Культура

photo_camera

Спеціально до Дня всіх закоханих публікуємо святкову добірку валентинок про найдорожче. Якщо ще не встигли привітати близьких...

photo_camera

Студентський бал у Вінницькому транспортному коледжі, присвячений Дню святого Валентина, вийшов масштабним і яскравим. Його...

  Їх часто бачать на Європейській площі біля вежі, точніше сказати — чують звуки барабанів та приспіви від фронтмена. Ми...

Лідер гурту «ТІК» розказав, чим вражає новий турецький гірськолижний курорт Ерджієс і розташована неподалік енергетична...

«Слава труду» на будинку профспілок, вожді на міській раді та «Ленін» на управлінні статистики. Перефотографували добре відомі вінницькі будівлі 70-80 років. Фото інтерактивні. Рухаючи повзунок посередині фото можна змінювати стару фотографію на нову.

У соцмережах завершується флешмоб, у якому користувачі публікують власні фото 2009 року і порівнюють їх з сучасними. Власні фото легко можна знайти. Але чи пам’ятаєте ви, що сталось у Вінниці у 2009 році? Які серіали дивились? Над чим сміялись? Скільки коштував долар? Давайте перевіримо!

Більше двох годин одкровень, професійних порад, життєвих історій, мотивуючих підказок і нескінченних жартів – лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк став першим гостем проекту «Автори ТЕТА», який започатковував новостворений Вінницький молодіжний центр «Квадрат».

Практично в кожному місті України є своя річка, і часом, не одна. Територією Вінницької області протікає 204 річки і у кожної своя унікальна назва. Відібрали найкумедніші, якщо щось пропустили - додавайте у коментарях.

Сучасний історичний екшн «Крути 1918» - одна з найгучніших і найочікуваніших подій в історії українського кіно. Це перший український фільм про Бій під Крутами, у якому вражає все: і сюжет, і видовищні постановки боїв, і масштабне відтворення історії - загалом у зйомках знялися 1000 акторів і було задіяно більше 2000 одиниць зброї. Увечері у п’ятницю, 1 лютого, у кінотеатрі імені Михайла Коцюбинського вінничани зможуть не лише одними з перших побачити вражаючу стрічку, а й – поспілкуватися з виконавцями головних ролей.

Пам’ятаєте хто закривав резиденцію Діда Мороза у 2016? А як називається трамвай, який возить дітей у свята? Зашифрували різноманітні події та прізвища, які стосуються святкування нового року у Вінниці. Спробуйте справитись з кросвордом.

Фільми про Різдво та Новий рік – невід'ємний атрибут зимових свят! Зібрали найкращі комедії для всієї родини, які дарують святковий настрій. Спробуйте здогадатись по гіфці їх назви.

Цього року у Тульчині відкрили креативний простір «Меридіан «Щедрик» Мелодію, яку вперше обробив Микола Леонтович, знає увесь світ. Тож ми зібрали кілька найяскравіших виконань «Щедрика» на будь-який смак.  

Часом, коли вам здається, що вас ображають або відправляють кудись ненормативною лексикою – не поспішайте ображатися чи розмахувати кулаками. Можливо, це просто назва села, до якого вам пропонують поїхати. Кумедні назви існують по всьому світу. Наприклад, в Австрії є село Fucking, в Росії селище – Сучкіно, а на Чукотці – Іннах. Відібрали кумедні назви населених пунктів Вінницької області. Якщо щось пропустили - додавайте свої варіанти у коментарях.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up