Офіцер-прикордонник з Вінниччини: «Мирне майбутнє обов’язково настане, адже за це ми і боремося»

Офіцер-прикордонник з Вінниччини: «Мирне майбутнє обов’язково настане, адже за це ми і боремося»
  • Молодий офіцер з Вінниччини «Зам» брав активну участь в обороні Бахмута. Нині він служить у Білгород-Дністровському прикордонному загоні.
  • Історію військового читайте далі.

Військовий Артур з позивним «Зам» виріс в сім’ї офіцерів на Вінниччині. Його батько та мати понад 20 років проходили службу в рядах поліцейських. А він вирішив стати офіцером-прикордонником та захищати державні рубежі.

Історію молодого офіцера опублікували на сайті Державної прикордонної служби України.

У 2016 році Артур почав навчатися в Національній академії Держприкордонслужби ім. Б. Хмельницького. Після випуску, вже з офіцерськими погонами, проходить службу в Сумському, а потім в Могилів-Подільському загонах.

Коли російські окупанти повномасштабно вдерлися в Україну, офіцер-прикордонник з позивним «Зам», ні хвилини не вагаючись, у складі зведеного прикордонного загону вибуває для виконання завдань в одну з «гарячих» точок на Донеччину.

Відео дня

Побачене там — повністю знищені окупантами, буквально стерті з лиця землі міста і села, воєнні злочини, звірства, вчинені російськими загарбниками — надзвичайно вразило прикордонника.

«Я навіть уявити собі не міг, що люди можуть таке зробити. Якими потрібно бути, щоб знищити все живе», -— каже Артур. «Зам» брав активну участь в обороні Бахмута.

«Обороняючи Бахмут, ми щодня потрапляли під обстріли. Окупанти гатили з усього, що в них було на озброєнні —  артилерії, авіації, танків, градів, ураганів, мінометів тощо. Складалась така думка, що рашисти просто стріляють, аби стріляти — без розбору та прицілювання, руйнуючи цивільну інфраструктуру, багатоповерхівки, приватні будинки, магазини, вбиваючи мирних жителів», — згадує «Зам».

Найважчим для прикордонника були втрати побратимів.

«Це дуже важко, це неможливо забути. Є їхні речі, є фото з ними, а вони, на жаль, вже не повернуться ніколи», — каже він.

Зараз офіцер проходить службу у Білгород-Дністровському прикордонному загоні. Він мріє створити сім’ю, мати дітей, які б народились у вільній, незалежній країні та гордо носили звання українця, а війна завершилася Перемогою і залишилась в минулому, як болючий спогад.

 

Читайте також:

Військова Наталія Фіялова, яка пережила російський полон, знову повертається на фронт

«Очікували отримати крутий результат». Шоумен Олександр Теренчук про концерт «Репетиція Перемоги»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up