Культура

Кіра Коваль та Леся Бублікова створили комікс про іншу версію традиційної казки «Попелюшка» для дітей.  Ідея дівчат так сподобалася одній з викладачок, що та знайшла спонсорів та допомогла його видати у ста екземплярах.

В соціальних мережах можна побачити відеоролики, де люди з Вінниці та Вінницької області часто відрізняються своєю говіркою від інших регіонів. І багато хто це називає вінницьким суржиком, однак більшість слів просто належать до нашого діалекту.

Цими вихідними вінничани можуть відвідати презентацію кліпу «З міст» від вінничан ОШ & the Butcherzz, концерт гумористичної команди «30 плюс», або виставку «Портрет резидентів». А ще можна сходити на ковзанку або до Подільського зоопарку. І на вас, як завжди, чекають театри та кінотеатри міста.

В мистецькому центрі «MŌNTAЖ» відбудеться показ добірки українського короткого метру «Любов варта всього». Це чотири стрічки-призери міжнародних і українських фестивалів.  

Ці вихідні насичені подіями. Зокрема вінничани зможуть відвідати концерт «Лісапетного батальйону» або сходити на творчий вечір талановитих акторів Кукуюк — Прокопів — Мацюта. Також для вас «Хамерман Знищує віруси», а гурт «Фіолет» запрошує на акустичний вечір. А ще можна сходити на ковзанку або до Подільського зоопарку. І на вас, як завжди, чекають театри та кінотеатри міста.

У центрі Вінниці з'явилась нова книгарня «Герої», яку відкрили рідні в пам'ять про полеглого захисника України Миколу Рачка. Завітали до цієї книгарні та поспілкувалися з сестрою воїна.

Конкурс для молодих гуртів School Bands Battle проводиться з 2015 року. У цьому році 12 фіналістів рок-гуртів з різних областей України були обрані до фіналу. Серед них був і рок-гурт з Вінниці «NIKITIZE».  Вінницький гурт визнали найкращим за версією журі та Radio ROKS.  

Віктор Павлік яскравим концертом у Вінниці завершив зимовий тур «Різдвяні історії» на підтримку ЗСУ. Попри перерви на дві повітряні тривоги, концерт  був феєричним: культові пісні із артистом вінничани співали всією залою, відчули себе, як на македонському весіллі, а також дізнались зворушливі історії написання головних хітів Віктора Павліка.

Цими вихідними вінничани можуть відвідати концерт легендарного співака Віктора Павліка, а ще українського гурту МЕРІ. Дітям є можливість потрапити на шоу-виставу «Minecraft та Brawl Stars рятують Roblox». А ще можна покататися на тюбингах чи на ковзанці, сходити на виставку екзотичних тварин, або до Подільського зоопарку. І на вас, як завжди, чекають театри та кінотеатри міста.

22 січня — величний день в історії України. В 1919 р. у Києві проголосили Акт злуки, яким об’єднали Українську Народну Республіку та Західно-Українську Народну Республіку. Він ознаменував об’єднання Сходу і Заходу України в одну соборну державу.

keyboard_arrow_up