Культура

Подкасти вже не перший рік набувають популярності в світі, і в Україні в тому числі.  Пропонуємо вам добірку подкастів на всілякі теми, починаючи від науки і закінчуючи розмовами про те, як творилася наша історія та ідентичність.

Автор улюбленої пісні всіх вчителів — «Вчителька», лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк за освітою теж педагог. Причому — двічі! Привітавши справжніх вчителів, які ніколи не прогиналися під системою, співак поділився історією, як під час педпрактики у вінницькій гімназії за націоналістичні пісні і героїзацію УПА його охрестили «фашистом».

  Цими вихідними можна сходити неймовірно добру виставку «Наші хвостики. Варта добра». Побачити роботи митців Херсону, які залишили окуповане місто, і митців, які там залишились. Або на вибір театр чи кіно.  

У подвір’ї Будинку офіцерів, який був зруйнований російськими ракетами 14 липня, зіграв військовий оркестр.  Мелодію, яка спочатку передає біль та сум від втрати, а потім надихає і вселяє надію на відбудову, назвали «Дзвонами війни».  Перегляньте відео з виступом просто зараз.

Під час великого концерту гурту «Скрябін» Юрко Юрченко згадував роки, коли навчався і жив у Вінниці, разом із вінничанами передав шану Кузьмі, зібрав гроші для ЗСУ та розповів про свій добровольчий батальйон «Карпатська Січ», у якому воює з початку повномасштабної війни.

Це один із найочікуваніших українських фільмів року, який радимо вінничанам неодмінно побачити на великому екрані! Стрічка понад рік подорожувала фестивалями по всьому світу, в ролях — улюблені зірки, а головне — це вражаюче життєствердне кіно, що руйнує стереотипи!

Разом із глядачами понад 400 кінотеатрів світу вінничани мають нагоду відчути себе світовим кіножурі та після перегляду обрати кращий фільм і актора Мангеттенського міжнародного кінофестивалю. Розповідаємо, чим цьогоріч дивує культовий кінофорум короткого метру.

Цими вихідними можна послухати чарівну Оксану Славну відвідавши вечір джазу. Сходити на виставку «Херсон зсередини і зовні» та побачити роботи митців, які залишили окуповане місто, і митців, які там залишились. Послухати хлопців стендап шоу і допомогти ЗСУ. Або на вибір театр чи кіно.

Він блискуче продовжив славетну театральну династію своєї знаменитої родини, яка триває понад 200 років! Народного артиста України, легенду вітчизняного театру та провідного актора Національного театру імені Івана Франка побачимо у Вінниці сьогодні, 18 вересня, о 18.00 у театрі ім. Садовського у яскравій комедії «Жінка над нами».

У Вінниці стартували Дні європейської спадщини. В рамках програми з 15 до 25 вересня відбувається низка екскурсій, що привідкривають таємниці малознаних куточків та об’єктів міста.

keyboard_arrow_up