Культура

«Оголена з персиком» — роботу вінницького майстра Михайла Бабія покажуть на першому всеукраїнському трієнале «Ню-Аrt» Про...

Часом, коли вам здається, що вас ображають або відправляють кудись ненормативною лексикою – не поспішайте ображатися чи розмахувати...

В преддверии международного фестиваля имени Адольфа Сакса, который в Виннице пройдет 10-11 ноября, о сюрпризах грядущих концертов,...

* Вона володіла особливою магією зачаровувати! * Найкраща балерина ХХ століття свого «Помираючого лебедя» підгледіла у...

Хтось називає комп'ютерні ігри злом, а хтось добром, але, незважаючи на це, всі сходяться в одному - вони давно увійшли в наше життя і займають місце нарівні з музикою та кіно. У 90-ті роки, коли ігрова індустрія лише набирала обертів, виходили справжні шедеври, які через майже 30 років залишаються в серцях багатьох з нас. Пройдіть тест і дізнатись наскільки добре ви пам’ятаєте комп'ютерні ігри 90-х.

* Знаменита прима-балерина Христина Шишпор зіграла головну роль у новому кліпі гурту «ТІК» на ліричну пісню «Злива», яка є головною у невиданій збірці віршів Віктора Бронюка «Без звуку». * Непросте життя балерин, чия професія визнана однією з найбільш травматичних, та пошуки балансу між особистим і професійним щастям – головні теми відео, яке по-справжньому вражає.  

Алея музичних інструментів, «співоча» лавка, нові мурали та освітлення пам’ятника. До дня народження Миколи Леонтовича у Тульчині, де був написаний всесвітньовідомий «Щедрик», відкриють креативний простір під відкритим небом «Меридіан «Щедрик». Проект реалізується на умовах співфінансування Українського культурного фонду та міської ради Тульчина 50/50. Сторони виділяють по 495 тисяч гривень. Ескізи нових арт-об'єктів та муралів організатори не показали. Обіцяють, що це буде сюрприз, як для мешканців Тульчина, так і для туристів.

Якщо ви ще нічого не планували на 10-11 листопада, хотіли би почути легендарного «Щедрика» у новій інтерпретації і, хоча б трішки цікавитесь саксофонною музикою, вам однозначно варто знати про Vinnytsia Adolphe Sax Festival-2018.

Незважаючи на всенародну любов і славу, 23 роки у рідному Житомирі Марина Францівна працювала вчителькою української мови та літератури. Власною головною вчителькою у житті називала молодшу сестру Людмилу, а образ колоритної тещі, яку полюбили мільйони глядачів «Дизель Шоу», «списувала» із жителів сіл своїх батьків. Вінницю легендарна акторка називала містом друзів. Щороку, приїжджаючи до нас, у інтерв’ю RIA та 20minut.ua розказувала, як тішиться, що місто розвивається.

Вінницький академічний обласний ляльковий театр, який зараз знаходиться на вулиці Льва Толстого, 6 може зустріти новий сезон у новому приміщенні. Мова йде про виділення актової зали та кількох кабінетів у адміністративній частині «Книжки».  

Как справится с неуправляемыми детьми? Победить ревность и спасти разрушающийся брак? Выжить на работе с недалеким начальником? Ответы на все вопросы, которые рано или поздно возникают в жизни каждой женщины, сегодня винничане получат на премьере блистательной и легкой современной комедии «Хаос. Женщины на грани нервного срыва». Знаменитые актрисы, любимые зрителями по ролям в популярных фильмах и сериалах – Екатерина Кистень, Виталина Библив, Анна Кузина в 19.00 в театре имени Садовского устроят самый веселый и трогательный девишник, на котором будут разложены по полочкам все нюансы мятежной женской души.

Иван Козак Jozzz, хореограф и руководитель студии “3Z” еще прошлым летом работал на нью-йоркском телевидении. Сегодня он снова работает с детьми и берет призовые места в хип-хоп чемпионатах. Успех это или провал - об этом и поговорим

У вінницькій Книгарні "Є" відбудеться презентація роману Ольги Семиляк «Людина без людей». Коли відбудеться, що чекати та про що книга? Відповіді на ці питання дізнавайтеся далі.

VINNITSYA JAZZFEST завершився під супровід музичних гуртів із Литви, Південної Кореї та України. Незвичайні поєднання класичного та сучасного вражали глядачів та змушували аплодувати музикантам стоячи.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up