Транспорт

З понеділка у маршрутному таксі Вінниці розпочнетсья повномасштабне встановлення валідаторів. Коли воно закінчиться? І чи діятиме у маршрутках пересадка, як у муніципальному транспорті?

У Вінниці почали тестувати тролейбус «VinLine» з автономним ходом на 20 кілометрів.  Використовувати його будуть на новому тестовому маршруті 10А «Вишенька - Немирівське шосе». Це тролейбусний маршрут 10 з продовженням його по неелектрофікованій частині маршруту від вулиці Чехова до автосалону Mitsubishi.

У Вінниці запрацювала перша в області школа пілотів літаків.  ЇЇ курсанти вивчають теорію і практику, а після успішного складання іспиту отримають ліцензію приватного пілота. У льотчики беруть не всіх, а вартість навчання в школі сягає двохсот тисяч гривень. Серед курсантів першої групи дві дівчини, французький граф і співак Віктор Бронюк.

Швейцарці передали Вінниці свої трамваї, а тепер приїжджають подивитися на ретро-вагони. 25-річний Лукас з Цюриха недавно орендував «Міраж» білого кольору і годину катався на ньому по Вінниці. «Сліпа корова» єдиний вагон у світі з цієї серії, який ще експлуатується у нашому місті. Побачити вінницькі трамваї приїздять любителі транспорту не  тільки зі Швейцарії...

Вінницькі школярі та студенти зможуть скористатися знижкою на проїзд у муніципальному транспорті міста. 

Авторкою петиції стала Олександра Ювковецька, яка в своєму зверненні просить збільшити кількість автобусів №19 Вінницькі Хутори — Вишенька.  Жінка пише, що через недостатню кількість місць в салоні, люди не можуть вчасно дістатися на роботу.

У Вінниці створили мобільний додаток для «Муніципальної картки вінничанина». Завантаживши його, можна буде контролювати свої витрати та слідкувати за балансом на рахунку картки.

Автор звернення пише, що на цій вулиці недостатня кількість муніципального транспорту. Чоловік пропонує додати маршрут автобуса.

Компанія опублікувала півторагодинне відео поїздки на своєму YouTube-каналі. Під час віртуального рейсу можна почути характерні звуки потягу: стукіт коліс або скрипіння вагону. На думку розробників, відео допоможе глядачам розслабитися, або навіть заснути. 

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на кілька поїздів далекого прямування. Два з них курсують через Вінницю. А що з електричками?

keyboard_arrow_up