне подорожчало, люди почали задумуватися про альтернативи: самокати, моноколеса, гідроскутери. Ну і, звісно, велосипеди. Саме їх на вулицях Вінниці можна побачити найчастіше.  Ми дізналися у трьох вінницьких спеціалізованих магазинах, скільки нині коштує придбати двоколісного.

Переселенці у Вінниці можуть отримати картки для безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Це стосується пільговиків.

Напевно, єдині водії, які не потерпають від бензинової кризи — це власники електрокарів. Переглянули оголошення на auto.ria.com, щоб дізнатись, за скільки можна придбати вживаний електромобіль у Вінниці.

На третій місяць повномасштабної війни вінничани знову зіштовхнулися з дефіцитом пального. Але ж слава Богу та ЗСУ, на території нашої області немає боїв та руйнувань. То в чому ж причина нестачі? Як зараз продають бензини й ДП у нашому місті? Коли зникнуть черги?

На міськвиконкомі обговорили проєкт-рішення про затвердження зон для встановлення ставок збору за місця для паркування автівок.  Де можуть з'явитися платні парковки?

Виконком міськради 13 січня затвердив порядок надання пільг на проїзд у міському електричному та автомобільному транспорті загального користування окремим категоріям вінничан. Мінімальна кількість безкоштовних поїздок — 60, максимальна — 120. Наводимо перелік категорій пільговиків та кількість доступних неоплачуваних поїздок.

Під час першої реєстрації автомобіля сплачується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування. З нового року цей платіж зріс у ціні.

keyboard_arrow_up