Культура

Локації у Тульчині почнуть готувати вже з 27 травня В Україні оперу “Танець вампірів” на сцені ОПЕРАФЕСТУ...

Вчора, 23 травня, з концертною програмою “Нескінченність” виступали діти студії танцю  Шарм-S. Танцюристи...

Дайте відповідь на десять запитань про розташування відомих місці Вінницької області.

Вперше в історії 4-5 червня всі бажаючі зможуть заночувати прямо на території «тульчинського Версалю» –...

Від музики – до морозива з часником... Уже зараз про невеличкий Тульчин заговорила вся Україна, адже саме там 4-5 червня пройде перший Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом. Чи використає депресивний район Вінницької області отриманий шанс, ставши першим культурно-економічним дивом України? Поки меценати та політики розмірковують, музиканти вже пакують валізи…

Сьогодні 15 травня, відбулося урочисте відкриття ювілейного ХV фестивалю ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк. Фестиваль проходить під гаслом "Мистецтво заради миру".

Сьогодні, 15 травня 2017 року, в Україні запустили перший онлайн-реєстр порятунку об’єктів культурної спадщини. Вінничани зможуть додавати на карту об’єкти.

Перед масштабним «Big Show» у Вінниці група MOZGI презентувала новий скандальний кліп на головний «вірусний трек» цього літа – «Атятя», який вже має рекордну версію найвеселіших відеореміксів від фанів з усього світу.

Після свого першого сольника у Вінниці ексклюзивно для RIA та 20minut.ua Христина Соловій розказала, як її родина пережила операцію «Вісла», що вважає головним національним кодом українців і як у своєму першому турі знайшла загублених родичів.

26 травня у вінницькому «Royal Pub» виступить луцький гурт «Тартак». 20minut розповідає, чому варто сходити на їх концерт.

П’ятеро дівчат з реабілітаційного центру «Гармонія» здійснили свою мрію. Вони станцювали вальс  на візках в міському палаці мистецтв Зоря. Зал аплодував дівчатам стоячи, зі сльозами на очах.

На YouTube опублікували ролик з повною програмою мультимедійного шоу «Маленький принц» Відео знято з квадрокоптера і показує програму абсолютно по іншому

Навколо пісенного фестивалю «Євробачення» у Києві назріває скандал. Організатори запланували витратити на шоу майже 30 мільйонів євро, що в рази більше за суми, які витрачали на конкурс в інших країнах. Вінницьке святково-концертне агентство «Некрасов» отримає за підбір персоналу на шоу майже чотири мільйони гривень.

Перевірте, чи відома вам історія театру, його репертуар та люди, які з ним пов'язані Корисні посилання за темою  театру ім. Садовського