Транспорт

Вінничанка Інна Бубела подала петицію, яка стосується транспортного питання. Жінка просить збільшити інтервал часу, відведеного на пересадку, в «Муніципальній картці вінничанина».

Від четверга 18 листопада Вінницька область перебуває у «червоній зоні». Про посилення карантинних обмежень усіх попередили завчасно, проте деякі питання продовжують хвилювати містян. Особливо багато розмов і чуток останнім часом точилось довкола роботи громадського транспорту.

Вантажні перевезення автомобілями збільшилися, а пасажирські —зменшилися. У трамваях і тролейбусах також стало менше пасажирів.

Сьогодні, у День автомобіліста та дорожника, пропонуємо ознайомитися із статистикою наявності власних автомобілів. Скільки їх припадає на тисячу жителів Вінниччини?  

Обурені люди, черги та довге очікування — саме так після посилення карантину виглядають зупинки громадського транспорту. Чи будуть знову відкриватися всі двері у трамваях, тролейбусах та автобусах?

Від сьогодні, 21 жовтня, в Україні діють нові правила поїздок з однієї області в іншу. Для того, аби доїхати, тепер треба мати сертифікат вакцинації або негативний тест на ковід.  Діють ці правила у потягах, автобусах та літаках. Навідалися на вінницький залізничний вокзал та Центральний автовокзал. Показуємо, як відбувається перевірка та питаємо, що про ці нововведення думають пасажири. 

З 18 жовтня у Вінниці повернулися до карантинних обмежень в міському транспорті. Відтепер пасажирів возять тільки на сидячих місцях. А щоб це контролювати — людей пускають в салон тільки через передні двері. І як наслідок, на зупинках знову утворилися черги. Як їх уникнути? Радять вінничани, що чекають на свій транспорт.

Історія з ремонтом ліфта у будинку по вулиці Лялі Ратушної 79-А. Підйомник так полагодили, що люди бояться заходити в нього. У «Вінницяміськліфт» кажуть, що пришлють комісію. Тільки коли?

Вінничанин Сергій Бондарчук вже впродовж семи років домагається від влади розв'язати питання із доїздом громадського транспорту на Немирівське шосе. Каже, його діти вимушені чотири кілометри йти пішки до найближчої зупинки.  Сьогодні, 10 вересня, вінничанин вчергове звертався із протестом до міської влади, і остання запропонувала своє розв'язання питання.  Розповідаємо, чи буде у Вінниці нова зупинка громадського транспорту? Чи продовжили маршрут 12-А, як просив вінничанин, ближче до аеропорту? Та як власне розв'язався конфлікт?

Вінницький студент Валерій Старжинський захоплюється міським транспортом. Під час мандрівки Європою заїхав спеціально до Цюриха, щоб подивитися на трамваї, які наше місто може отримати з 2022 року. А ще дізнався, що швейцарці сумують за переданими раніше синіми вагончиками, без яких Цюрих втратив «родзинку».

keyboard_arrow_up