На фронті загинув 39-річний хмільничанин Віталій Кухар
- Під час виконання бойового завдання на Донеччині, 5 січня 2025 року, в результаті ворожої атаки загинув захисник України Віталій Кухар.
Під час виконання бойового завдання в населеному пункті Андріївка внаслідок авіаудару КАБом з боку окупантів 5 січня 2025 року отримав поранення, несумісне з життям, молодший сержант Віталій Кухар, 1985 року народження. Про це інформує Хмільницька міська рада.
— Світла пам'ять воїну, який поклав своє життя на вівтар своєї Батьківщини, — зазначають у повідомленні.
Дату прощання повідомлять згодом.
Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.
Читайте також:
Внаслідок атаки дронів у Південний Буг вилилось близько 70 тонн олії
За електроенергію в бюджет Погребищенської громади повернули понад пів мільйона гривень
В Ямпільській громаді молодий чоловік спалив дві хати та сінник
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Лариса Дзендзя
Низький уклін.
Щирі співчуття рідним.
Людмила Гордієц
Людмила
Алла Дрозд