Культура

Театри, музеї, філармонія, бібліотеки, заклади мистецької освіти мають власні сторінки у соціальних мережах та активно працюють в умовах карантину в режимі онлайн. Які театральні вистави, віртуальні виставки та лекції, майстер-класи, онлайн-зустрічі, інтерактивні проєкти можна подивитися на цьому тижні?

Маша Полякова, дочка вінничанки Олі Полякової, продовжує підкорювати мережу своєю красою. Цього разу 15-річна дівчина розмістила кілька знімків, на яких постала в сукні з глибоким декольте, масивному намисто у вигляді ланцюга. Образ Полякова-молодша доповнила чорними окулярами.

Кабінет міністрів України дозволив роботу кінотеатрів з 50%-им завантаженням.

Чому наші пращури їли м'ясо лише двічі на рік? Як щоденна риболовля відображена у гербі Вінниці? Хто насправді винайшов знаменитий «бешамель» - французи чи все ж українці? Яке на смак вино з лопуха? І що з унікальних давніх подільських страв кожен із нас може приготувати у себе вдома, неабияк вразивши родину та гостей?

У День батька лідер гурту «ТІК» та супертато двох чудових діток – 11-річної красуні Єви і майбутнього чемпіона-акробата 9-річного Дані поділився секретами, які допомагають йому ефективно вирішувати проблеми, які під час виховання виникають у всіх батьків, та розказав, чому сам навчився у своїх дітей.

Суперблондинка Оля Полякова, яка родом з Вінниці, похвалилася розкішною фігурою в бікіні на носі яхти. Знімком вона поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Сенс акції в тому, що читачі продають свої старі книжки, а отримані за них кошти йдуть на рахунок батальйону парамедиків «Госпітальєри».

Олена Слободиська планувала зняти відео, де вони з друзями дистанційно співають. Усього мало бути близько десяти учасників. Однак ідея так сподобалася іншим користувачам мережі, що неочікувано для всіх з’явився найбільший в Україні віртуальний хор.

Співачка Вікторія Ільчишена випустила новий карантинний кліп на пісню «Телефон». У ньому вінничанка акцентує увагу на актуальності гаджетів у нашому житті. 

До альбому увійшли переважно нові пісні, які вінничанин Дмитро Шуров написав під час карантину. Композиції написані українською, англійською та російською мовами. Співак радить слухати їх від початку і до кінця, у своїх улюблених навушниках. 

keyboard_arrow_up