Захисник з Луки-Мелешківської отримав «Золотий Хрест» від Головкома ЗСУ

Захисник з Луки-Мелешківської отримав «Золотий Хрест» від Головкома ЗСУ
 • Військовослужбовця Дениса Гладченка з села Лука-Мелешківська нагородили «Золотим Хрестом» за успішне виконання бойового завдання.

Народився Денис 1992 року в селі Лука-Мелешківська Вінницького району.

У грудні 2022 року добровольцем пішов захищати Батьківщину від підступного ворога.

Воював під Бахмутом. Високу нагороду отримав за проявлену мужність та успішне виконання завдань під час бою. Зокрема воїна відзначили за «дорогу життя» на Бахмут.

Відео дня

Зараз Захисник тримає оборону на одному із найгарячіших напрямків нашої країни.

— Вітаю Героя з отриманням почесної нагороди та дякую за службу та вірність присязі, — відзначив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Довідка

Нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача ЗСУ нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та зразкову поведінку у повсякденній діяльності.

Нагрудним знаком можуть нагороджуватися повторно, причому загальна кількість нагороджень не має перевищувати трьох разів. У разі повторного нагородження особі вручається металеве зображення золотого кольору «Гілка дубового листя», яке розміщується на стрічці нагрудного знака.

Нагрудним знаком, як правило, нагороджуються особи, які раніше нагороджувалися нагрудним знаком «Сталевий хрест» або в разі здійснення особою визначного вчинку.

 Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

Максим Гребельський з Літина отримав медаль «Захиснику України» від Головкома ЗСУ

Солдат із Гайсинщини Володимир Гунька отримав «Залізний хрест» від Головкома ЗСУ

Захисник з Козятинщини отримав «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (16)
 • Галина Ярентюк

  Слава Герою України! Вітаю!!!
 • Анна Гетьман

  Вітаю
 • Неоніла Петрівна

  Бережи тебе Боже.Вітаємо і  бажаємо щасливої долі.Слава герою земляку.
 • Вера Дратованая

  Слава Герою України! Вітаю! Божої опіки вам

keyboard_arrow_up