Додому «на щиті» повертається Денис Новіцький з Вінницьких Хуторів

Додому «на щиті» повертається Денис Новіцький з Вінницьких Хуторів
  • Завтра, 11 травня, у Вінницьких Хуторах прощатимуться з відважним воїном Денисом Новіцьким.
  • Людей просять утворити «живий коридор» задля вшанування пам'яті полеглого Героя.

На Фейсбук-сторінці Вінницько-Хутірського старостинського округу закликають мешканців утворити коридор шани, щоб гідно вшанувати пам'ять полеглого Дениса та провести воїна в останню путь.

Чин похорону відбудеться завтра, 11 травня:

  • 11.00 — почесний коридор від Немирівського шосе (по вул. Покровська) до рідної домівки Захисника за адресою: Вінницькі Хутори, вул. Сагайдачного, буд. 16
  • 13.30— заупокійне богослужіння та прощання в Спасо-Преображенському кафедральному соборі ПЦУ міста Вінниці
  • 14.30 — поховання на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам'ять!  

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?

«Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up