Культура

У коворкінг-центрі ДонНУ 18 листопада активісти з ГО ФРІ організували вечірку «Ковток Мексики». Захід охопив близько...

photo_camera play_circle_filled

«Мы после вас еще адреналином машину дозаправили!» - пишут винничане после разрывного концерта BRUTTO в Виннице. Мощный...

На будинку, що знаходиться на вулиці Артинова, з’явилася незвична скульптура Це людські «ноги», зроблені з металу. Вони...

Винницким поклонникам «НеАнгелы» открыли всю правду о сцене и пути к славе, презентовали премьерные песни, которые войдут...

Іноді приходить думка, що давно уже пора вийти із зони комфорту або почати досягати своїх цілей, ставати розумнішим та щасливішим. Але що роботи, щоб втілити все це в життя? Необхідно почати, зробити перший крок до свого успіху, а в цьому можуть допомогти наші рідні громадські організації.

Покорив Винницу комедией для взрослых «Секс временно доступен», лучшие актеры Киевского театра импровизации «Черный Квадрат», знаменитый писатель Алексей Курилко и Оксана Брагинец в эксклюзивном интервью RIA / 20minut.ua рассказали о своих первых шагах в театре, искусстве вранья, которому учатся депутаты, правде о популярных тренингах, собственных книгах, свободе театра «Черный Квадрат» и новом спектакле, который придумали…в гримерке в Виннице.

  У суботу, 18 листопада, вінничани зможуть більше дізнатися про Мексику. Правда, за це доведеться викласти 35 гривень. Але організатори запевняють, що вигоди не шукають.

У Вінниці колись був «Агрегатний завод», трамвайні колій та дерева на Привокзальній. Усе це підтверджують фото архіви, які виклали у мережу.

У Теплицькому районі працює аматорський театр. Йому уже майже 100 років. Керує ним Людмила Терещук.

Школі мистецтв «Вишенька» - 15 років! Чому її директор Тетяна Заїчко вважає школу прикладом успіху, про талановитих учнів та секрети новітньої системи освіти вона розповіла в ексклюзивному інтерв’ю RIA/20minut.ua.

Гурт Jazzforacat записав з солістом «Другої ріки» Валерієм Харчишиним пісню. Робота має назву "Горизонт". На неї виконавці зняли нещодавно кліп.  

Какие истории интересны современным детям? И как создаются, полные спецэффектов и трюков, театральные сказки ХХI века? В эксклюзивном интервью RIA/20minut.ua рассказали создатели шоу для всей семьи «Холодное сердце».

Посол зізнався, що пісня, яку співав “Барвінок”, була дуже популярна у Японії у роки його дитинства

Любимый актер легендарного «Маски-Шоу» в эксклюзивном интервью RIA рассказал, как изучал атомную энергетику и получал самый крутой международный диплом «старого дурака», почему готов стать на защиту каждого юмориста и как «Маски» во время недавних гастролей в Китае почувствовали себя «Ласковым маем».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up